Tüp Bebek Merkezleri Bursa’da erkek kısırlığı konusunda iyi olan tüp bebek merkezi önerileri

umudunu sakın kaybetme ıstersen ozelden soracagın bır durum olursa yazabılırsın daıma yardımcı olurum hocamızlada sureklı ıletısı halındeyız yardımcı olurum
Gönlü,yüreği güzel insan! Birilerine daha nasıl umut olabilirim diye çırpınıp yardımcı olmaya çalışıyorsun ne güzel bir insansın sen.Dilerim Rabbim sana da anne olmayı nasip eder inşallah.Öyle görüp, okuyunca içimden geçenleri yazmak istedim :))

sago arkadasım ne yapayım elımden tek gelen bu ıste aynı acıları cekıp caresız yapayanlız bır basıma hıssetmıstım kendımı cıkmaz sokakda gbı raabbım bızı celalettın hocamızın yoluna soktu hamd olsun tedvimiz guzel ilerledi yardımcı olabildiğim bir çok insana yardımcı olmak istıyorum bir çok iğne alıyoruz fazlz fazla sıgortası olmayıp ıgne alamayn ınsanlar ıcın belkı ısteyen olurda watshap gruplarımızdan gonderırırz dıye elımızden bır tek yardımcı olmak gerekıyor

Sizde Suat Bey'e mi gidiyorsunuz bende onunla 2.tedavime başlayacağım nasipse. Memnun musunuz?

Sizde Suat Bey'e mi gidiyorsunuz bende onunla 2.tedavime başlayacağım nasipse. Memnun musunuz?
evet suat beydeyım ınsalla adetımı beklıyorum bu hafta gıdecegım suan memnunum tedavıye bu ay baslanacak hıtereslkopi olacagım yada olmayacagım tam karar vermedım cok xormus bu surecler

Celalettın peruya bnde gıtmek istıyorum eşim için watsap gruptan bahsetmişsınız bnde katılabılıyormuyum

s.aleyküm.konu sa
merhaba üzerinden bayağı zaman geçmiş forumda gezinirken yazınızı gördüm.ne durumdasınız.bende iyi bir doktor arayışındayım

Osman bey çok iyi bir doktor.ciddi ve disiplinli.bir kere kendisi ile birebir muhatap oluyorsun.herseyi en ince ayrıntısına kadar açıklıyor.gereksiz soru sorulmasını sevmiyor.kisacasi Osman beyi hem seviyorsunuz hem korkuyorsunuz:)))

Ben gecen yil acibadem şahin beyde yaptirdim 3 negatif sonuclandi önceden nasil doktordu bilmem ama şuan asla hastasini onemsemeyen duz bir cizgiden ilerleyen bir doktor kisiye gore tedavi asla uygulamiyor tamamen para için yapiyor
Oraya giden isi sansa kalmis
Sahin bey hayatimdan 1 yil maddi manevi çöküş yasadik sayesinde işi ticarete dökmüş
Bu nasip işi tabiki rabbim vermedimi vermez ama doktorun elinden geleni yapmasi lazim sahin bey hiç bir sey yapmadi
3 negatifle osman beye gittim elimdeki degerlere bakip hic bir sorun yok adetinle hemen baslayalim dedi o kadar mukemmel bir doktor ki ultrason bakma geregi bile duymadi yuzumden anladi
Imkaniniz varsa hiç bursada bosa zaman ve para kaybetmeyin
Ben izmire gittim 3.gun ve tek embriyola hamile kaldim çok şükür

Çok harıka belirtmişsınız bnde yaptırırsam bursada yasıyorum istanbul medikal bahçeşehir aynur hanım yada medıkal şişli semra hanımı düşünüyorum bebişiniz hayırlı olsun

Gereksiz soru mu arkadaşım ilacın kullanımını yarınsı gün sormuş bn onumu takıp edıyorum demiş , bu gereksiz soru mu tabi herkesin düşüncesı farklıdır ama yorumlarına bi bakın

Gereksiz soru mu arkadaşım ilacın kullanımını yarınsı gün sormuş bn onumu takıp edıyorum demiş , bu gereksiz soru mu tabi herkesin düşüncesı farklıdır ama yorumlarına bi bakın
haklısın canım.osman bey
haklısın canım Osman Bey'in böyle sert çıkışları oluyor.banada denk geldi bir kaç kere çok bozulmustum.gitmemeyi bile dusundum.işinde çok iyi oldugu için insanlar tercih ediyor.bazen bende soru sormaya çekiniyorum.emin ol dürüst bir doktor ve işi ticarete dokmemis.ama sert bir adam.cok zor bir süreçten geçtim bende 1,5 yıl önce doğumda bebeğin öldü.sebebini kimse anlayamadı.gunlerce araştırma Hastanesi'nde yattım.herhangi bir sebep soyleyemediler.daha sonra araştırmalarim isonucu Osman beyi çok kişi tavsiye etti.bendeki rahatsızlığı ve bebeğimin ölü m sebebini Osman hocaya gidince öğrendim.dedimya işinde çok titiz .bütün herşeyi en ince detaylarına kadar inceliyor önlem aliyor ve seninle birebir muhatap oluyor.bu arada amacım Osman hocanin reklamını yapmak degil.olurda benim gibi bebeğini kaybeden arkadaşlara belki faydası olur diye yazdim.Rabbim hepimizin yüzünü en kısa zamanda güldürsün

Maşallah.Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.

Çok geçmiş olsun bnde hiç gitmedim sadece söylemler siz bırebir görüşmüşsünüz siz daha deneyimlisinizdir , Rabbim bana isteyen tüm kardeşlerımin yar yardımcısı olsun iyi insanlarla iyi doktorlarla karsılasalım inşAllah , sizin ölüm sebebi neymiş pıhtılaşma mı

Evet pıhtılaşma imiş.(

Geçmiş olsun Bunu dğer hastanelerde anlamamaları çok tuhaf , gebeliğiniz sonradan oluştu mu
Sağol arkadasim.Evet anliyamadilar hatta çok ilginç bir durumvar .genelde 2 yada 3.kayiptan sonra arastiriyorlar.bu şekilde bir kaç kayıp yaşadıktan sonra bebeğini kucağına alan kadınlar var.malesef 1,5 yıl geçti halen hamile kalmadım.2ay önce tüp bebek tedavisi gördüm.oda kimyasal gebelik ile sonuçlandı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…