Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

kızlar kardeşim geçenlerde metroda bayılmıştı doktora götürdük 2000 yılında açık kalp ameliyatı olmuştu %95 ölüm riskiyle herşey iyiydi ama şimdi sıkıntı varmış sanırım emara da girdi dua edinde bir sorun çıkmasın. dualarınıza ihtiyacımız var. kimin duası kabul olur bilinmez..

Allah yardımcısı olsun, şifa versin, hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin

ALLAH tüm hastalara acil şifa versin ve hayırlı uzun ömürler.

Bi ara markalardan konuşulmuş biz başlarda hiç marka bilmiyorduk mothercare e tonla para bayılıyoduk Allah'tan h&m yi keşfettik de kurtulduk hele geçen ay bi eşofman altı aldık hm den 9.90 tl ye, sonra mothercareden aynı mal farklı renkte 3katı para olduğunu gördüm hem fiyat hem de tarz olarak güzel h&m organik koton uzun kollu çıtçıtlı bodyler ki ben üst olarak kullanıyorum 5.90 tl falan...

Evlerinin önü yoncayı da ben çok severim hatta ikizleri uyuturken söylerim nakaratını
oda güzelmiş

eee iyiymiş ben mini damladan
7.5 yada 8.5 tl ye alıyorum.
ama bende memnunum bundan 100% paamuklu

geçmiş olsun canım Allah şifa bekleyen herkese hayırlı haberler versin .

Bi laf var bizde çocuğun yediği helal giydiği haram diye %100 pamuk olsun yeter zaten ortalama 3ay giyiliyo

bu söz hep vardır zaten klasikleşmiş
ne ucuza,ne pahalıya kaçacaksın
birde 100% diyorlar ama inşaallah
bizi kandırmıyorlardır...

al bizden de okadar çocuk iki insan görünce şaşkoloz şaşkoloz bakıyordu insan içine karışın biraz sosyalleşsin biraz diyorlardı arkadaşlarım

kızlar benim dünden beri boynum tutuldu
canımda yanıyor
sopa yutmuş gibiyim
başımı döndüremiyorum
robot gibi vücudumu döndürüp bakıyorum heryere

neden oldu acaba saçların ıslak filan mı durdun ?

çok geçmiş olsun acil şifalar

Bi laf var bizde çocuğun yediği helal giydiği haram diye %100 pamuk olsun yeter zaten ortalama 3ay giyiliyo

evet ya çok doğru bir söz

Ben beceremedim su bez siklstirmayi benim cekmeceler yine aciliyor bez koysamda acaba ben mi yapamadim

Allah acil sifalar versin insallah biseycigi yok kardesinin canim

Bende aliyorum h&m den canim ama seninkiler kadar uyguna hic rastlamadim ama ben daha cok dis giyim aliyorum hatta gecen hafta kizima sortlu kot slopet aldim oglumada pantolon ve gomlek aldim hatta kizima bi kot sort begenmistim biraz pahali geldigi icin almadim ama simdi aklimda kaldi badilere falan hic bakmadim ben daha cok badilerini duz beyaz aliyorum onlarida c&a dan aliyorum mothercareden cok daha uygun mothercare nerdeyse iki kati fiyatinda

Vayyy ben sabahtan beri bekliyeyim sohbet etmek icin tam benim olmadigim zamanda muhabbet varmis yaa kacirdik iyi mi.. Benimde annemler geldi onlarla oturdum.muhabbet ettim bugun guzel gecti gunum

evet evden dışarı çıkmayınca.çocuk insan yüzü görmeyince öyle oluyor
kalabalık ailedeki çocuklar böyle olmuyor
birde kendisi üstümden çıkmaz
biraz kendisini seveyim öpeyim istemez hemen ağlar gıcık

o gün banyo yapmıştım ama saçlarımı kurulayıp yatmıştım
neden oldu anlamadım,başka zaman
hiç kurutmadan yattığım olur bişey olmazdı
şuanda bayağı bir kötüyüm
eşim iki tane krem almış eczaneden
onları sürdü,bakalım iyi gelecekmi
inşaallah çok sürmezde geçer....

Ben beceremedim su bez siklstirmayi benim cekmeceler yine aciliyor bez koysamda acaba ben mi yapamadim

bi an gelip yapıpta göstereyim diyesim geldi
canım bez biraz kalın olsun,bikaç kez katla
çekmecelerin köşesinden sıkıştır...
çocuklar açabiliyormu,bez koyduğun halde?
eğer açabiliyorsa,sen yapamamışsın demektir...

demek ben yapamadım benimkiler actılar cunku.

çocuklar evde yalnız kalmaktan böyle oluyorlar kardeşli evde büyüyenler daha bir güleçler.

köfte pilav
sen mantı yapmıcanmı?

afiyet olsun yok canım beren bu aralar hep üstümde normal yemeği bile zor yapıyorum mantı açsam deli olur herhalde

kızlar benim dünden beri boynum tutuldu
canımda yanıyor
sopa yutmuş gibiyim
başımı döndüremiyorum
robot gibi vücudumu döndürüp bakıyorum heryere

benim de boyun ağrım sürekli var, özellikle ağır bir iş yaptığımda azıyor ama bende boyun fıtığı başlangıçı varmış

Allah acil şifalar versin canm, inşallah ciddi birşeyi yoktur güzel haberlerini alırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…