Burçlarla ilgilenen arkadaşlarım..

enerjileri tutuyor demek ki. mesela birisini tanımadan sevmediğim, uzak durmaya çalıştığım bütün tipler yay burcu çıktı şimdiye kadar. belki bu da öyle bir şeydir.
Al benden de o kadar hatta bir tanesindrn yüzüne gelmeden nefret ediyorum bir kaşık suda boğasım geliyor itici seyyyy ayy neyse içimi döktüm

Basak toprak grubudur yengeç ise su .toprak suyu daima çeker bu nedenle şu grubundakiler genelde toprak grubundaki burçlara ilgi duyarlar

Merhaba ben burçlarla ilgileniyorum. Öncelikle balık burcu ve yengeç burcu aynı gruptandır. İkiside su grubu normalde iyi anlaşmanız gerekir. Fakat yengeç burcu su grubu dışında toprak gruplarıyla da çok iyi anlaşır. Başak burcuda toprak grubundandır. Yengeçler duygusal ve sahiplenilmesini ister kendisi gibi aynı gruptan olan biriyle yani balık burcuyla ikiki ilişki yürümekte zorlanabilir. Başak burcunun guven veren yapısı onun duygusal yapısını tamamlar. Başaklar aynı zamanda mantıkçıdır yengeçler de mantıkçı gözukselerde duygularına yenik düşerler. Yani sizin anlayacağınız. Toprak ve su grubu birbirlerini tamamlar. Ayrıca ikiside detaycıdır bu da bi benzerliktir. Tabi tolere edilmezse iki detaycı zorlanabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…