Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Herkese simdiden iyi hafta sonları
umarım hava güzel olur ve bol bol gezersiniz bebislerinizle
Bizim burda cok güzel olacakmış
Gezme ,alışveriş dolu bir haftasonu bizi bekliyor İns
Babamiz eve yatmaya geliriz dimi diyor:KK1:
Gözü korkmuş bizden :KK9:

öncelikle elifciğim şueda nın dişi hayırlı olsun. darısı tüm dişlerinin başına ve gülfem elamın başına diyeyim bebeğim daha 1 tane bile çıkarmadı. hayırlısı bakalım. bu arada ilknur nerede haberi olan varmı. yalnız kızlar bende hasta olacam galiba boğazım ağrıyor kulaklarım tıkanıyor ve başım ağrıyor. kendimi unuttum gülfemi düşünüyorum üstelik yürürmeye başladı hiç durmuyor yerinde. habire biryerlere tırmanma isteği var. nasıl peşinde koşturacam bilmiyorum :2:

burda dün akşam hava yağmurluydu
bugün nasıl olcak bakalım
dışarı çıkmak için sanki serin gibi burası
ama bizim sadece pazar tatilimiz var
yarın hava güzel olurda bizde çıkarız inşaallah
hadi yine iyisin gez bakalım :KK1:

Son düzenleme:
darısı gülfem elamın başına diyeyim bebeğim daha 1 tane bile çıkarmadı. hayırlısı bakalım. bu arada ilknur nerede haberi olan varmı. yalnız kızlar bende hasta olacam galiba boğazım ağrıyor kulaklarım tıkanıyor ve başım ağrıyor. kendimi unuttum gülfemi düşünüyorum üstelik yürürmeye başladı hiç durmuyor yerinde. habire biryerlere tırmanma isteği var. nasıl peşinde koşturacam bilmiyorum :2:

Geçmiş olsun Sedacım bende de aynı belirtiler var ama yatıp dinlenmek ne mümkün :-)
Dişi için de daha vakit var cnm bizim dr 18 aya kadar süresi var diyor..
Yürümeye ilk başladıklarında çok tehlikeli işler yapabiliyorlar, Allah sana kolaylık versin annesi..

@@ İlknur'u ben de merak ediyorum telefon numarası olsa sorardık iyidir inşallah..

Burada da hava süper , baba kız pazara alışverişe gittiler :-)
Yarın da kırlara atacağız kendimizi inşallah hastalıklar müsaade ederse..
Size de iyi hafta sonları ve iyi gezmeler :nazar: :2:

@@@ hepinize mutlu günler annecikler :KK3: :KK16:

Aslında kararsz olmamım sebebi biraz farklı
bı gün bı arkadaş gurubuyla otururken bu konu açıldı ben biraz bahsettim iste söyle böyle yapmayı düşünüyorum diye
Sonra biri fazla tanımıyorum aslında cok yakın değiliz söyle dedi
Bı yerde görmüş doğumda balkonları falan süslemişler şerit suslerle
görmemişin bı cocuğu olmuş gibi falan dedi. Ben de biraz bozuldum öyle iste
"Haklısın görmedim ilk çocuğum bu" der geçersin kuzum boşver elalem ne der diye hayatımızı mı yaşayamıcaz :)

Fotosentezle beslenen bir kızım var 2gündür hiçbir ek gıdayı yemedi, eymen azmanından kalan anne sütüyle duruyo ve keyfi yerinde uykularını tam uyuyo. Anlamış değilim yemeyerek besleniyor yavrum :)

Multitabs kullanan arkadaşlar ne kadar veriyorsunuz ? Biz devit3 kullanıyorduk multitabsa geçtik kaç damla oluyo?

Devit3u neden biraktiniz multitabs nedir demir damlasimi?

İçinde a c ve d vitaminleri olan bir karışım. Gribe yakalandık o yüzden c vitamini takviye edelim diye Dr a danıştım olabilir dedi ben de multitabsa başladım. Sanırım damlalıktaki 1ml çizgşsine kadar verilmeliymiş o kadar verdim

Merhaba biz geldik ,
Ateşin sebebi sağ kulaktaki iltihap başlangıcı imiş ne yazık ki :-( hangi ara kaptık şifayı anlayamadım, Allah dermansız dert vermesin tabii ki, antibiyotik kullanacağız on gün..
gözü de konjoktivit olmuş teşhis kısmına yazmış reçeteden gördüm, günde üç kez damla sol göze , diğer göze bulaşma olursa ona da damlatılacak..
Kan idrar örneği verdik genel tetkik için, aşımız ise on gün sonra antibiyotik bitip iltihap geçince inşallah, aylık gelişimimiz de iyiymiş çok şükür,
İdrar örneği için sabah ondan beri bekliyoruz :-) az evvel yakalayabildik de babamız koşturdu laboratuvara hemen :-)
Bizi soran ilgilenen bütün teyzelerimize teşekkür ediyoruz :-)

geçmiş olsun canım. şu bebekler hastalanınca hayat duruyor sanki çok geriliyorum ben.ufacık bebek derdini anlatamıyor çok geçmiş olsun çabucak iyileşsin bebecik.

kızlar eskisi gibi giremiyorum artık oğlum hiç durmuyor sürekli paçamda geziyoruz ama çok tatlı hala dişimiz yok sıralamaya bayılıyor oyuncaklardan sıkıldı yüz vermiyor en güzel oyuncaklarımz ablamızın kalemleri ve defterleri hasta olan bebeklere şifa diliyorum dişi çıkan bebeklere hayırlı olsun diyorum 1 yaşına giren bebeğimize hayırlı yaşlar diliyorum unuttuğum bir şey varsa kusura bakmayın hepinizi öptüm

pazar günü olunca herkez dışarı çıktı anlaşılan. bir benmi kaldım buralarda :KK14: herkese iyi pazarlar...

geçmiş olsun canım. şu bebekler hastalanınca hayat duruyor sanki çok geriliyorum ben.ufacık bebek derdini anlatamıyor çok geçmiş olsun çabucak iyileşsin bebecik.
Sağolasın canım, şimdi daha iyi çok şükür, ikinci dişi de çıkmaya çalışıyordu o da hastalıkla birleşince hırpalandı yavrucuk :-( neyse ki diş de patladı, hastalık da hafifledi...
Haklısın en kötü tarafı dertlerini anlatamamaları gariplerin :-(

kızlar eskisi gibi giremiyorum artık oğlum hiç durmuyor sürekli paçamda geziyoruz ama çok tatlı hala dişimiz yok sıralamaya bayılıyor oyuncaklardan sıkıldı yüz vermiyor en güzel oyuncaklarımz ablamızın kalemleri ve defterleri hasta olan bebeklere şifa diliyorum dişi çıkan bebeklere hayırlı olsun diyorum 1 yaşına giren bebeğimize hayırlı yaşlar diliyorum unuttuğum bir şey varsa kusura bakmayın hepinizi öptüm

Maşallah sıralıyor mu bıcırık :nazar:
Bizim afacan da aynı şekilde ablasının kitapları favorisi hatta ablasının elinde ne görse o bir anda en guzel oyuncak vasfı kazanıyor :-)
pazar günü olunca herkez dışarı çıktı anlaşılan. bir benmi kaldım buralarda :KK14: herkese iyi pazarlar...

Hava da süper olunca attık kendimizi kırlara bahçelere :-)
Siz nasılsınız gülfemcik'le :KK16:

Gulden cim sabirsiikla foto bekliyoruz canimm ve dis bugdayi gectigi icin bir yas kurabiyelerini sordum kucukleri 2 tl buyukleri 2,5 tl imis canim bu fiyat bize yaptigi fiyat canim

Fotosentezle beslenen bir kızım var 2gündür hiçbir ek gıdayı yemedi, eymen azmanından kalan anne sütüyle duruyo ve keyfi yerinde uykularını tam uyuyo. Anlamış değilim yemeyerek besleniyor yavrum :)

Vera halinden mmnunsa sorun yok demek ki annesi oluyor ara ara bebişlerin iştahsız günleri :emir_bebek:
İçinde a c ve d vitaminleri olan bir karışım. Gribe yakalandık o yüzden c vitamini takviye edelim diye Dr a danıştım olabilir dedi ben de multitabsa başladım. Sanırım damlalıktaki 1ml çizgşsine kadar verilmeliymiş o kadar verdim

Evet cnm bir ml veriyorum ben de,
Bizim bıcırık çok seviyor onun tadını...:KK56:

X