Tüp Bebek Merkezleri Bursa’da erkek kısırlığı konusunda iyi olan tüp bebek merkezi önerileri

Yok canim sadece 2 tüp örnek verdi eşim onlar doldurulmuştu.su an hicbir şey yapmıyoruz.gorustugumuz bir doktor var bursada o 2 ay sonra gelmemizi istedi o zamana kadar beklemedeyiz.istanbul gözümde büyüyor ben de gitmek istiyorum ama eşim özelde çalışıyor zaten sürekli izin aldı bu süreçte.biraz zaman geçsin ondan sonra ayaklanicaz inşallah.

bursada gorustugun doktorun ısmıne merkzın ısmı ne canım ? biz dun acıbademde verdık sahın bey de cıktı dendı bugun sonuc beklıyoruz mof-rfolojı acısından bakalım nasıl gelecek sonuc

bursada gorustugun doktorun ısmıne merkzın ısmı ne canım ? biz dun acıbademde verdık sahın bey de cıktı dendı bugun sonuc beklıyoruz mof-rfolojı acısından bakalım nasıl gelecek sonuc

Özelden yazdım canim burdan da yazayım.prof. dr. Osman develioğlu.art merkezin ismi de.

simdi size tum doktorlar bursada tese dıyecek sakın olmayın sperm uretemeyen dokuları bırde sız zedelemeyın oncelıkle bırr tedavı daha sonrasından cıkıs olmaz ısetabıkı tese son care olabılır

Çok sevindim, inşallah bizim de artar, hangi doktorda hangi tedaviyi oldunuz özel değilse? Bir de dr. celalettin peru çok öneren olmuş sitede, bilginiz yada bilgisi olan var mı?

simdi size tum doktorlar bursada tese dıyecek sakın olmayın sperm uretemeyen dokuları bırde sız zedelemeyın oncelıkle bırr tedavı daha sonrasından cıkıs olmaz ısetabıkı tese son care olabılır
Aynen araştırmıştık sizin de dediğiniz gibi zedelenmeler oluyormuş, önce tedavi olalım dedik ama kime yaptıracağımızı bilemedik

Çok sevindim, inşallah bizim de artar, hangi doktorda hangi tedaviyi oldunuz özel değilse? Bir de dr. celalettin peru çok öneren olmuş sitede, bilginiz yada bilgisi olan var mı?
biz celalettın peruda tdavı oluyoruz onun sayesınde bu durumdayız suan ıanın canlı cansız hıc sperm yoktu verdıgı ılaclar bıtkıseller sayesınde 8 tup donmus spermımız var Elhamdullillah

spermiyogram yaptırdıgı labratuar farklı turkıyede tek bır merke bu sekılde ayrıntılı test yapıyor orada 3ımmotıl cıkmıstı 4.ayda harektlenmeye basladı cıkan spermler ve hemen bırıktırmeye gectık sükür

biz celalettın peruda tdavı oluyoruz onun sayesınde bu durumdayız suan ıanın canlı cansız hıc sperm yoktu verdıgı ılaclar bıtkıseller sayesınde 8 tup donmus spermımız var Elhamdullillah
Ayy çok güzel çok sevindim, inşallah bizim de öyle olur, inanın bana umut oldunuz

umudunu sakın kaybetme ıstersen ozelden soracagın bır durum olursa yazabılırsın daıma yardımcı olurum hocamızlada sureklı ıletısı halındeyız yardımcı olurum

rıca ederim her zaman bız 10.ayımızdayız tedavıde olumlu sonuclandı şükürler olsun tabı hocamızın sayesınde tüp bebege baslayacagız ınsallah adetımı bklıyoruz gecen hafta hocamızlada gorustuk onay verdı baslamamız konusunda

Ay çok güzel inşallah tüp bebekte de olumlu sonuç alırsınız, yavrucuğunuzu kucağınıza alırsınız :) tüp bebek için hangi hastane hangi doktor peki?
Çok soru sordum kusura bakmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…