Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

günaydın sevgili cefakar ve vefakar anneler...

kıyafetlerden konuşulmuş h&m de ve c&a da ben pek fazla denk gelmedim ya da benim baktığım mağazalarda benim kızın yaş grubuna göre pek bişey bulamadım ama şöyle 2-3 yaşları için özellikle h&m zara ve kotonda harika şeyler oluyor

mothercare zıbınları 5'li zıbın 51 tl ile 61 tl arasında değişiyor ama ben kalitesine güveniyorum en azından yıpranma çekme eskime olmuyor. her ayın 15inden sonra dış giyimde %50 indirim oluyor, hırkaları montları kıyafetleri çok uygun fiyatlara alabiliyorum.

Canim bizimkilere uygun var mesela marmara forumun h&m ve c&a sinda var sen fark etmemissin mothercare nin ayin 15 inde indirim yaptigini bilmiyordum bak ogrenmis oldum bundan sonra dikkat edicem

Canim bizimkilere uygun var mesela marmara forumun h&m ve c&a sinda var sen fark etmemissin mothercare nin ayin 15 inde indirim yaptigini bilmiyordum bak ogrenmis oldum bundan sonra dikkat edicem

farketmedim canım ben marmara foruma gitmiyorum, marmara park a gidiyorum berene bişey almak için ya da ataköy a plus ta mothercare var oraya gidiyorum marmara parkta da yaşına uygun güzel bişeye denk gelmedim ama bidaha gittiğimde iyice bir inceleyeyim.

komik bir olay anlatayım dün sizinle yazışırken komşum geldi onunda 1,5 yaşında bir kızı var berene danone çilekli yoğurt almış neyse ben yedirmedim tabii bu sabah eline oynasın diye verdim sen git kutuyu patlat salıncağında üstüne dök geldimki üstünden parmaklaya parmaklaya bir iştahlı yiyorki sormayın bende biraz yedirdim çok mutlu oldu kahvaltısını 1 saat sonra vericem mecburen

Bebekler olmadan once giderdik atakoy plusa onlar dogduktan sonra hic gitmedik iki tana bebeyle olunca daha yakin yerleri tercih ediyoruz malesef

Ne yapsin annesi cani cekmis beren kizin. Kiz sen o salincaga hala oturtabiliyo musun ben oturtamiyorum cok hareket ediyolar ters doner falan diye korkuyorum

çok sağolun kızlar desteğiniz ve dualarınız için.
geçmiş olsun canım Allah şifa bekleyen herkese hayırlı haberler versin .

Allah acil sifalar versin insallah biseycigi yok kardesinin canim

Merhaba hilalcim nasilsin bugun yarim gun calisacaktin nasil gecti gunun daha dogrusu annenin gunu..

off kimsede yok bugün çok canım sıkıldı evde yalnızdım beren uyudu bütün gün nette gezinmekten beynim sulandı

off kimsede yok bugün çok canım sıkıldı evde yalnızdım beren uyudu bütün gün nette gezinmekten beynim sulandı

eee hep senmi bekletecen bizi oh olsun
beynin sulanması iyiydir canım,zaten sulu olması gerek
önemli olan kurumaması

evet canım çoğu kişi bilmez
bende prof.canan karataydan duydum
nolmuş canım?

23 yaşında sürekli paylaşımlarda bulunan bir üye vardı kızı daha 2 yaşındaymış boyun sırt ağrısıyla doktora gitmiş kanser olduğunu öğrenmiş bu kanser dünyada sadece 490 kişide bulunuyormuş ve geçen ay ölmüş kadın açtığı konulara yazdığı cevaplara baktım çok üzüldüm evinin falan resimlerini çekmiş eklemiş, hastalığından bahsederken daha ölmedim diye dalga geçmiş son günlernde ağır şeylerden bahsetmiş çok üzüldüm gerçekten

Allah rahmet eylesin,bende üzüldüm şimdi,ne kanseriymiş bu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…