Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Kadınlar gününüz kutlu olsun arkadaşlar.

eczanemizde.com adresinde sebamed ürünleri nerdeyse sürekli indirimde ben hep ordan alıyorum.Pişik önleyici,şampuan,bebek yağı..vs 500ml şampuan 19,35...

Ebebekteki indirimi olurda kaçırırsanız diye aklıma gelmişken yazayım dedim.
İlknurcum yanlış anlama nolur. Paylaşım için teşekkürler.

kızlar ebebekte sebamed 500ml şampuan 19,99 tlye düşmüş ilgilenen annelere duyurulur

Evet bugun kadinlar gunu herkesin kadinlar gunu kutlu olsun kizlar.. İlknurcum soyledigin iyi oldu ebebekteki fiyat iyiymis canim kacirmayayim

canım üzülme,ailen nerede yaşıyor?evlenincemi taşındınız oraya?
benimde annem, kayınvalidem burdalar ama kimse gelemiyor
bende yanlızım, benimkide doğrudüzgün bişey yemiyor
en azından diğer yiyecekleri seviyormuş seninki
benimki hepsinden azar azar yiyor,bazen hiç yemiyor

Son düzenleme:
cümleten kadınlar günümüz kutlu olsunnn :=)
ee ne var ne yok?? eskisi gibi ilerlemiyor sayfalar :) nerelerdesiniz bebişler durmuyor mu?
bu arada doğum günü pastamızı iki katlı düşünüyorum fakar nasıl kesip ikram edilir ki?

ewet çokk tatlı ya minik bi adam gibi enterasan bi duygu :)
ewet kolay bir doğumoldu hergün yürümeye borçluyum sanırım.

cnm yapışkanlılar tutmuyor hemen çıkıyor aldım bi halta yaramıyor zırt bırt çıkıyor vitalı aldım şimdide ama kıyıp da bi delemedim gerçi böylede olmayacak parmaklarını sıkıştırıyor sürekli . sadece iki cekmecemde dısardan yapışkanlı koruyucu ile tutturdum o iyigibi çıkıyor da yapışkanı gene de idare eder şimdilik.
teşekkür ederim canım, diğer topiktede herkes çok sık girmiyordu zaten bence delinmesi gerekiyor canım yapışkanlılarda ver butikbebede ama mobilyaları mahvetmekten korkuyorum açıkçası

Canim delsen bir dert delmesen ayri yapiskanlilarda iz yapiomus sonradan ee ne yapicaz ozaman

peşlerinde koşucaz yapacak başka bişey yok şahsım adına

Canim kurdaleylede baglanincada oluyomus ama oda cirkin durur gibi geliyo

geçici süreliğine bağlanabilir misafir falan geldiğinde çıkarılabilir aslında.

kızlar kurdelayla bağlamak sorunu çözmüyor
ben bağladım,ama çekmece yine açılıyor
o aradanda elini sıkıştırmıştı yine
ben çekmecelere bez sıkıştırdım
daha evvelde yazmıştım,hiçbir şekilde açamıyor
ama kurdela ile bağlarsanız ellerini yine sıkıştırırlar
misafir gelince rahatsız olursanız çıkartıp tekrar koyarsınız bezi.

Yaşasın geri geri emekleyen bebekler :) arka arka gittikleri için çekmece falan görmüyorlar :)))

guldis niye yanlış anlıyım canım evet geçen sefer eczanemizden almıştım bende, dediğin gibi orda hep indirimli oluyor bu sefer ebebekte görünce de söyliyim dedim, seninde hatırlatman iyi oldu canım.

hilal çok geçmiş olsun Allah korumuş.

canım zeynep yareni anlatıyosun aynı şeyleri yaşadık öksürüp öksürüp kusmuştu birkaç defa hastayken daha bir bağlanıyorlar bize kucağına al diye öyle bir melül melül bakıyorki hiç indirmek istemiyorum. inş kötüleşmezler ateş olmadıktan sonra çok telaşa kapılmayın diyorlar. tüm bebişler iyileşsin artık

maşallah bebişine canım

ilknurcum diş bizde de dert hem hastayız birde dişlerimiz çıkıyor yine tabi vücut direnci düsüyor dün doktoro götürdük akşam vakti sanki kolik sancısı varmış gibi ağlamaya başladı doktor artık anne sütü koruyuculuğu düştü 9 aydan sonra hastalıklara yakalanması çok yüksek bir de dişleriniz geliyor zaten boğaz kulaklar kızarık sizde hepsi var ama korkulacak birşey yok dedi,her ihtimale karşı ultrason çektirdik böbrek falan ne varsa bakıldı bişey çıkmadı şükür insanın içi rahat ediyor en azından beren kız da tez zamanda dişlerini çıkarır inci inci bakar size inş

çok güzelsiniz hepiniz ama bir tane prenses var orda o en güzeli pembe şeker beren

dün suedayı hastaneye kontrole getirdim
bu kız dışardayken hiç gülmüyor
kaşlarıını çatmış
bir suratsızdıki sormayın
çocuk evde yanlız olduğundan
kalabalıkta bi afallıyor çocuk
drlar gören herkes ne kadar sinirli ve kötü bakıyor dedi

birde çok zor gülen bir çocuk anca tebessüm eder kendileri
şimdi mama masasına oturttum
şaklabanlık yapıyorumda anca öyle kahkahayla gülüyor hanımefendi

Son düzenleme:

canım teşekkür ederiz yarenciğede geçmiş olsun annesi Allah şifa versin şu havalar ısınsa da gitse mikroplar bizde berenle yapışık ikiz gibiyiz niye böyle oldu bu kız anlamadım inşallah geçicidir yoksa kafayı yiyebilirim

kızlar benim dünden beri boynum tutuldu
canımda yanıyor
sopa yutmuş gibiyim
başımı döndüremiyorum
robot gibi vücudumu döndürüp bakıyorum heryere

ooooffff yaaaa yazıyorum yazıyorum neden siliniyor kk ne yapıyorsun yaa allahım adama yemek bile hazırlayamadım senin yüzünden ne yaptın yazdıklarım çıkarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr yaaa

kızlar benim dünden beri boynum tutuldu
canımda yanıyor
sopa yutmuş gibiyim
başımı döndüremiyorum
robot gibi vücudumu döndürüp bakıyorum heryere

Peygamberimiz de hiç kafasını çevirmezmiş hep vücuduyla dönüp bakarmış :) sünnet yapıyorsun işte ben yarın ikizleri bırakıp işe gidicem yarım gün bakalım nasıl olacak, Eylül'de işe başlıcam bi prova olacak bana da tabi anneme de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…