Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Oh oh ne guzel başlamış haftanız,
Görümcenin sözü hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin inşallah cnm,
Çeyiz alma kimin o da hayırlı olsun.
Onu da atlatın da dinlenirsin sen de

Yumurta iyice pişmiş olmalı cnm mikrobik bir bulaşma vs olmasın diye imiş,
Kayısı kıvamına gelene kadar iyice haşla o şekilde yedir demişti bize dr. cnm,
Afiyet olsun kuzuna..

Masallah bebisine canim demek evide turluyor.. Ben kahvaltisini muzun icine peyniriydi pekmezi findik ceviz falan karistirip veriyorum bazende bu karisin bebe biskuvisini islatipta karistiriyorum. Yumurtayi ayri veriyorum ben. Umarim bebisin kolaycana alisir yeni mamalarina. Ben disari ciktigimda kavanoz mamasi veriyorum oda ya meyve oluyor yada sutlac disardayken kolay geliyo iyimi yapiyorum kotumu onu bilmiyorum iste

Kizlar cok sagolun elif kiz benim 3.cocugum ama sanki bunda anneligimi temize cekiyorum.Ikizler boyle miydi hatirlamiyorum cunku babaanne eli uzerlerindeydi.
Bebe biskuvisi yada pirinc unlu muhallebiler veriyormusunuz.Bazen bu cadi bir ogunle aksama variyor sabaha kadarda beni emiyor inek buzagi hikayesiyiz her gece.

Mervecim ilknur bugunde girmedi iyice merak ediyorum artik. Nerdesin ilknurr duy sesimizi...
Bu arada hava cok guzel yaz geldi cok sevindirik oluyorum bu havalarda yazi seviyorum yaaa. Sanada gecmis olsun canim bi an once iyiles

Ben veriyorum canim ama benimkiler ne hikmetse bebe biskuvisini pek sevmiyolar ben cogunlukla irmikten muhallebi yapiorum ya meyve katiyorum yada kuru meyveli yapiorum icinede pekmez koyuyorum bi guzel yiyolar

Oh oh ne guzel başlamış haftanız,
Görümcenin sözü hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirsin inşallah cnm,
Çeyiz alma kimin o da hayırlı olsun.
Onu da atlatın da dinlenirsin sen de

21 nisanda eltim geliyor alt katımada...anlıyacağınız bizde eğlenceler çok bu ara :)

Ben veriyorum canim ama benimkiler ne hikmetse bebe biskuvisini pek sevmiyolar ben cogunlukla irmikten muhallebi yapiorum ya meyve katiyorum yada kuru meyveli yapiorum icinede pekmez koyuyorum bi guzel yiyolar

21 nisanda eltim geliyor alt katımada...anlıyacağınız bizde eğlenceler çok bu ara :)

benim minis en ufak bir puturde kusuyor, eline elma yada ufak bir sey veriyorum bazen once bir iki yiyor sonrada disiyle bolup bolup atiyor.dr. normal diyor ama ben fazla efhamliyim sanirim.

ilknurun teli yokmu kimsede

Anammm cadinin saclarina bak ne guzel uzamis oyle beril bebisin kac aylik pek bi buyuk gozuktu gozume masallah

sagol teyzesi ama bu dogdunda saclari baglaniyordu zaten bana cekmis ikizlerin sacida popolarinda kestir kestir cabuk uzar bizde. elif hanimin saclari 3. ayinda kabak gibi kesildiydi, elifim berenle ayni gun ayni saatte dogdu ama biz haziran bebesiydik bide.bana dunyalari verdin inanki sanki bana minyatur gibi geliyordu ilk defa biri buyuk dedi.24 mayisliyiz teyzecik 10.ayimiz bitti.

Berilcim benimkilerde 29 mayis dogumlu masallah saclar iyi besleniyor sizde ozaman. Saclari oyle uzun gorunce gozume buyuk gozuktude ama nerdeyse bir yasina giricek biciriklar canim. Ya birsey sorucam ikizlerin kac yasina geldiginde rahatladin ne kadar daha zorluklari kaldi canim hatirliyomusun

ben uzun yillar eltislerle oturdum elektiriniz tutarsa birde siniriniz belli olursa iyi de oluyor yani.
Evet canim aynen oyle sinir belirlemek onemli mesela benim eltimle aram bebisler dogmadan once cok iyiydi cunku onun cikari vardi kizini bana baktiriyodu ama gel gorku bebelerim dogdu bi kere kapimi calipta birseye ihtiyacin varmi diye sormamis bende suan ne evine giderim nede konusurum oda hamile simdi bende ona aynisini yapicam simdi valla kendimi enayi gibi hissediyorum

canim o zaman ben calisiyordum kv bakti.ama 2 yasina kadar ikiz oldugunun evde baska bir bebegin farkinda olmuyorlar.paylasmaktan yada oyundan once sadece kendilerini dovmeyi, oyuncak vermemeyi, yada egoistce seyler yapiyorlardi.sonralari kendi kendilerine yettiler hic arkadas park aramazlardi.parktada okuldada hep ikisi takim olurdu kimse aralarina sizamazdi.simdi 11 i bitirecekler. en eglenceli yaslari okul oncesi sanki biri oburu icin yasiyor. bir sey alsan bir daha alalim, yada onada alacanmi diye pazarlik ederlerdi. birine kizinca oburu sanki onun avukati gibi meydana cikar. ikizler teke gore cok sansliylar inanki.ama dertlerini anlatacak kadar konusmaya baslayana kadar biraz cektiriyorlar.zaten bu yaslarda kimse umurlarinda olmuyor inanki.

benim 6 eltim var biri haric hepsinide severim, basta bir sevemezsen arada tatsizlik olursa sonucuda hep kotu gidiyor. ben cok para alir veririm eltilerime, cocuklar bir birinin eskisiyle buyur.ama o biriyle 3 yildir kap kapiyi acmadik.birde tam karsimda oturuyor.
ama yapma sen, iyiliginle utandir.

2 sene daha zorluklari var diyorsun yaniii... Ne yapalim artik bekliyecegiz 3 yasini. Birsey daha sorayim biz eylul ayinda tatil ayarladik acaba cok zor olurmu ikizlerle bir bilgin var mi tecrubeli ikiz annesi olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…