Tüp Bebek Merkezleri Bursa’da erkek kısırlığı konusunda iyi olan tüp bebek merkezi önerileri

İleri hareket azdı ve morfoloji sıfırdı

peki sayı cok muydu oyle 3 5 tane kadr mıydı bızım cok az 5 8 10 falan da yeterli olur mu acaba 3 tup jımer embrıyologu yeterlı bızım ıcınde sızın ıcınde demıs verılen bekgedede denemelık sperm mevcuttur yazmıs

toplam sayı 70 mılyondu
ileri hareket 11 sanırım
morfoloji de sıfır

Yıkılmak..evet onu çok iyi anliyorum su an..dondurulmuş transferim de negatif..Her şey dört dörtlük ama sonuç koca bir sıfır..ne yapıcaz nasıl bir yol izliycez su anda bilmiyorum.size söyleyeceğim tek şey iyi düşünün ve içinize sinmeyen merkezin kapısından bile geçmeyin..

sormusmuydum daha önce sorduysam kusura bakma
pgt ye gitti mi embriyoların
sana histeroskopi yapıldı mı?
hersey dört dörtlüktü demişsin bu bakımdan soruyorum

sormusmuydum daha önce sorduysam kusura bakma
pgt ye gitti mi embriyoların
sana histeroskopi yapıldı mı?
hersey dört dörtlüktü demişsin bu bakımdan soruyorum

Ben doktorun cümlelerini yazıyorum.dort dörtlük olsa zaten sonuç bu olur mu?ne pgt ne histereskpi..1 kere kan alınip herhangi bir değerime bile bakılmadı..2 negatiften sonra ibre bana dönebildi ama olan oldu artık..

Ben doktorun cümlelerini yazıyorum.dort dörtlük olsa zaten sonuç bu olur mu?ne pgt ne histereskpi..1 kere kan alınip herhangi bir değerime bile bakılmadı..2 negatiften sonra ibre bana dönebildi ama olan oldu artık..
Hadi ya
Keske iyice araştırsaydın
İnsallah kendiliğinden kalırsın canim

Hangi merkez

Öyle bir telaşa kapıldık ki bulduğumuz ilk merkeze atladık resmen..kendiliğinden kalma ihtimalim hic yok.tabi ki Allahin dedigi olur..
arkadaşlar bizde cumartesı günü suat beye gıttık gorusmeye yapacagımız tahlıllerı verdı cok yogunlu hıc ılgı alaka gormedık ama bunu yogunluga vuruyorum sadece ayten hanım embrıyolog ıle gorusebıldım sadece ilgilendi bizimle sağolsun düşüncelerim halen devam ediyor hangi merkez hangi doktor? aklımda suat bey sahin bey acıbadem bursa ve bulent tıras var acıbadem maslak onumuzdekı ay adetımde baslayacagım ınsallah rabbım doğru yolda ılerletsın ınsallah yoksa cok dusuncede yanlıs yaptıracak bana

Öyle bir telaşa kapıldık ki bulduğumuz ilk merkeze atladık resmen..kendiliğinden kalma ihtimalim hic yok.tabi ki Allahin dedigi olur..

canım sana cevap yazacaktım aslında :) istnabulda celalettın peruya gıtmenızı tavsıye ederım esım kemoterapi kaynaklı azosperm vardı hıc yoktu 3 ımmotıl cıktı ılk tahlılde ve bu sayı 4 ayda arttı yerınde hareketlıler cıkmaya basladı 7 . aydır tedavıdeyız sayılarımız arttı ve dondurduk bır kac merkezde spermlerimizi umut her zaman var derdı veren rabbım ermenınıda verır ınsallah sabır ve dua tevekkül zamanı şuan
jinemed de tese mı yaptılar?

Is

KIZLAR YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR JIMER HASTANESI SUAT BEYLE GORUSMEYE GITTIK BIR TAKIM TAHLILLER VERDI BIZE AMA BIZ BUNLARI DEVLETE YAPTIRMAK ISTIYORUZ 1200 TL GBI BIR RAKAM CIKTI JIMERDE KAC GUNE CIKIYOR BU SONUCLAR DEVLETTE BILEN VAR MI ? VE HEPSİNİ YAPTIRABILIR MIYIM

Devlette bedava yapılıyor
Suat beyin istediği tahlillerden sadece 2 sini devlette yaptıramadık
Kadın Doğumdan randevu alın
Tüp bebek yaptıracağınızı söyleyin yaparlar
Boşa para vermeyin

Çok şaşırdım
Suat bey e her gittiğimde Güleryüz’ü ile karşılar
Canım doktorum :)

Yok canim tese olmadik biz.bizde çıkış var ama tek tük.8 10 tane çıkıyor tek seferde.aslinda ben de celalettin hocayı istiyorum ama sonuçta yine milyonlarca olmayacak çıkış yine tup bebek yapmak zorunda olacağız.hic bilmiyorum ne yapacağımızı.

neden milyonlarca olmasın hıc hucre olmayan arkadaslarımız vardı bızlerın suan 50 mılyon cıkısları var kımılerının yada bu cıkanlar hareketsız ıse onları canlandırıyor celalettın bey ılaclarla yada bu cıkanları havuzlama yapıyor musunuz bırıkım yanı bizdede oyle tek tükdü suat beyde bırıktırdık onumuzdekı aya baslayacagız ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…