Bursa'da buluşma var..

kızlar ben de gelmeyi düşünüyorum,benim de 9 aylık bi oğlum var,ondan fırsat bulabilirsem,bi aksilik çıkmazsa gelirim inşallah,
biz cemredenizle burdan tanışıyoruz,yüzyüze görüşmek hiç nasip olmadı,hem onunla hem de hepnzle tanışmayı çok istiyorum
inşallah güzel arkadaşlıklar kurarız

kıss istemeye gitmiyozz datlum bulusmaya gidiyoz neye heycanlanıyonsırnaşık şey

herkese uysun diye bu tarihi koyduk canımın içi:nazar:[/QUO
tatlım ben de bılıyorum buluşmaya gıdıyoruz dıye ben heyecanlanıyorum cunku hepınızı merak edıyorum. tarıh için bır dıyeceğim yok canım herkezın uygun olması için bu tarıhı koydun ama sankı zaman geçmek bılmıyor gıbı gelıyor bana sositososito

burger kıngte yemek yıycekmıyız ona goree yemeden gelem ben :)))

hee tamam yemeyizz.sırnaşık şey.hatta ben 3 gün önceden yemicemsırnaşık şey

hanımlar siz neden ötürü kendı kendınıza hem gelin hem güvey oleyonnuz :dilcikar:

niye sinirleniyon kaynanacagımsırnaşık şey

kızlar ben de gelmeyi düşünüyorum,benim de 9 aylık bi oğlum var,ondan fırsat bulabilirsem,bi aksilik çıkmazsa gelirim inşallah,
biz cemredenizle burdan tanışıyoruz,yüzyüze görüşmek hiç nasip olmadı,hem onunla hem de hepnzle tanışmayı çok istiyorum

bizde seninle tanısmayı cok isteriz canımm hosgeldin aramıza:asigim:

kıss istemeye gitmiyozz datlum bulusmaya gidiyoz neye heycanlanıyonsırnaşık şey

herkese uysun diye bu tarihi koyduk canımın içi:nazar:[/QUO
tatlım ben de bılıyorum buluşmaya gıdıyoruz dıye ben heyecanlanıyorum cunku hepınızı merak edıyorum. tarıh için bır dıyeceğim yok canım herkezın uygun olması için bu tarıhı koydun ama sankı zaman geçmek bılmıyor gıbı gelıyor bana sositososito

canım benim:asigim::asigim:

benim kız bir buçuk yaşında canım yaşıtlar seninki ile ama benim ki bu aralar kız değildee erkek zaten saçlarımız yok görüntümüzde keza zaten erkekti :)) yabancılık çekmezler zaten

tubiş kız ne diyo bu kaynanan alaala biz oğlunu aldıkta sanki :::::::))
tubi vazgeç bu sevdadan bu kaynana sizi ayırırır haberin ola :))

benim kız bir buçuk yaşında canım yaşıtlar seninki ile ama benim ki bu aralar kız değildee erkek zaten saçlarımız yok görüntümüzde keza zaten erkekti :)) yabancılık çekmezler zaten

işinize gelirse ben başta söyledim cadı kaynanayım diye heheeey :eek:klava: :eek:

offfffff hadi yaaa çabuk gelsinnnn... :) inş bi aksiklik olmaz aklım çıkıoo gelemicem diee.. eğer gelemezsemm çook kıskanırım siziii kaydirigubbakcemile3

işinize gelirse ben başta söyledim cadı kaynanayım diye heheeey :eek:klava: :eek:

tubi kız aklınmı yok senin bu kaynana ile uğrasılırmı ya
ooo şimdidden böyle bu işin var senin gel bitanem sana annesiz birini bulalım biz
bu sevdanın sonu iyi değil kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ama az daha beklersen bi kaç yıl sonra bi çocuk yaparsam erkek olursa veriirm sana :1closedeyes::eek:sengözlerimebaksanab

canımmmmm lutfen gel ılk kez bırılerıyle buluşucamm tanıdıkta olsun belkım bunlar benı yer :pPP :1hug: şaka bı yana gelmenı goruşmeyı cok ısterım ..
dedıgım gıbı ılk kez bı buluşmaya gıdebılıcem Aralı evde bırakıcam babaannesı bakıcak..
sende burak ı bırak gel 2 satte olsa goruşelım derım ben ..

ztn bu zaman kadar bı cok nedenden buluşamadık bu barı devamını getırsın... kaydirigubbakcemile5

inşallah hava da guzel olurr kızlarr..

ilerleyen zamanlarda da acık havada bı yerlerde buluşuruzzzz.. saklı bahce gıbı mesela

bnim gibi bir gelini bulmusta beyenmiyorrrr:dilcikar:bozuyorum nişanııı sırnaşık şey

naniknaniknaniknanik(kaynana semra kılıklısırnaşık şey

offfffff hadi yaaa çabuk gelsinnnn... :) inş bi aksiklik olmaz aklım çıkıoo gelemicem diee.. eğer gelemezsemm çook kıskanırım siziii kaydirigubbakcemile3

yok aksilik maksilik:1closedeyes:eek: gün herkes orda olacak:eek:klava:

tubi kız aklınmı yok senin bu kaynana ile uğrasılırmı ya
ooo şimdidden böyle bu işin var senin gel bitanem sana annesiz birini bulalım biz
bu sevdanın sonu iyi değil kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ama az daha beklersen bi kaç yıl sonra bi çocuk yaparsam erkek olursa veriirm sana :1closedeyes::eek:sengözlerimebaksanab

heeee tamam onu beklicemmsırnaşık şey(sanki asker yolu bekliyozsırnaşık şey)

canımmmmm lutfen gel ılk kez bırılerıyle buluşucamm tanıdıkta olsun belkım bunlar benı yer :pPP :1hug: şaka bı yana gelmenı goruşmeyı cok ısterım ..
dedıgım gıbı ılk kez bı buluşmaya gıdebılıcem Aralı evde bırakıcam babaannesı bakıcak..
sende burak ı bırak gel 2 satte olsa goruşelım derım ben ..

ztn bu zaman kadar bı cok nedenden buluşamadık bu barı devamını getırsın... kaydirigubbakcemile5

kıss evde tıknaıp gelmeyin orda yerikkkkkyerimseniben

Alla alla Çocukalrı nıye evde bırakıyonuz kı
anlamadım benım kıza arkads gelmıcekmı Çocuklular
Çocukları Şle gelmıyomu ya

Alla alla Çocukalrı nİye evde bırakıyonuz kİ
anlamadım benİm kıza arkads gelmİcekmİ Çocuklular
Çocukları Şle gelmİyomu ya

ben gelirsem oğlumuda :emir_bebek: getircem kızlaaaaar kocamıda getireyimmi kız kıza otururuz sırnaşık şey

gelsin gelsin tubi belki kayınpederin daha anlayışlıdır gözüne girersin :))

kıslar pazar bulusuyozz :dance:ay düşünüyom şmdiden ne giyineyim diyee-tatlicadiarzu-

hahahahhaha allah canını almıyaaaa :))) ne gıycen bı kot bı tshırt tamamdır ıstee...

boyle deyıp abıyeyle gelırmışım hahahahhaha

X