Tüp Bebek Merkezleri Bursa’da erkek kısırlığı konusunda iyi olan tüp bebek merkezi önerileri

semupervane

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2018
23
7
33
Kızlar aranıza yeni katıldım.Eşimde azosperm var çeşitli bitkisel yöntemler denedik ama henüz sonuç alamadık. Öğretmeniz ve Bursa’da değiliz ama ailemiz Bursa’da. Ara tatilde Bursa’ya gelip yazın tüp bebek yaptırmak üzere tüp bebek merkezleriyle görüşeceğiz. Erkek kısırlığı konusunda deneyimli ve iyi olan tüp bebek merkezleri konusunda bilgisi olan var mı? Maddi sorunumuz yok çok şükür ama psikolojimiz fena. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Merhaba ben 7yillik evliyim 2-3 yıldır çocuk istiyoruz . Öncesinde 4-5 defa kontrol amaçlı kadın doğum doktorlarına gitmiştim hani bı kist bı hormon bozukluğu falan var mı diye. Doktorlar hep herşey iyi problem yok dediler. Çocuk olmayınca eşim için gittik eşimde sperm sayısı ve hareketliliği az olduğunu söylediler. Bizde hep o yüzden olmuyor diye düşünüyorduk. Bursa ART tüp bebek merkezine "Prof. Dr. Osman Haldun Develioğlu'na" gittik aşılama veya tüp bebek ne gerekir acaba diye. Doktor beni muayene ettiğinde yaşıma göre yumurta sayımın çok az olduğunu söyledi. Normal kadın doğum doktorları yumurta rezervine bakmıyor bu yüzden bu durumda gözden kaçıyor. Böyle bir durum olunca eşimin sperm sayısının önemi olmadığını söyledi doktorum. Aşılama değil direk tüp bebek gerekir dedi. Ve çok şükür ilk denemede tuttu. 11haftalik hamileyim şuan . İnternetten araştırıp bulmuştum doktorumdan çok memnun kaldım.

Biz de 2 buçuk yıldır evliyiz bir sene oldu isteyeli ama eşimin spermi neredeyse yok gibi. Ben de ayrıntılı muayene olmadım, hormon testi ve ultrasonla bakıldı bana, dediğiniz gibi ben de ayrıntılı muayene olmalıyım. Dediğiniz doktora muhakkak uğrayacağım. Özel değilse eşinizin sorununu nasıl çözdünüz herhangi Farklı bir işlem yapıldı mı micro tese gibi?

Ayrıca hayırlı olsun inşallah bir an önce alırsınız bebeğinizi sağlıkla kucağınıza. Allah bize de nasip etsin

Hayır hiç bir işlem yapılmadı eşimin başka yerde yaptırdığımız ilk spermiogram sonucunda %50-50 ihtimal demişlerdi. Ameliyat olursun düzelir duzelmez net birşey demiyorum dedi. Bu doktorda ameliyata gerek olmadığını söyledi. Eşinizin derecesini bilemiyorum ama umarım ameliyata gerek duymadan herşey yolunda gider. Teşekkür ederm güzel dilekleriniz için inşallah Allah isteyen herkese hayırlı evlat versin.

Eşimin sperm sayısı nerdeyse hiç yok, o yüzden erkekteki sorunlar konusunda tecrübeli bir doktor arayışı içindeyiz. Muhtemelen tese yöntemi uygulanacak. O yüzden iyi bir merkez tecrübeli doktor istedik. Küçük bir varikoseli vardı geçen hafta ameliyat oldu ama doktor varikosel bayağı küçük sperm sayısı çok az bununla ilgili olmayabilir ama denemekte fayda var diye varikosel ameliyatı etti. Kafamız allak bullak oldu bize iyi bir doktor lazım. İnşallah herkes istediğine kavuşur. Bahsettiğiniz Osman Bey kadın hastalıkları uzmanı mı

Evet kadın hastalıkları . Muayene öncesi telefonla durumu bildirirseniz sizi yönlendirir bir şekilde. Randevuları Osman bey kendisi ayarlıyor. Akşam saat 20:00-21:00 arası telefonla ulaşılmasini istiyor gündüz yoğun olduğu için.

Teşekkür ederim. Bir şey daha soracağım sizin fsh değeriniz kaçtı? Çünkü o yumurta rezervi ile ilgiliymiş. Şimdi siz öyle deyince ben de baktım fsh değeri ile ilgili diyor. Kendimle karşılaştırmak adına soruyorum.

Ayni sorun bizdede vardi bursa acibadem sahin zaterogluunu tabsiye ediyorum ilk denemede aldik bebisimizi kucagimiza canim

Ayni sorun bizdede vardi bursa acibadem sahin zaterogluunu tabsiye ediyorum ilk denemede aldik bebisimizi kucagimiza canim

Merhaba ;

Allah bebeğinize sağlıklı hayırlı ömürler versin öncelikle..
sizin sorununuz tam olarak neydi acaba ? Şahin bey in tüp bebek fiyatları hakkında bilginiz var mı ?

Merhaba ;

Allah bebeğinize sağlıklı hayırlı ömürler versin öncelikle..
sizin sorununuz tam olarak neydi acaba ? Şahin bey in tüp bebek fiyatları hakkında bilginiz var mı ?
Bizim sorunumuz esimin spermi yok denecek kadar azdi ve hareketsizdi..fiyat 6 bindi.ilaclarda 1500 tl tutmustu

Bizim sorunumuz esimin spermi yok denecek kadar azdi ve hareketsizdi..fiyat 6 bindi.ilaclarda 1500 tl tutmustu

ben de adet oldum olucam,acaba adet olunca görüşme için gitsem mi diyorum ? ilk görüşme ücretli mi ? bir de tedaviye başlayınca 6 bin tl yi peşin mi alıyorlar ?

ben de adet oldum olucam,acaba adet olunca görüşme için gitsem mi diyorum ? ilk görüşme ücretli mi ? bir de tedaviye başlayınca 6 bin tl yi peşin mi alıyorlar ?
Yok ilk gorusme ucretsizdi bizden ucret talep etmemislerdi.tedaviye ilk basladiginizda ilk 3 binlirayi aliyorlar transferden sonrada diger 3 binlirayi aliyorlar yani iki kerekte aliyorlar..eger dusunuyorsaniz vakit kaybetmeden gidin gorusun ben cok memnun kaldim sahin bey ve ekibinden..Insallah sizde alirsiniz en yakin zamanda bebisinizi kucaginiza..Rabbim herkese nasip etsin

Allah razı olsun,amin inşallah..çok teşekkür ederim vakit ayırıp bilgi verdiğiniz için de...

Bende bursada azosperm konusunda başarılı bir merkez arayışı içindeyim... tıp fakültesimi yoksa acıbadem hastanesimi tavsiyelerinizi bekliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…