Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

200 tane mi maşallah canım çok sabırlı bir insan olmalısın :-)ellerine emeğine sağlık..el emeği ürünlerin tadı güzelliği de bir başka oluyor..
Peki seker hamuru kurabiye tarifin de vardır senin Gül'dencim diy mi :-) varsa paylaşır mısın? Ben de kızımın Kur'ana geçme töreninde sınıf arkadaşlarına yapmak istiyorum da ..

Şeker hamuru :KK43:( arkadaşlarım çok zor oyalıyor dedikleri için hiç deneme yapmadım.Ama pişmanım açıkcası.Artık kısmet 1 yaş kurabiyesine :))

Sağol âmin cnm Allah tüm yavrulara sağlık afiyet versin.. Sizinki ilerlemez inşallah..
Çaylı pamuğu annem de söyledi küçükten yaparmış bize, damlayı uygulayamazsak çaylı pansumanı deneyeceğim ..

Mervecim işine karışmıyım ama her bebeğin cildi farklı hassasiyette bu yöntemi doktora gitmeden önce denedim ve gözümüz daha kötü oldu :KK43:( Hatta burnu tıkandığında ece hanımın st sağ geçer dediler geçtiği falan yok off off en garantisi serum fizyolojik ve merhem. Tabi her anne önce kendi bebeğinin doktorudur.Karar senin canım.İnşallah çabuk geçer.

Guldencim su bonbon sekerlerini nerden yaptiriyosun canim bende oyle birsey dusunuyorum dogum gunlerinde ama nette pek birsey bulamadim

Şilacım LogoFood - Fotoğraflı Çikolata ve Şekerler adresinden yaptırdım yalnız sipariş için son haftayı bekleme benim gibi.Çünkü siparişten 2 gün sonra kargo oluyormuş ulaşması falan 1 hafta ortalama .Bakalım henüz teslim olmadı kızımın şekerleri.Baskısı gayet güzel kuzenim diş buğdayını benden önce yaptığı için görme durumum oldu.İçim rahat sipariş verdim canım.Tavsiye ederim.
İstediğin gibi resmi,yazıyı,arka fonu tasarlıyorsun,içindeki ürüne sen karar veriyorsun çikolata mı ,bon bon mu hatta hediye ise özel kutuları falan da var. :))) Reklam gibi oldu biraz :)) Ayrıntılı yazmayı seviyorum.:)[/QUOTE]

Cok saol guldencim sana yazdiktan sonra bende buldum bu siteyi hatta oturup bir iki tasarlama bile yaptim. Tasarlama isi ne kadar zormus biraz yaratici olmak gerekiyo galiba tasarladiklarimin hic birini begenmedimde. Ama once ikisinin oldugu guzel bir resim cekmem lazim belki ozaman daha hos bir tasarlama yapabilirim. Peki magnetleri nerden yaptirdin canim sitelerde buldumda bilindik daha iyi oluyor. Ayrintili yaz canim bende okumayi seviyorum cok tesekkur ederim

Son düzenleme:
Mervecim su seker hamurundan kurabiye ye ben hamileyken takmistim resmwn ama bwnimkiler ikiz ne zaman dogacaklari belli olmaz diye yaptirmamistim oysa oylede olmadi keske yaptirsaydim diyorum simdi. Bende bir tarif var birinden almistim istersen onu verebilirim hatta bunu yapan bir tanidik bile var pastalar falanda yapior yardimcida olabilirim. Hatta ve hatta bizim burda bir pastane yapior kilosuna 30 tl demisti ozaman 25 30 tane de cikar demisti uygun gelmisti bana ama paketlemiyodu paketleme isini sen yapiorsun bilgin olsun sekerim her turlu yardima acigim anliyacagin

Şeker hamuru :KK43:( arkadaşlarım çok zor oyalıyor dedikleri için hiç deneme yapmadım.Ama pişmanım açıkcası.Artık kısmet 1 yaş kurabiyesine :))

Evet ben de çok uğraştırdığını duymuştum sonra bir blogda yapım aşaması araç gereçlerin renkli hamurların satıldığı site ismini falan görünce yapabilir miyim acaba diye düşündüm, iki çocukla vakit bulup uğraşabilirsem tabii :-)

Mervecim işine karışmıyım ama her bebeğin cildi farklı hassasiyette bu yöntemi doktora gitmeden önce denedim ve gözümüz daha kötü oldu :KK43:( Hatta burnu tıkandığında ece hanımın st sağ geçer dediler geçtiği falan yok off off en garantisi serum fizyolojik ve merhem. Tabi her anne önce kendi bebeğinin doktorudur.Karar senin canım.İnşallah çabuk geçer.

Göz akıntısı geçti yalnızca azıcık çapaklanma var damlayı da sıkmadım ben de, caylı pansumanı da ilk annem dediğinde tereddüt ettiğim neticede göz tabii, ama geçmeyip uzun sürse düşünecektim :-)
Burun ve göze süt damlatma işini bana da önermişlerdi ama süt yağlı kıvamlı bir sıvı olduğundan mantıklı gelmemişti.. Bazen işte çaresiz kalınca insan, akla mantığa aykırı şeyleri de yapmayı düşünebiliyor :-)

Mervecim su seker hamurundan kurabiye ye ben hamileyken takmistim resmwn ama bwnimkiler ikiz ne zaman dogacaklari belli olmaz diye yaptirmamistim oysa oylede olmadi keske yaptirsaydim diyorum simdi. Bende bir tarif var birinden almistim istersen onu verebilirim hatta bunu yapan bir tanidik bile var pastalar falanda yapior yardimcida olabilirim. Hatta ve hatta bizim burda bir pastane yapior kilosuna 30 tl demisti ozaman 25 30 tane de cikar demisti uygun gelmisti bana ama paketlemiyodu paketleme isini sen yapiorsun bilgin olsun sekerim her turlu yardima acigim anliyacagin

Elektrik gitti geldi de koptum cnm pardon :-)
Çok sevinirim tanıdık temiz yapan birisi olması daha iyi benim için de, o arkadaşına nasıl ulaşabilirim silacım sağol ilgin için :-)

Dün dra Selim çorbalarını yemiyor bize yaptığım çorbaları tuzu baharatı olduğundan yiyor deyince Kaya tuzu alıp az az katabirsin Kaya tuzunu dedi, kararsız kaldım bu konuda ..
Çorba yemiyor dolayısıyla et de yiyemiyor kan değerleri düşük çıkmış bol kırmızı et yemeli :-(

Dün dra Selim çorbalarını yemiyor bize yaptığım çorbaları tuzu baharatı olduğundan yiyor deyince Kaya tuzu alıp az az katabirsin Kaya tuzunu dedi, kararsız kaldım bu konuda ..
Çorba yemiyor dolayısıyla et de yiyemiyor kan değerleri düşük çıkmış bol kırmızı et yemeli :-(

Uyuyor yaramaz bende netten intikamı izliyorum bı yandan da yazıyorum iste
Bir yasında baslicaz zaten tuza bisey kalmadı
bizim Dr da eğer hiç yemezse azıcık atabilirsin demişti biraz daha dene bakalım Tuzsuz ,olmazsa azıcık atarsın
Bi kere tuzlu yiyince alışıyor yaramazlar

Elektrik gitti geldi de koptum cnm pardon :-)
Çok sevinirim tanıdık temiz yapan birisi olması daha iyi benim için de, o arkadaşına nasıl ulaşabilirim silacım sağol ilgin için :-)

Canim blog ismi vermek yasakmi bilmiyorum ama cilgin pastaci diye arat cikiyor. Halamin cok yakin arkadasi sen yapacagin zaman bana haber ver ben senin icin halama soyler fiyat alirim. Bize farkli fiyata yapior cunku. İstedigin gibi dogum gunu pastasi falanda yapior karar verdiginde bana haber etmen yeterli canim

Uyuyor yaramaz bende netten intikamı izliyorum bı yandan da yazıyorum iste
Bir yasında baslicaz zaten tuza bisey kalmadı
bizim Dr da eğer hiç yemezse azıcık atabilirsin demişti biraz daha dene bakalım Tuzsuz ,olmazsa azıcık atarsın
Bi kere tuzlu yiyince alışıyor yaramazlar
Sebze püresi tarhana çorbası haslama hepsinde öğuruyor yaramaz, deniycem artık dediğin gibi sağol cnm :-)
Canim blog ismi vermek yasakmi bilmiyorum ama cilgin pastaci diye arat cikiyor. Halamin cok yakin arkadasi sen yapacagin zaman bana haber ver ben senin icin halama soyler fiyat alirim. Bize farkli fiyata yapior cunku. İstedigin gibi dogum gunu pastasi falanda yapior karar verdiginde bana haber etmen yeterli canim

Bloguna bakıyorum hemen cnm çok sağol kendim yapmaya cesaret edersem de sendeki tarifi isterim :KK16:

Son düzenleme:
suedanın alttan sol dişi çıktı :KK16:

çay kaşığıyla kahvaltısını veriyordum demin
çıt çıt ses geldi baktım minik bir diş hemen babamızı aradık
çok mutlu olduk,insan nedense seviniyor
ben dişli doğmuşum annem çay kaşığıyla su veririken
çıt çıt sesi duymuş :KK1:
kızım bana çekmemiş

Şilacım LogoFood - Fotoğraflı Çikolata ve Şekerler adresinden yaptırdım yalnız sipariş için son haftayı bekleme benim gibi.Çünkü siparişten 2 gün sonra kargo oluyormuş ulaşması falan 1 hafta ortalama .Bakalım henüz teslim olmadı kızımın şekerleri.Baskısı gayet güzel kuzenim diş buğdayını benden önce yaptığı için görme durumum oldu.İçim rahat sipariş verdim canım.Tavsiye ederim.
İstediğin gibi resmi,yazıyı,arka fonu tasarlıyorsun,içindeki ürüne sen karar veriyorsun çikolata mı ,bon bon mu hatta hediye ise özel kutuları falan da var. :))) Reklam gibi oldu biraz :)) Ayrıntılı yazmayı seviyorum.:)

Cok saol guldencim sana yazdiktan sonra bende buldum bu siteyi hatta oturup bir iki tasarlama bile yaptim. Tasarlama isi ne kadar zormus biraz yaratici olmak gerekiyo galiba tasarladiklarimin hic birini begenmedimde. Ama once ikisinin oldugu guzel bir resim cekmem lazim belki ozaman daha hos bir tasarlama yapabilirim. Peki magnetleri nerden yaptirdin canim sitelerde buldumda bilindik daha iyi oluyor. Ayrintili yaz canim bende okumayi seviyorum cok tesekkur ederim[/QUOTE]

http://www.birmax.com/>>> tam linki bu sitede bulamazsan nereye tıklıycağını http://www.birmax.com/shop/index.php?id_category=23&controller=category adresinden sipariş verdim.bu sitedeki yöntem ise sen resim ekliyorsun onlar sana baskı halini yolluyorlar.Onay mailinden sonra sipariş gerçekleşiyor. sipariş,onaylama,kargo falan 3 günde elimde oldu.
Birde de kuzenim Doum Gn Magnetleri Fotomagnet - ANASAYFA > adresinden >>>detay link Doum Gn Magnetleri Fotomagnet - Di Buday Magnetleri > Buğdayı Magnetleri kısmından mavili ilk dişim yazılı diş simgeli olanı hazırlatmış fiyat farkı var benimki ile ama ürün farkıda var. birmax taki magnet daha kalın malzeme sanki magnetin altında strafor benzeri ince bir plaka daha var dolaba daha sıkı yapışıyor fotomagnetinki daha ince ama sanki pidecilerin yada sucu ların oluyorya onların gibi iş görmez mi görür açıkcası. Ben tamamen görsele bakarak karar verdim açıkcası...Birde Fotoğraflı İlk Diş Magnetleri | Bebishco.Com bu site var. içime sinen bu siteler.

İkisini aynı anda yakalamak :) çok zor olur hele güzel bir resim off imkansız illa birisi bozar resmi :))
şöyle yapmaya ne dersin sola bir bıcırık sağa bir bıcırığın resmi ortaya diş resmi olan tek resim hazırlayıp yüklesen siteye sankim güzel olur .Canlandı gözümde de bayıldım walla :))

Merakla bekliyorum nasıl tasarlıycan diye...

Sila şimdi baktım da çok guzel şeyler var ama Engin bir deniz bu kurabiye pasta işi :-) kına gecesi, ev mevludu için bile kurabiye yapılıyormuş, bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler :-)

Bir tane pembe etek giymiş diş kurabiyesi gördüm bayıldım Gülden geldi aklıma tam senin yaptıklarına uygundu cnm :-)

Son düzenleme:
Cok saol guldencim sana yazdiktan sonra bende buldum bu siteyi hatta oturup bir iki tasarlama bile yaptim. Tasarlama isi ne kadar zormus biraz yaratici olmak gerekiyo galiba tasarladiklarimin hic birini begenmedimde. Ama once ikisinin oldugu guzel bir resim cekmem lazim belki ozaman daha hos bir tasarlama yapabilirim. Peki magnetleri nerden yaptirdin canim sitelerde buldumda bilindik daha iyi oluyor. Ayrintili yaz canim bende okumayi seviyorum cok tesekkur ederim

http://www.birmax.com/>>> tam linki bu sitede bulamazsan nereye tıklıycağını http://www.birmax.com/shop/index.php?id_category=23&controller=category adresinden sipariş verdim.bu sitedeki yöntem ise sen resim ekliyorsun onlar sana baskı halini yolluyorlar.Onay mailinden sonra sipariş gerçekleşiyor. sipariş,onaylama,kargo falan 3 günde elimde oldu.
Birde de kuzenim Doum Gn Magnetleri Fotomagnet - ANASAYFA > adresinden >>>detay link Doum Gn Magnetleri Fotomagnet - Di Buday Magnetleri > Buğdayı Magnetleri kısmından mavili ilk dişim yazılı diş simgeli olanı hazırlatmış fiyat farkı var benimki ile ama ürün farkıda var. birmax taki magnet daha kalın malzeme sanki magnetin altında strafor benzeri ince bir plaka daha var dolaba daha sıkı yapışıyor fotomagnetinki daha ince ama sanki pidecilerin yada sucu ların oluyorya onların gibi iş görmez mi görür açıkcası. Ben tamamen görsele bakarak karar verdim açıkcası...Birde Fotoğraflı İlk Diş Magnetleri | Bebishco.Com bu site var. içime sinen bu siteler. Y

İkisini aynı anda yakalamak :) çok zor olur hele güzel bir resim off imkansız illa birisi bozar resmi :))
şöyle yapmaya ne dersin sola bir bıcırık sağa bir bıcırığın resmi ortaya diş resmi olan tek resim hazırlayıp yüklesen siteye sankim güzel olur .Canlandı gözümde de bayıldım walla :))

Merakla bekliyorum nasıl tasarlıycan diye...[/QUOTE]

Cok saol canim hemen inceliyicem verdigin siteleri. Ben dogum gunleri icin dusunuyorum dis bugdayi yapmayi cok istemistim ama oglum daha yeni cikartiyor disini belirmesi falan bir ayi bulur ee dogum gunuleride mayista zaten cok yakin oluyo diye yapmaktan vazgectim ama icimde kalmadi desem yalan olur hani..... Onu denedimde canim iki resim kabul etmiyor yada ben yapamadim yoksa bende senin gibi dusunmustum ortayada guzel bir yaxi falan neyse daha genis bir zamanda daha detayli ugrasicam sizinlede paylasirim sonra

Bu arada daha düne kadar emeklemeyen minnoşlar 2gündür sıralamaya başladı hayretle izliyorum :) kendileri tutunup kalkamıyo kaldır diye gözümün içine bakıp mızırdanıyo ben kaldırıp koltuğun kenarına koyuyorum sıralıyorlar :))) çok mutluyum onlar yeni bişey öğrenince mutluluktan gözlerim doluyo :) 3kişilik koltuğun iki ayrı kenarına bırakıyorum veraya daha yakın bir yerde buluşuyorlar aldıkları yola göre hızlarını falan hesaplıyoruz :))) aynı anda yola çıkan eymen ve vera b noktasında buluşuyorlar.... :KK53:

:nazar::nazar::nazar: Hilalcim ne güzel yaa benimkide bı yürüse ,Hiz hesabına da bayıldım :KK1:

merhaba kızlar. dünden buyana gülfem koltuğu bırakıp kendi kendine 3. 4 adım atıp pat poposunun üzerine düşüyor. ben 11. ayımda yürümüşüm kızım maşallah beni solladı 10. ayında yürümeye başladı... bay bay , alkış, yapıyor. telefon yada kumanda benzeri şeyler alıp kulağına götürüp lili lil lil diye seseler çıkarıp sözde konuşuyor:KK1:

Eki Görüntüle 670609 Eki Görüntüle 670608 Eki Görüntüle 670610

Seda,gülfem elacık
cok tatlı maşallah sacları ne güzel öyle :nazar::nazar:

Saol sibelcim iyiyiz cok sukur biraz oksuruk ve burun tikanikligi disinda. Sen nasilsin canim yaren nasill

Silacım ,doruk bebişe acil şifalar diliyorum
ah o tıkanıklık cok kötü yaa benimki emzikte uyur,hastayken cok sıkıntı çekmiştik
Zeynep yaren uyuyor
bu aralar sabah uykusu2saati geçiyor :nazar:

suedanın alttan sol dişi çıktı :KK16:

çay kaşığıyla kahvaltısını veriyordum demin
çıt çıt ses geldi baktım minik bir diş hemen babamızı aradık
çok mutlu olduk,insan nedense seviniyor
ben dişli doğmuşum annem çay kaşığıyla su veririken
çıt çıt sesi duymuş :KK1:
kızım bana çekmemiş

:nazar: suedaya kocaman bir aferin annesi

X