Tüp Bebek Merkezleri Bursa’da erkek kısırlığı konusunda iyi olan tüp bebek merkezi önerileri

ben de şahin beyin hastasiyim sorun eşimde değil ama başlığı görünce geldim. tüp bebek fiyatıyla ilgili bilgi vermek isterim. ilk görüşme ücretsiz ama muayene ederse ki ediyor 320 lira muayene ücreti veriyorsunuz. tüp bebek icin kurum 7190 lira ücret aliyor ama ilk muayene ücretini bunun içinden düşüyor. ayrıca ücreti biz transfer günü toplu olarak taksitle verdik. yani başlayınca yarısını bitince yarısını şeklinde degil. kurum ücret konusunda sık boğaz etmiyor. son güne kadar bize ödeme yapmadınız demediler. ve bazı kartlara pesin fiyatına 8 taksit yapiyorlar. benim transferimin 10. günü 2 gün sonra test yaptırıcam. doktorumdan ve çalışanlardan cok memnunum tekrar denemem gerekirse gene acıbadem seçerim. tek kotu yönü doktor cok yogun ve randevu saatleri 2 saate kadar sarkabiliyor. biz sorun etmedik. önemli olan güvenilir bir doktor ve kurum bulabilmek. hakkımızda hayirlisi insallah

İnşallah güzel sonucu alırsın canım

bugün sonucumu aldım hamileyim inşallah :) Allah isteyen herkese nasip etsin
Süper gözünaydın canım rabbım sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah.

Allahım tüm isteyenlere nasip etsin. Artık umudum iyice tükeniyor allahım doğru yolu göstersin inşallah

Süper gözünaydın canım rabbım sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah.

Allahım tüm isteyenlere nasip etsin. Artık umudum iyice tükeniyor allahım doğru yolu göstersin inşallah

Allahtan ümit kesilmez benim.ablamın 11 yıl bebeği olmadı. her gittiği doktor senin çocuğun olmaz menapoza girmek üzeresin dedi. tek yol kıbrıs dediler. ablam hic pes etmedi. 4 aşılama 3 tüp bebek denedi. son tüp bebeğinde 1 yumurta toplandı dollendi ve 2. gün transfer edildi. şimdi dünyalar yakisiklisi yegenim var. 4 yaşında. ve ablam hala menapoza girmedi. umudumuz yitirmeyin vakti zamanı vardır mutlaka

Canımm çok sevindim senin adına öaşallah sağlıkla kucağına al inşallah. Darısı bize. Bu arada ilaçlar vs toplamda sana 7190 TL’ye mi mal oldu
Allah razi olsun darısı başınıza. acıbadem 7190 aliyor . ilaçlar icin ayrı ödüyorsunuz. benim ilaclarim toplamda 2400 e yakin tuttu. ama eczacı cok yakin arkadaşım bana gelisinden verdi 1250 liraya

arkadaşlar merhabalar ben de aranıza yeni katıldım.biz de eşimle 14 aydır bebek istiyoruz sonuç alamayınca eşim ve ben doktora göründük.sonuç maalesef eşim azospermi.devlet hastanesindeki doktorlar hiç vakit kaybetmeyin tüp bebek için dediler.şimdi bursada iyi bir merkez arıyoruz erkek kısırlığı ve mikro tesede başarılı olan.bana da yardımcı olursanız sevinirim.zira yarın görüşme için çıkıyoruz yola.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Daha oncede yazdigim gibi acibademde ilk denemede Rabbim nasip etti bize onun icin acibademi oneriririm

Daha oncede yazdigim gibi acibademde ilk denemede Rabbim nasip etti bize onun icin acibademi oneriririm

Cok teşekkür ediyorum cevap için.bugun jinemedde başladık hayırlısıyla.doktorumuzun tavrını ve yaklaşımını çok sevdik.bu yolda devam edicez.hakkimizda hayırlısı.insallah biz de ilk denemede tuttururuz

Canım kusura bakma bence teseden önce bizim doktorumuz Celalettin Peru ya görünseydiniz keşke. Tese olunca o bölgedeki hücreler hasar görüyormuş. Tedavi görmeden tese olmayın derim. Tabii şu an ne aşamasısınız bilmiyorum ama.

Bir de aklını bulandırmak istemem ama biz de ilk duyduğumuzda biz de Jinemed e gittik eşime de direkt tese dediler ama sonra tedavi görünce normal yolla sperm çıkışı oldu. Biz de yazın Acıbadem’de deneyeceğiz inşallah. Eşi azospermi olan hanımlar Celalettin Peru yu şiddetle tavsiye ediyorum.

Bize bulunduğumuz yerde tese dediler ama jinemeddeki doktorumuz tekrar test istedi eşimden ve teşhisin kriptozoosperm olduğunu ameliyata gerek olmadığını mevcut hücrelerle tup bebek yapilabilecegini söyledi. Esim 2 hafta ustu uste örnek verdi ve o hücreler donduruldu .şimdi adetimi bekliyoruz 1 haftaya kadar tup bebek tedavisine başlayacağız.insallah hepimiz güzel sonuçlar alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…