Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Gulden cim sabirsiikla foto bekliyoruz canimm ve dis bugdayi gectigi icin bir yas kurabiyelerini sordum kucukleri 2 tl buyukleri 2,5 tl imis canim bu fiyat bize yaptigi fiyat canim

En az kaç tane yapıyor acaba silacım bir kotası var mı ?
Ben sınıf için yaptıracak olursam 18 adet lazım 20 diyelim, bu yirmi farklı renklerde olabiliyor muymuş sen öğrenebilir misin (kızlara farklı erkeklere farklı figürlerde ) ?

Günaydın sevimli bıcırıklar ve yorgun anneler :))
Çok yorgunum çok ama tatlı yorgunluk...Diş buğdayı partimiz sonunda temizliği ile birlikte son buldu gece 2 de :)
Hafta sonu hava ne güzeldi öle izmirde.Ece hanım çok şanlıydı çok. O kadar çok fotoğraf çekildik ki hangisini seçip koyacağıma karar veremedim.
of o kadar seçtim ama dosya boyutları büyük geldi.Onları küçültmem gerekli.Biraz uğraşayım gün içinde yüklerim :KK43:

En az kaç tane yapıyor acaba silacım bir kotası var mı ?
Ben sınıf için yaptıracak olursam 18 adet lazım 20 diyelim, bu yirmi farklı renklerde olabiliyor muymuş sen öğrenebilir misin (kızlara farklı erkeklere farklı figürlerde ) ?

Oluyor diye biliyorum canim sen nasil istersen oyle yapior bi kotasida yok galiba 20 tanede yapar yani cunku ben gulden icin 40 tane sordum 20 de yapar

Çok yorgunum çok ama tatlı yorgunluk...Diş buğdayı partimiz sonunda temizliği ile birlikte son buldu gece 2 de :)
Hafta sonu hava ne güzeldi öle izmirde.Ece hanım çok şanlıydı çok. O kadar çok fotoğraf çekildik ki hangisini seçip koyacağıma karar veremedim.
of o kadar seçtim ama dosya boyutları büyük geldi.Onları küçültmem gerekli.Biraz uğraşayım gün içinde yüklerim :KK43:

Guzel geçmesine sevindim cnm temizliği de bitirdiğine göre atlatmış bulunuyorsun bunu da :-)
Nice guzel günlerini gör inşallah annesi..
Vaktin olunca eklersin fotografları da inşallah ..

Ecrenin karni agriyodu galiba mervecim ondan uyutmadi artik sabaha karsi fitil yaptimda oyle uyudu

Oyy kıyamam kuzuya ya, bu gece rahat rahat uyur inşallah :emir_bebek:

Dis bugdayinin guzel gecmesine sevindim canim temizligini de bitirmissin artikk darisi dogum gunune diyelim

Çok iyi o zaman, pekii ptt ile kapıda ödeme seçeneği ile mi gönderiyor bilgin var mı?

Kusura bakma seni de böyle sorulara boğdum ama :-)

Gonderir canim niye gondermesin gondermezse evi bizim eve yakinmis halamin dedigine gore alir ben gonderirim. Sekil sormamin sebebide fiyat sekle ve boyuta gore degisiyomus ondan canim

Gonderir canim niye gondermesin gondermezse evi bizim eve yakinmis halamin dedigine gore alir ben gonderirim. Sekil sormamin sebebide fiyat sekle ve boyuta gore degisiyomus ondan canim

Çok sağol cnm ya eksik olma :KK16:
Fiyatı biraz artsa da Çok fark ettirmez benim açımdan, istediğimiz gibi guzel özenli olması önemli olan ...
PTT kargo kırılabilecek taşımada özen gösterilmesi gereken şeyleri alıyor mu acaba bir kere önümdeki teyZenin elektronik bi eşyasını almamıştı kırılır diyerek , güzel paket yapılırsa alır herhalde..
Ben bebek şekeri kapı süsü falan almıştım netten, onlar sağlam ulaşmıştı elime, kat kat sarıp sarmalayıp göndermişlerdi ..

Son düzenleme:
Çok sağol cnm ya eksik olma :KK16:
Fiyatı biraz artsa da Çok fark ettirmez benim açımdan, istediğimiz gibi guzel özenli olması önemli olan ...
PTT kargo kırılabilecek taşımada özen gösterilmesi gereken şeyleri alıyor mu acaba bir kere önümdeki teyZenin elektronik bi eşyasını almamıştı kırılır diyerek , güzel paket yapılırsa alır herhalde..
Ben bebek şekeri kapı süsü falan almıştım netten, onlar sağlam ulaşmıştı elime, kat kat sarıp sarmalayıp göndermişlerdi ..

Ben cuma gunu otomatik salincagimizi gonderdim canim aldilar ama kurabiyeyi bilmiyorum. Buarada nerde oturuyosun canim

Ben cuma gunu otomatik salincagimizi gonderdim canim aldilar ama kurabiyeyi bilmiyorum. Buarada nerde oturuyosun canim

Demek o teyze kutusuz poşetle göndermeye çalıştığı için almadılar, kutulu - paketli olunca sıkıntı olmz haklısın. Fatih teyim ben cnm sen ?
Sen salıncağınızı kime gönderdin peki , sığmıyorlar artık dobişler di mi ?

Son düzenleme:
Demek o teyze kutusuz poşetle göndermeye çalıştığı için almadılar, kutulu - paketli olunca sıkıntı olmz haklısın. Fatih teyim ben cnm sen ?
Sen salıncağınızı kime gönderdin peki , sığmıyorlar artık dobişler di mi ?

Sahibinden sattim canim bursaya gitti galiba yok artik durmuyolardi salincakta bende evde yer kapliyo diye elden cikardim. Bende gungorende oturuyorum canim cokda uzak degiliz

Sahibinden sattim canim bursaya gitti galiba yok artik durmuyolardi salincakta bende evde yer kapliyo diye elden cikardim. Bende gungorende oturuyorum canim cokda uzak degiliz

İyi yapmışsın cnm çocukların kalabalığı bitmiyor ki hem yer açılır hem farklı bir ihtiyaçlarını karşılamış olursun oradan gelen para ile..
Evet çok uzak sayılmaz İlknur da o güzergahta bir gün görüşelim inşallah :-)

X