Saç Rengi ve Saç Boyama Bursada iyi bir kuaför buldum kızlar !!!!

ilkayı bende bilirim eli çok iyidir daha önce mehmette çalışıodu..kesimi fönü süper ama saçımı hiç boyatmamıştım

Dilşad saçlarının rengi harika olmuş cicim.
benimde saç uzunlugum senin kadar 1 hafta snra bursaya tatile gelicem.saçımın boyu seninki kadar.kaça mal oldu sana bu boya işlemi bilgilendirir misin?

ilkayı bende bilirim eli çok iyidir daha önce mehmette çalışıodu..kesimi fönü süper ama saçımı hiç boyatmamıştım

evet cnm bende farkettim eli çok çabuk orda çalıştığını söyledi daha kesim yaptırmadım ama arkadaşın saçını kesti çok güzel oldu :13:

benimde saç uzunlugum senin kadar 1 hafta snra bursaya tatile gelicem.saçımın boyu seninki kadar.kaça mal oldu sana bu boya işlemi bilgilendirir misin?

cnm benim önce düz boya yapıldı onun üzerine balyajlar onun üzerine cila yapıldı 100 150 arası bişey oldu saç yoğunluğuna göre fiyatı değişir tabi cnm beğenmene sevindim bayrama daha sık attırıcam balyajları arkalara :87:

cnm benim önce düz boya yapıldı onun üzerine balyajlar onun üzerine cila yapıldı 100 150 arası bişey oldu saç yoğunluğuna göre fiyatı değişir tabi cnm beğenmene sevindim bayrama daha sık attırıcam balyajları arkalara :87:

madem bursada iyi kuaför ariyordunuz sacha kükürtlüye (yeni yerleri kentmeydani) gitseydiniz kesimde boyada fönde muhtesem

madem bursada iyi kuaför ariyordunuz sacha kükürtlüye (yeni yerleri kentmeydani) gitseydiniz kesimde boyada fönde muhtesem

evet cnm bursada kuaför çok ama gidipte memnun olduklarımızı yazıyoruz ki arıyan arkadaşlara rehber olsun orasıda güzeldir ben gitmedim bilemicem

haftaya gidicem balyajları daha sık attırıcam arkalara çok az atmış hem bayrama değişiklik olur hemde denizden epey soldu cilası aktı kızlar yaptırınca resim çeker eklerim yine

Saçlarını boyatanlar varsa resimlerini koyarlarsa biraz daha cesaretlenebiliriz, çünkü 2 yıldır saçımdaki boyalardan kurtulmaya çalışıyorum şu anda saçımda boya yok mahvetmek istemiyorıum , bu arada sacha ya yaptıran arkadaş boya artı balyaja yaklaşık kaç lira veririz en son kesim artı föne 80 lira gibi bir para ödemiştim söz konusu boya olunca ne kadar mal olur hiç tahmin edemedim??????

woooww o neymiş öyle cnm sadece kesim ve fön 80 pes çok pahalıymış abartmışlar ben biraz üstünü düz boya üzerine balyaj cila ve föne verdim ben haftaya tekrar gidip balyajları sık attırıcam olsunda resim çeker eklerim cnm evet başka kuaförlere giden kızlarda eklerse güzel olur bizim için

o kampanyaları bende çok gördüm ama emin olup alıp gidemedim :S başka işlemler içinde gidersen buraya yazar mısın ? kesim, kaş, fön gibi..

ben kendim gitmedim kesim için ama ben orda saçlarımı beklerken kesim için gelenler oldu kesimini de çok hoş yaptı model kızın tam istediği gibi oldu ve çok memnun ayrıldı. bence güvenilebilcek bir yer taviye ederim, beşevlerde zen kuaför.

ben hep fiyatları soruyorum ama orası ne kadar acaba :) çünkü gidipte hem beğenmeyip hemde çok para vermiş olmak istemiyorum :S

Kızlar ben de sizleree sacha'yı tavsiye ediyorum yerleri kükürtlüde. Kent meydanına da açtılar bir şube fakat ordakine hiç gitmedim kimler çalışıyor nasıl iş çıkarıyorlar bilmiyorum. Ama kükürtlüdeki sacha'ya gözünüz kapalı gidebilirsiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…