Bursa da Tüp bebek yaptırıp memnun kalan var mı

Emel11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2022
602
325
29
Kizlar iyi akşamlar Mayıs'ta tüp bebek düşünüyorum. Polikistik overm. 2 kez başarısız aşilamam oldu. Bursa da tüp bebek denemek istiyorum ama neresi iyi neresi kötü bilemedim. Geçen hafta Eurofertil ve bahceciye görüşmeye gittim 10 bin fark var yaklaşık siz hangisini önerirsiniz fikir verir misiniz

Merhaba ikisi hakkındada bilgim yok bursa jinemed murat beyde tup bebekle gebeyim 10 haftalik doktorumda cok memnundum hala onunla devam ediyorum,bahceciye on görüşmeye gidecektim jinemed den önce ama çok yoğundu 1 ay sonraya gün veriyodu bende jinemedle devam ettim

Bahceci
Sizin ne probleminiz vardı kaç yasindasiniz acaba . ALLAH SAG SALİM ELİNİZE DE VERSİN kaçıncı denemenizde

Bahceci

Sizin ne probleminiz vardı kaç yasindasiniz acaba . ALLAH SAG SALİM ELİNİZE DE VERSİN kaçıncı denemenizde
32 yaşındayım rahimde perde vardı ,5.denemede tuttu,ilk 3 denemeyi Aci badem şahin beyde denemiştik ama memnun kalmadım,sonra murat beyle devam ettik perde ameliyatını da burda yaptık 5 denemede tuttu şükür amin inşallah her nerde baslarsaniz insallah guzel sonuçlar alırsınız

5 deneme sizin için çok zor olmuştur manevi olarak ama sonuç hepsine değişmiştir, gözünüz aydın tekrar, amiiiiin insallahh

5 deneme sizin için çok zor olmuştur manevi olarak ama sonuç hepsine değişmiştir, gözünüz aydın tekrar, amiiiiin insallahh
Gerçekten çok zor dönemler ilaçlar vs bide olumsuz olunca psikolojikmen iyice çöktüm tekrar denemeye cesaretim bile yoktu son denemeyi dondurulmuslar vardı hadi deneyelim aklımızda kalmasın diyerek daha çok eşimin ısrarıyla denedik sonuç pozitif şükür ki allahım isteyen bu yolda uğraşan herkeze versin

merhaba,

bende jinemed ile 2. denemede hamile kaldım. 8 haftalığım şuan. taze transfer tutmamıştı.
çok mu mmenunum değilim açıkçası. üç dk bile sürmeyen kontroller benim canımı sıktı. hadi tüp bebek dedik merkez dedik yoğun dedik geçtik. şimdi gebe takibinde de aynı şey. 2dk muayene pır doktor yok. allah düşürmesin aratmasın inşaallah bidaha gider miyim hayır. osman hocayı mantıklı buluyorum bu konuda.

Merhaba
Benimde doktorum Suat bey. Suan 28 haftalık hamileyim 2.gebeligim. belki sansliydim iki evladimda uzun uzadıya uğraşmadım ama doğru tedavi cok önemli diye düşünüyorum. Suat bey işini riske atmaz gec olsun ama güç olmasın der inanın sizin yerinize psikolojisine kendisini koyarak yumuşak tavrı ve tarzı ile olusturuyor yol haritanizi. Görüşmenizi tavsiye ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…