Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

:)) ece hanıma tütü hazırladım üstünede diş modelli çıt çıtlı badi ve diş modelli bandana :)) bir önlük kaldı inşallah yetişecek onun için :)) çok detaycıyım çok ah ben ahh :))

Güle güle giysin ececik cicilerini çok hoş en ince detaylarına kadar düşünüp uğraşıyorsun cnm kıyafetleri de kendin mi hazırlıyorsun yoksa şimdi düşüp bayılıcim En Büyük KK

suedanın alttan sol dişi çıktı :KK16:

çay kaşığıyla kahvaltısını veriyordum demin
çıt çıt ses geldi baktım minik bir diş hemen babamızı aradık
çok mutlu olduk,insan nedense seviniyor
ben dişli doğmuşum annem çay kaşığıyla su veririken
çıt çıt sesi duymuş :KK1:
kızım bana çekmemiş

Minik inciniz hayırlısı olsun.Darısı diğer dişlerin başına

ben kararsızım canım bı diyorum evde bı diyorum biraz kalabalık arkadas grubuyla küçük bı yerde ilk yasına cok özeniyorum bakalım belli degil

Çok kalabalık olacaksa dışarıda bi yerde daha mantıklı cnm haklısın bakalım zaman ne gösterecek gerçi minikler olayın farkında olmayacaklar ama ilerisi için önemli anılar :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

Çok kalabalık olacaksa dışarıda bi yerde daha mantıklı cnm haklısın bakalım zaman ne gösterecek gerçi minikler olayın farkında olmayacaklar ama ilerisi için önemli anılar :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

Aslında kararsz olmamım sebebi biraz farklı
bı gün bı arkadaş gurubuyla otururken bu konu açıldı ben biraz bahsettim iste söyle böyle yapmayı düşünüyorum diye
Sonra biri fazla tanımıyorum aslında cok yakın değiliz söyle dedi
Bı yerde görmüş doğumda balkonları falan süslemişler şerit suslerle
görmemişin bı cocuğu olmuş gibi falan dedi. Ben de biraz bozuldum öyle iste

Son düzenleme:
Cok saol canim hemen inceliyicem verdigin siteleri. Ben dogum gunleri icin dusunuyorum dis bugdayi yapmayi cok istemistim ama oglum daha yeni cikartiyor disini belirmesi falan bir ayi bulur ee dogum gunuleride mayista zaten cok yakin oluyo diye yapmaktan vazgectim ama icimde kalmadi desem yalan olur hani..... Onu denedimde canim iki resim kabul etmiyor yada ben yapamadim yoksa bende senin gibi dusunmustum ortayada guzel bir yaxi falan neyse daha genis bir zamanda daha detayli ugrasicam sizinlede paylasirim sonra

İki resmi phoshopta yada daha amatör paint programında birleştirip tek dosya haline getirebilirsin canım.Eğer istersen resimleri bana gönder ben hazırlarım seve seve ? Yardıma açığım her zaman.[/QUOTE]

Ayyy cok mutlu olurum canim bir ay sonra gonderirim sana fotograf ozamana kadar guzel pozlar yakalamaya calisayim canimm. Tekrar cokk cokk tesekkur ederim guldencim. Bu arada kurabiyeleri hazir almak istersen senin icin fiyat alabirim canim haberin olsun benim de sana boyle yardimim dokunir anca

bı gün bı arkadaş gurubuyla otururken bu konu açıldı ben biraz bahsettim iste söyle böyle yapmayı düşünüyorum diye

Yüksek ihtimalle çocuğu olmayan birisidir onu yadırgayan tahminimce :) ya da kendi zamanında böyle guzel detaylar olmayanlar da pek anlayamıyor bizim bu heveslerimizi,
Boşver cnm sen içinden geleni yap evladın için bence zaten çok yakının da değilmiş.

Son düzenleme:
Yüksek ihtimalle çocuğu olmayan birisidir onu yadırgayan tahminimce :) ya da kendi zamanında böyle guzel detaylar olmayanlar da pek anlayamıyor bizim bu heveslerimizi,
Boşver cnm sen içinden geleni yap evladın için bence zaten çok yakının da değilmiş.

Sağol Mervecim,
Böyle güzel seyleri kim istemezki dimi
yaparsın yapamazsn orası sana kalmş kimin icinden ne geliyorsa yapmalı bencede o an için biraz hevesim kırılmıştı ama
Sonradan insanlar ne der'i hayatımdan çıkarmaya karar verdim
Zor gelmezse güzel bı dogum gunu partisi organize edicem ins

Güle güle giysin ececik cicilerini çok hoş en ince detaylarına kadar düşünüp uğraşıyorsun cnm kıyafetleri de kendin mi hazırlıyorsun yoksa şimdi düşüp bayılıcim En Büyük KK

Evett canım kendim hazırlamayı tercih ettim gönlüme göre bulamadım renk model vs. :) pinpirikimde :)

Ne derlerse desinler walla evett görmemişin bir cocuğu oldu nolmuş ,derim geçerim walla hevesim var yapıyorum der kapatırım o nazik çeneleri :))

Neye niyet ediyorsanız hevesleniyorsanız yap bence ..hepsi bıcırıklara birer armağan ,hatıra bence :))

Sağol Mervecim,
yaparsın yapamazsn orası sana kalmş kimin icinden ne geliyorsa yapmalı bencede o an için biraz hevesim kırılmıştı ama

Oleyyy :) Detayları bekliyor olacağım.

İki resmi phoshopta yada daha amatör paint programında birleştirip tek dosya haline getirebilirsin canım.Eğer istersen resimleri bana gönder ben hazırlarım seve seve ? Yardıma açığım her zaman.

Ayyy cok mutlu olurum canim bir ay sonra gonderirim sana fotograf ozamana kadar guzel pozlar yakalamaya calisayim canimm. Tekrar cokk cokk tesekkur ederim guldencim. Bu arada kurabiyeleri hazir almak istersen senin icin fiyat alabirim canim haberin olsun benim de sana boyle yardimim dokunir anca[/QUOTE]

Olur ama pazar gününe yetişmezki :KK43: neyse sen yinede fiyat alırmısın 35 adet diş kurabiyesi ne kadara olur ve 40 adet 1 yaş kurabiyesi ne kadara olur.

Ne derlerse desinler walla evett görmemişin bir cocuğu oldu nolmuş ,derim geçerim walla hevesim var yapıyorum der kapatırım o nazik çeneleri :))

Neye niyet ediyorsanız hevesleniyorsanız yap bence ..hepsi bıcırıklara birer armağan ,hatıra bence :))

Tesekkürler güldencim,
Benim hersey sonradan aklıma geliyor o anda bisey diyemiyorum hiç. sonra keske sunu deseydim deyip kendimi yiyiyorum
O gün gelsin inş keyifle paylaşırım ama ben bile seylerde hiç becerikli değilim kendim yapamam daha dogrusu temelimdir diyeyim kesin herşey hazır olur süsler,ikramlar
Kalabalık da olursa oooo hiç uğraşamam
Tüm samimiyetimle söylüyorum maşallah sana onca ısinin arasında hazırlıkları kendin yapıyorsun
Ne güzel hersey orijinal olacak

Tesekkürler güldencim,
Benim hersey sonradan aklıma geliyor o anda bisey diyemiyorum hiç. sonra keske sunu deseydim deyip kendimi yiyiyorum
O gün gelsin inş keyifle paylaşırım ama ben bile seylerde hiç becerikli değilim kendim yapamam daha dogrusu temelimdir diyeyim kesin herşey hazır olur süsler,ikramlar
Tüm samimiyetimle söylüyorum maşallah sana onca ısinin arasında hazırlıkları kendin yapıyorsun

Meraba:) biliyorum cok alakasiz olucak ama bise sorcaktim bebek takvimi var ya onu nasil yapiyorsunuz ben yapamadimda:))

Meraba:) biliyorum cok alakasiz olucak ama bise sorcaktim bebek takvimi var ya onu nasil yapiyorsunuz ben yapamadimda:))

Öncelikle Tickerfactory.com, lilypie.com, daisypath.com ve baby-gaga.com'dan sitelerinde gerekli çizelge hazırlanıyor sonrasında
kk nın kullanıcı kontrol paneline girip profil ayarlarından çizelge kısmına hazırladığınız sitedeki http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png benzeri linki yazın bitti :)

birde daha önce şurda konuşulmuş konu http://www.kadinlarkulubu.com/sorul...z/124354-gebelik-cizelgesi-nasil-yapilir.html resimli falan anlatılmış yardımcı olur.

Son düzenleme:
Öncelikle Tickerfactory.com, lilypie.com, daisypath.com ve baby-gaga.com'dan sitelerinde gerekli çizelge hazırlanıyor sonrasında
kk nın kullanıcı kontrol paneline girip profil ayarlarından çizelge kısmına hazırladığınız sitedeki http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png benzeri linki yazın bitti :)

birde daha önce şurda konuşulmuş konu http://www.kadinlarkulubu.com/sorul...z/124354-gebelik-cizelgesi-nasil-yapilir.html resimli falan anlatılmış yardımcı olur.

Tesekkur ederim oldu valla:))

Sağol Mervecim,

En güzelini yapmışsın sibelcim,
insanlar ne deri hayatından çıkarmak çok önemli bir adım, yaşamda yeni bir başlangıç adeta, hayırlı olsun:-)
Benim hayat felseme göre de; bir konuda gönlüm musterih, vicdanım rahatsa eğer ; kim ne derse ne düşünürse hiiiç önemsemiyorum..
Evett canım kendim hazırlamayı tercih ettim gönlüme göre bulamadım renk model vs. :) pinpirikimde :)
Çok iyi etmişsiniz cnm ellerine emeğine sağlık ...

O nazik çeneleri kapatabilir olmana hayran oldum ben de Gül'dencim ben de Sibel gibi pek söyleyemem böyle şeyleri :-(
Çok haklısın ama ...

Tesekkürler güldencim,

Ben de uğraşamam bu kadar teferruatla gerçekten,
O yüzden Gül'deni izninizle hamarat sabırlı anne ilan etmek istiyorum :-)

İnsallah Gönlüne göre geçer Ece'nin partisi cnm, fotografları bekliyor olacağız pazartesi sabahı bilgisayar başında :-)

X