Tüp Bebek Merkezleri Bursada tup bebek ile mucadele edenler buraya

kızlar bende inşallah çift çizgi görebilirim bahçecide tedavideyim bende

kızlar bende inşallah çift çizgi görebilirim bahçecide tedavideyim bende
Bende betül hocamda transfer tedavisindeyim. Çok heyecanlıyım inşallah pozitiff çığlıkları Atıcam buraya yazcam. Valla Betül hocaya geçen dedim ki anne olayımmm bi göbek atıcam bahçecinin önünde dedim :) sen hangi aşamada son canım

Benimde öyle oldu kalbimi söktüler sandım insallah yaşamazsın insallah sağlıkla ilerler
Bu ndn kaynaklanio acaba bnmde kesenin içiyle alakali tereddütlerim var. Net bise söylenmio çünkü tuttu ıyi arttı değer keseyi gördük sonraki sknti ne olabilir.

Dua etmekten bi çare. Iyice paranoyak oldum bi de bu kadar ilaç kullanıyoruz ıyice kafayı sarıp sarmalıom Rabbim içimize bi ferahlık versin vakit yaklaştıkça stres edip endişem artiyo

Ben bugun muayeneye gittim fakat gelişimi durmuş bebeğin kendiliğinden düşmesini bekleyeceğim Bi süre düşmezse alınacak
Geçmiş olsun canım,sakın düşük olunca çok üzülmeyin.Umarım kendiliğinde düşer en hafif şekilde atlatırsın Allah şifa versin.Kaç haftalık bilmiyorum eğer alınırsa imkanın varsa genetik yaptırmanın tavsiye ederim.

Iyide düşük degilki gelişim durmuş

Dua etmekten bi çare. Iyice paranoyak oldum bi de bu kadar ilaç kullanıyoruz ıyice kafayı sarıp sarmalıom Rabbim içimize bi ferahlık versin vakit yaklaştıkça stres edip endişem artiyo
Ahh canım sorma valla geçen eşimle korunmalı bir şekilde kendimizden emin birlikte olduk.Gel gör ki prezervatif delikmişmiş ya da yırtılmış.Görünmez kaza dedikleri bu olsa gerekEşim endişeleniyor diyor normal yoldan hamile kalınca sanki sağlıklı bebek olmayacak gibi geliyor.Şubat ayında bir sıkıntısı çıkmaz ise transfer olacaktım birde bu çıktı.Valla kafa yoramayacağım insani olarak tedbirimi alıyorum gerisi Allah'ın takdiri ne yapalım hamile kalacaksam kalacağım.Hatta dipte köşede bir tane yedek bebiş olması iyidir Bu hayatı korkarak paranoya yaparak yaşamak istemiyorum

Son düzenleme:
Iyide düşük degilki gelişim durmuş
Canım bebeklerin gelişiminin durması düşükle ya da kürtajla sonlanıyor o yüzden söyledim.Genellikle düşük ya da kimyasal gebeliklerde üzülüyoruz ama ileride sağlıklıksız bir bebek olmasından ise bu şekilde başından sonlanması inan daha az yıpratacaktıe bizleri...Benim 5 kayıptan sonra hala korkularım var ama bir o kadar da umudum var

Normal tüpten ıyi allah nasip ederse bi şekil ilerler. Nasipten öte köy yok

Normal tüpten ıyi allah nasip ederse bi şekil ilerler. Nasipten öte köy yok
Kesinlikle.... Halkımızdan hayırlısı ne ise o olur inşallah,belki de yine tüp bebekle olacak,boşuna endişe ediyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…