Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Ben mustelanin kokusunu hic bilmiyorum canim sebamed kullaniyorum peki sampuan falan nasil kokuyo guzel mi

Ben mustelanin kokusunu hic bilmiyorum canim sebamed kullaniyorum peki sampuan falan nasil kokuyo guzel mi

Ben mustela almıştım ikizler 2aylıkken yazlığa gittik orada mustela bulamadım seba med aldım ikisini karşılaştırırsak mustela daha güzel kokuyor yaseminli falan bi kokusu var zaten çok severim ben Yasemin kokusunu

ne güzel gezmişsiniz anne kız, sağol cnm görüşmek üzere...

Allah kolaylık versin prensescim,
en yakın zamanda düzene girsin uykuları insaallah minik paşanın..
sağol canım inş
inş canım
gerçi artık alışmam lazım ama............
keşke uyandığı zaman uyusa ona bile razıyım
hele geç uyuması hiç problem değil
2 saat uyuyor 3 saat uyanık oluyor

çok geçmiş olsun canım
neyseki artık sebep belli
ilaçlarını düzenli kullanmaya bak

.....

keşke uyandığı zaman uyusa ona bile razıyım
hele geç uyuması hiç problem değil
2 saat uyuyor 3 saat uyanık

Bizim ikizler 3aylık olana kadar öylelerdi gece emmeye kalksalar 3saat uyanık kalıyorlardı o zaman ramazandı sahura ben kaldırıyordum annemleri kvalideleri falan :)

maşallah küçük adamına

canım geçmiş olsun suedaya, bebişlere ilaç içirmek ayrı dert, berenin dişi çıkmadan 3 gün önce ateşi çıkmıştı doktoru ateş düşürücüyle geçmezse getir dedi nitekim tekrar çıktı bende götürmüştüm baktığında boğazlarında hafif kızarıklık var mikrop almış dedi ateş düşürücü calpol, antibiyotik ismini amoklavin, peditus vermişti hiçbirini içmek istemiyordu beren hele peditusta direk kusuyordu bende şöyle çözüm buldum ateş düşürücüyü paranox fitil şeklinde kullandım, peditus hiç vermedim antibiyotiğide şırıngaya doldurup ağzına birden sıkıyordum çünkü çocuk kaşıktan tiksinicekti ve yemek yedirmekte de zorlanacaktım kaşıktan kaçmaya başlamıştı ilaç sanıyordu, sen de doktorunla görüşüp bu şekilde verebilirsin bizim aşağıya inmiş falan dememişti ama. sadece boğazlarda hafif kızarıklık var başlangıç demişti.

3 gün sonra da dişi çıkınca acaba dişten miydi boşuna mı ilaç içirdim diye sormaktan kendimi alamamıştım.

Kizlar mustelanin bebek parfumu var musti diye gordunuzma daha dogrusu kokladiniz mi

musti parfümü bende duydum ama hiç koklamadım sebamed kullanıyoruz bizde belki 1 yaşından sonra çantasına koysun diye alabilirim süslü kokoş

Son düzenleme:
Geçmiş olsun elifcim. Gülfem de şurubu zor içiyor. gangam söyleyerek yada eşim yatırıyor ellerini tutuyor. Bende dudaklarını büzüştürüp öyle içiriyoruz .'
sağol canım,ne yapsam olmuyor söylemediğim şarkı kalmıyordu cadıya

sağol canım,ben 3 gün kesinlikle bekleyemezdim iyi beklemişsin hatta ateşi gündüz çıksaydı hemen giderdim.
bu zamana kadar ilaç içirirken pek sıkıtı yaşamadım ama artık büyüdükçe istemiyor
demir damlasını bile içmiyor,neyseki acd 3 vitaminini seviyor onu isteyerek içiyor
canım zaten ben hep şırıngayla içiriyorum onu görünce anlayıp ağlıyor
kaşıkla denedim birazda, onuda istemiyor
şuan ateşi düştü keyfi yerinde
ama hiç hasta gibide değildi ne ara oldu anlamadık,eşimde öyle diyor
antibiyotiğin adı combicid
kongest ve bricanyl diyede bi şurup yazdı.

Son düzenleme:
ben dr önerisiyle sebamedin ürünlerini kullanıyorum

şampuanı papatya özlü

bebe kolonyası ne zaman kullanmya başlıcaksınız diye sorucaktım bende?

ben dr önerisiyle sebamedin ürünlerini kullanıyorum

şampuanı papatya özlü

bebe kolonyası ne zaman kullanmya başlıcaksınız diye sorucaktım bende?

Canim ben mustelayi gorunce kullansammi acaba diye dusundum herhalde alirim kokusunu merakta ettim. Sebamedi bizim eczaci tanidigim musteladan daha iyi onu kullan demisti ondan kullaniyorum bence iki markada cok iyi

Canim ben mustelayi gorunce kullansammi acaba diye dusundum herhalde alirim kokusunu merakta ettim. Sebamedi bizim eczaci tanidigim musteladan daha iyi onu kullan demisti ondan kullaniyorum bence iki markada cok iyi

bizim eczacıda sebamed mustela bioderma bunların iyi olduğunu söyledi.

diğer şampuanlarda petrol maddesi var demişti

ama dalinin kokusuna bayılıyorum çok güzel...

biraz daha büyüsün dalin kullanırım

bi firma bize bikaç parça hediye göndermişti doğum yaptıktan sonra kargoyla reklam amaçlı

avonun bebe şampuanını da göndermişler

ama daha kullanmadım...

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar uzun süredir giremiyorudmm diğer topikte yazılanları okuyunca üzüldüm bu toğikte toolanıldığını gördümm ..bende devamlı yazmak istiyorum ama ev okul bebek hiç bişeye yetişemiyorum nolcak benim halim bilmiyorum
tuğra 10.ayına girdi.10 kilo 70 cm olduk.okula başladım başlayalı (3 ay oldu)sadece 1 kilo almış kilo alımı yavaş dedi doktorumuz .boyumuzda kısa mı olacak ne :))70 cm kısa gibi geldi bana ama sağlıklı olsunlardaa...yumurta allejimiz hala devam ediyor başlayamadık yumurtaya..tuğra devamlı yürümek istiyor.bende ellerinden tutup yürütüyorum arada sırada yürütece koyuyurum.

İyi akşamlar kızlar iyisinizdir inşallah. gülfem hanımla birazdan anneanneye kalmaya gidecez eşimin uzaktan akrabası memlekette vefat etmiş oraya gidecek. Anneye gitmek hoşta Aşkısı dan ayrılmak hiç işime gelmiyor açıkçası herkese iyi geceler....

Erkek bebekleri yürütece koymak sakıncalı canım testislere baskı yaptığı için. Mümkün mertebe koymamaya çalış

iyi geceler.Allah kavustursun diyeli o zaman.

hosgeldin canım.artık bebeklerimiz eskisi gibi kilo almayacak zaten.aylık 250-500 arası olduğunu okumuştum.bizimki de 25 persantilde devam ediyor hala.

ben de kızıma sebamed kullanıyorum,memnunum.oğluma da daline devam ediyorum.

kızlar ya internetten giyim alışverişi yapıyor musunuz siz markafonı vs.?ben sürekli yapıyorum,hastalık gibi oldu bende valla.kargocuyla kanka olduk artık.sizce normal miyim ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…