Bursa'da hymenoplasti operasyonu yapan doktor önerebilir misinizzz.......:(

Arkadaslar bende bursadayim ama bu senelik hayatimda kimse yok ama yaptirip kurtulmak istiyorum herkes murat bey i onermis ama yaptirdiktan ve kontrolden sonra dugunden once de mi cagiriyor onu merak ediyorum cunku bursadan gittigim zaman donemem bi daha

Kizlar ben sakaryadayim ama murat bey iyiyse onuda Düşünürüm. Şuan net fiyat bilgisini bilen var mi..

Kizlar ben sakaryadayim ama murat bey iyiyse onuda Düşünürüm. Şuan net fiyat bilgisini bilen var mi..

canım murat beyin asistanıyla en son 2 ay önce görüştüm kalıcı fiyatını sordum 1800 tl dedi, okuduğum ve cevremde yaptıran birinin anlatmasına göre tuttu dedikten sonra son kontrole çağırmıyor murat bey

Arkadaslar bende bursadayim ama bu senelik hayatimda kimse yok ama yaptirip kurtulmak istiyorum herkes murat bey i onermis ama yaptirdiktan ve kontrolden sonra dugunden once de mi cagiriyor onu merak ediyorum cunku bursadan gittigim zaman donemem bi daha

asistanından bilgi almak için görüştüğümde net bi şey söylemedi ; eger kontrolde tuttarsa yada bi aksilik yoksa bi daha gelmene gerek kalmıyor dedi.. ama bu kişinin vucut yapısıyla alakalıymış ancak durum kontrolde belli olucak. ben murat beye güven duyuyorum . kızlar allah hepimizi bağışlasın tövbe etmeyi ihmal etmeyelim inş..

Son düzenleme:
Ben yaklaşık 1 ay önce Barış Korkmaz a yaptırdım. Doktorum son derece hassastı , ücreti de makul.. gerekli bütün bilgilendirmeyi yaptı, eylülde düğünüm olacak. düğünden hemen önce de gidip kontrolleri yapabileceğimi söyledi. Doktor arayışındaysanız kesinlikle tavsiye ederim. Kızlar güvenilir... iki forumda da yazdım kendisine gerçekten minnettarım..

X