Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

selam
biz üçümüz şöyle dışarda turladık parka gittik market alışverişi yaptık döndük...

Selamlar kızlar,
Yarın,iki haftalığına anneannemize gidiyoruz
İns güzel bir tatil olur bizim için :116:
Cok kaynatmayın olur mu,oku oku bitiremem sonra
Kendinize ve meleklerinize iyi bakın :80:

Selamlar kızlar,

hadi sanada hayırlı olsun,güle güle gidin...
oh gezin bakalım,herkesler gezmeye gidiyor biz kaldık buralarda...
gerçi bizim ailelerimizin hepsi burada...

İnan iki bebeyle hiç gidesim yok ama napalım en son Ramazan bayramında gittik hep onların gelmesi de olmuyor, artık siz gelene kadar gelmicez dediler de işte gitmek farz oldu. İştahları yok zaten yemek nasıl yicekler üst baş önlük pijama derken koca bi valiz oldu neredeyse :) Ankara'da olsalardı da kalmak zorunda kalınmasaydı iyiydi Allah yardım eder elbet bi şekilde uyurlar yerler ne diyim

Selamlar kızlar,

Güle güle seninki uzun bir tatilmiş bizimki 1gece 2gündüz inşallah :)

Anneye gitmeyle kayınvalideye gitme arasındaki fark biri alkış yapar diğeri üzgün surat :))))
Şaka bi yana iştahlı ve ayakta sallayarak uyuyan bebeler olsalar hiç sorun etmem

Tesekkürler Elifcim
Keske benim ailem de yanımda olsa ama,neyse cok uzak sayılmayız yine cok şükür 3saatlik mesafedeyiz.

Hilalcim ins rahat gecer tatiliniz iyi yolculuklar

Kayınvalide ziyaretini biz sömestırda yaptık geldik iki gece kaldık .
cok rahat olmuyor tabi anne evi gibi ama idare ediliyor iste :))
Babamiz soz vermisti bize havalar biraz düzelsin sizi götürücem diye o bir hafta dedi ama sonra iki haftayı ikna ettim
Benim doğduğum büyüdüğüm yer olunca arkadas es dost hepsi orda eee bir hafta yetmiyor haliyle :))

Herkese gunaydin..... Kimsecikler ugramadi bu hafta sonu ee artik yaz gelmeye baslayinca gezmelere gidildi dimi

Şilacım ;
allah allah ben mi yazdım gemi geldi diye.hiç hatırlamıyorum neyden bahsettim ki acaba.Özel sektörde bilgisayar yazılım destek uzmanı olarak çalışıyorum ama hizmet yerim belediye :))

Ayy kusura bakma guldencim laleyle karistirmisim cok cok ozur dilerim

Son düzenleme:
Günaydın sevimli bıcırıklar ve güzel anneler.
Ohh mis gibi bir hafta sonu sonrası yağmurlu izmir bugün bitmez....

Pazar günü saat 1 de çıktık hoop 8 di eve girdiğimizde ne güzeldi gez dolaş :))
Ece hanım pek sevdi gezmeleri :))
İzmir saat kulesi ile tanıştı.Baloncudan balon aldı :) çook komikti ya balonu işaret edip istemesi babası alınca kahkalarla gülmesi oy oyyy hep balon alasım geldi walla.Dışarda olmamıza rağmen öğlen yemeğini ,sütlacını akşam yemeğini ,meyvesini mis gibi yedi saatinde ,uyudu falan hep uyku saatinde araba içinde olmaya ozan gösterdim o ayrı kısacık 45 dkka olsa uyudu msi gibi akşamda eve gelince 8den 8:30a kadar ohh mis sonra 11den 5 e kadar maşallah kuzuma düzenli düzenli amann nazar değmesin kızıma :))
İşte haftasonu fotoğraflarımız :))

Ayy olayı öyle heyecanla okudum ki ; sanki o anın içinde gibi hissettim kendimi,
Reçelin kaybolması ve uğraşlarınız sonucunda bulunması gözlerimi yaşarttı , özellikle evini tanıyıp sevinmesi sokaklarda ne hale gelmiş kedicik, neyseki sağ salim kavuşmuşsunuz, Allah bir daha bu şekilde ayırmasın kızından annesi
Sokak hayvanlarına olan yardımlarına da çok sevindim, çoğu insan bir kap suyu çok görüyor gariplere, ben evine hayvan alıp sokaklara atanlara çok kızıyorum özellikle, sanki oyuncak bu hayvan,
Bazıları da alıp kapatıyor apartman dairesine ya da balkona, ne gezdirme ne hava aldırma , hapis hayatı yaşatıyorlar hayvanlara caniler
Bizde de Abim hayvan sevdalısıdır, hatta delisidir ... küçücük apartman dairesinde güvercinden kediye civcive kaplumbağadan kuşa hepsine baktı, hayalinde de büyük bir hayvan çiftliği var bakalım
Evet ben de yeniden düşünüyorum bi hayvan sahibi olmayı, özellikle kızım büyüdükce onunla sorumluluk duygusunu geliştireceğinden ve o da çok istediğinden alacağız .. Daha az katlı ve Bahçeli bir apartmana taşınınca insallah...

Dabim diyor demek ki minik kuş , bundan sonra hızlıca çözülür dili, sizinle muhabbette geçer Ececik annesi, kızlar çok yetenekli oluyor dil gelişiminde maşallah...

Çok güzel bir arabaymış bu gerçekten , ne kadar fonksiyonlu,
Fiyatı ne kadar ki göremedim ben
Biz maxi cosi oto koltuğu monte edilebiliyor diye nuna bebek arabasını almıştık e bebekten,
Hala oto koltuğunu takıyorum onda yatıyor ya da oturuyor Selim, ama artık kendi kılıfı ile kullanmaya başlayacağım arabayı, bakalım sevecek mi ondaki duruşunu beyefendi..

Çok uykusu gelmiş demek ki kuzunun annesi , oy kıyamam mama sandalyesinde nasıl kıvrılıp uyudu

Çok geçmiş olsun zeynepcim,
Ağırlık yüklendikçe beline belirti verdi demek ki,
Benim de çok ağrım oluyor , tosunu kucakta taşımaktan ...özellikle gece yatmadan evvel, artık duramayacak kıvama geliyorum... neyse ki yatıp dinlenince geçiyor..
Dişiniz hayırlı olsun , minik beyaz inciler kolayca çıksın insallah...

Sevdiği pırasa sizin yediğiniz tad ve baharatta oluyor değil mi hilal?
Afiyet olsun kuzuya ..yesin yesin, ileride sebze seven bi erkek olacak belli ki; çoğu hemcinsinin aksine

Bu becerileri oğlan çocuğundan bekleme zaten canım, oğlanlar tırmansın atlasın hoplasın ancak, öyle el sallama alkış yapma falan gibi komplike işlerle uğraşmıyorlar
Kızım ve Selim arasında gelişim olarak o kadar farklar var ki, kızım on aylıkken çoktan ; çok rahat anneanne baba dıdı derdi bilinçli olarak.. Dıdı dayı oluyor bu arada

Ece sizi yataktan atmaya niyetli annesi siz kendinize kanepede bir yer ayırın en iyisi
Bir de bizim iki çocuklu halimizi düşün, dört kişi sığmıyoruz gerçi... bi yatakta kızı ile babası , diğerinde selim ile ben . çocuklardan sonra artık böyle olduk
Ece'nin reçeller resimlerine bayılıyorum ya, özellikle ikinci fotoğrafta reçel nasıl bakmış öyle eceye korku dolu gözlerle..
Benim eşim ev işlerinden anlamaz bulaşık makineni dahi çalıştıramaz ama Selim'den sonra sağolsun ikisine birden bakıp , bana bir saat de olsa özgür zaman bırakır .. evin tüm alışveriş işini yapar , zaten çok tempolu çalışıyor daha başka şeyler istemem yazık adama

Ay ben bu Japon Ece'yi yiyeceğim annesi müsaadenle , aynı Selim gibi tombik bacak o da

Ben de regl döneminde olduğumdan aynı moddayım nedir bu kadınların çektiği ya hu..

Biz de dede ve anneannelerle beraber avm gezdik kuzenlerimize (görümcemin çocukları) hediye aldık. Yarın da Konya yolcusuyuz babaannelere gidiyoruz inşallah
Hayırlı yolculuklar hilalcim neyse ki yolunuz çok uzak değil,
Ev ortamı olacağından çok zor olmaz işin umarım...

Selamlar kızlar,

Size de hayırlı yolculuklar sibelcim ,
İyice hasret giderin bol bol gezin iki haftada, biz de sizi özleyelim

Babacığınız çok iyiymiş uzun süre müsaade etmiş size
Kayınvalide evinde de çekinmezse insan daha bir rahat ediyor, çocuklardan sonra ben daha rahat davranıyorum artık, dolabı açarım yiyeceklerini pişiririm vs.. Anne evi kadar olamaz tabii

Herkese gunaydin..... Kimsecikler ugramadi bu hafta sonu ee artik yaz gelmeye baslayinca gezmelere gidildi dimi
Günaydın sila ve Gülden biz hafta sonu bir yerlere kaçtık hava değişimi ve dinlenm oldu benim için özellikle, koca bir valizi doldurup boşaltmak ve çıkan çamaşırı saymaZ isek tabii
Hepinize mutlu ve huzurlu günler

Son düzenleme:

Ne güzel yapmışsınız guldencim zaten Ece hanımın bu geziyi çok sevdiği belli baksana nasıl bayılıp uyumuş kuzucuk
Maşallah çok güzel içten gülüşü olan bi bebek ömrü boyunca hep gülsün insallah
Nazar değmesin düzenine annesi hep böyle düzenli olsun akıllı kız

@@güldencim bu iki resim yan yana nasıl yapılıyor ?

Son düzenleme:
Mervecim sanada günaydın...
Nereye kaçtınız haftasonu bakalım.Geçmişte yazdıysan affola kaçırdım ..Okudum gerçi ama aklımda kalmadı...
Evet ya mis gibi bir havada süpper bir gezme oldu :)

Mervecim sanada günaydın...
Nereye kaçtınız haftasonu bakalım.Geçmişte yazdıysan affola kaçırdım ..Okudum gerçi ama aklımda kalmadı...
Evet ya mis gibi bir havada süpper bir gezme oldu :)

Ankara Bolu arasında bi kaplıcaya kaçtık canım özellikler Bolu dağlarının temiz havası hepimize iyi geldi, hatta dört beş gündür kaka yapamayan dobişim bol oksijeni alınca dün üst Üste beş bezini doldurdu

Bugün benim yaş günüm,
Çok şükÜr sağlıklıyım, iki tane pırlantam var, ailem var ,
Daha ne isterim ki Allah' tan...
Evet bir yaş yaşlanmış olabilirim ama bu mutluluğumu gölgeleyemez otuz yaş sendromuna girmiyorum kesinlikle :119::119::103:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…