Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

sueda hala ishal az az yapıyor bu kaçıncı bez
kızlar maflor şase 1 çay bardağına yapıyorum malum hepsini bir anda bitiremiyor
bi kaç saati buluyor,ilacın etkisi gidermi?

kızım bebekken antibiyotik kullanmak zorunda kalmıştım ve ishal olmuştu reflor kullandım biberona koyuyordum güzelce içiyordu ama her bebek aynı olmuyor malesef ilacın etkisinin gideceğini sanmıyorum ama bir eczacıya danış istersen.

bereni doyurdum, evi komple topladım, nevresimleri değiştirdim, çıkan kirli nevresimleri yıkadım, kuruyolar şuan,mutfağı topladım, berenin balık çorbasını koydum pişiyor,yıkamam gereken 2 makina çamaşır var, süpürmem silmem toz ve wc temizliğim kaldı bir de yemek off daha çok işim varr bir size bakayım dedim:KK50:

herkese merhaba,
Uzun zamandır giremiyordum bı baktım sayfalar almış başini gitmiş okudukça Afalladım ,şaşırdım ,üzüldüm.
Neyse ben biraz kızımı anlatayım 9 aylık kontrolünde 10 kg 76 cm geldi emekleme hala yok biraz geri geri gidiyor okadar üstte 4 altta 2 dışımız var anne dedi birkaç kez. çok mutlu oldum

Bebislerinizle mutlu günler güzel anneler :KK34:

Not:KK70:iğer topikten kopyalayıverdim

herkese merhaba,
Uzun zamandır giremiyordum bı baktım sayfalar almış başini gitmiş okudukça Afalladım ,şaşırdım ,üzüldüm.
Neyse ben biraz kızımı anlatayım 9 aylık kontrolünde 10 kg 76 cm geldi emekleme hala yok biraz geri geri gidiyor okadar üstte 4 altta 2 dışımız var anne dedi birkaç kez. çok mutlu oldum

yarenciğe maaşallah annesi gelişimi çok güsel:nazar::nazar: seninkide emeklemeden yürüyecek sanırım şuan ben topluyorum benimki fare gibi arkamdan karıştırıyor.:KK1:

o nasıl yapılıyor mamaya mı karıştırılıyor reçetenin üstünde kaç saatte tüketilmeli diyor baktın mı?

canım sudan başka bişiyle yapamıyorsun
daha evvelde kullandım ben
prospektüs'e baktım ama onun hakkında bişi yazmıyor
neyse gitmez heralde öncedende böyle içirdim
ama şu an daha uzun vadede içiyor

kızlar bu kadar işin üstüne regl oldum olacak işmiydi bu şimdi ben gider işler beni bekler görüşürüz yine:KK43::KK43:

kızım bebekken antibiyotik kullanmak zorunda kalmıştım ve ishal olmuştu reflor kullandım biberona koyuyordum güzelce içiyordu ama her bebek aynı olmuyor malesef ilacın etkisinin gideceğini sanmıyorum ama bir eczacıya danış istersen.

biberonda içiyor zaten,bende öyle düşünüyorum etkisi gitmez heralde.

bereni doyurdum, evi komple topladım, nevresimleri değiştirdim, çıkan kirli nevresimleri yıkadım, kuruyolar şuan,mutfağı topladım, berenin balık çorbasını koydum pişiyor,yıkamam gereken 2 makina çamaşır var, süpürmem silmem toz ve wc temizliğim kaldı bir de yemek off daha çok işim varr bir size bakayım dedim:KK50:

banada gel banada :KK1:

Teşk ilkcim öyle olacak gibi görünüyor tombik tospa poposunu kaldıramıyor .
berencik atom karınca zaten :) son fotosunu gördüm şirine çok tatlı olmuş maşallah

herkese merhaba,

sende hoşgeldin

kendime bi kahve yapayım ben sonra görüşürüz kızlar :KK33: :KK55:

Yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz.. Kizlar kizimib ustten de iki tane disi cikiyor galiba birinin ucu gozukuyo ama otekisini tam anlayamadim kizim 4 ledi ama oglum daha bir tane bile cikarmadi

Ya regl olanlar normal şakır şakır mı oluyo yoksa leke leke mi? Bende leke var çoğalmıyor da azalmıyor da

Yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz.. Kizlar kizimib ustten de iki tane disi cikiyor galiba birinin ucu gozukuyo ama otekisini tam anlayamadim kizim 4 ledi ama oglum daha bir tane bile cikarmadi

Bizim üst iki tane çıktı veranın kazma gibi koca koca iki diş :)

banada gel banada :KK1:

oluurr gelirimm:21::21:

Teşk ilkcim öyle olacak gibi görünüyor tombik tospa poposunu kaldıramıyor .
berencik atom karınca zaten :) son fotosunu gördüm şirine çok tatlı olmuş maşallah

teşekkürler canımm:KK16:

ohh maşallah kızçene ısırır artık sizi:KK1:

Ya regl olanlar normal şakır şakır mı oluyo yoksa leke leke mi? Bende leke var çoğalmıyor da azalmıyor da

ben ilk leke leke olmuştum şimdi şakır şakır gidiyor:KK50:

bugünkü menümüz balık çorbası:KK56:

$Fotoğraf1499.jpg $Fotoğraf1500.jpg

X