buraya açılan bir konu neden silinir biri bana anlatabilirmi

yelyel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2008
440
5
arkadaşlar buraya iki gün önce bi konu açtım.daha doğrusu bi soru sordum.hamilelik belirtisiyle ilgili konum silinmiş sebebini öğrenmek istiyorum bilen biri anlatabilirmi.şimdiden teşekkürler

bilen kimse yokmu kızlar konu tekrarıysa kilitleniyo anladığım kadarıyla.ben gerçekten bunu merak ettim .bana cevap veren arkadaşlara + puan verip teşekkür ettim bunlardamı gitti silinince. ve neden lütfen biri cevap yazsın

admin beğenmediği konuları siliyo böle işte bacım. biz de muzdaribiz napalım :p

valla o zaman admine sesleniyorum o açıklayabilirmi teşekkürler.cevabınız için teşekkürler.

şaka yaptım bacım kızmayın bu kadar :) sitede bi aksama oldu, duyurular bölümünde yazmışlar ama görmediniz sanırım. 2 gün boyunca yazılan çizilen herşey silinmiş, özür dilediler.

yo size neden kızıym onu görmedim gerçekten .cevap yazan arkadaşlara teşşekür ettim ve artı repleri filan gitti diye düşündüm.siteyle iligili genel problem olduğunu bilmiyodum teşekkürler cevap için

böyle sorun yaşadığınızda, ana sayfadaki duyurular kısmına bakın hemen, aklınızda bulunsun. bişey değil :)

tekrar teşekkürler.direk buraya girip başka biyere bakmadğımdan gözümden kaçmış. :)

X