Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

kızlar bende yatayım malum yarın tempolu bir gün olacak ara ara girmeye çalışırım iyi geceler öpüldünüz.

Canim eskiden uykum okadar hafiftiki cita hemen uyanirdim simdi yorgunluktan bebekler agladiginda duymuyorum bile ee esimde uyuyayim diye kalkip mamalarini veriyo saolsun amin canim

pamuk helva benimki de çok güzel sever bebeği ama o kadar daha ilerisi olmaz hiç beceremez

aynen cnm bizimki de öyle idi, şimdi ikilenince çocuklar,
pazarları üçünü evde bırakıp kaçıyorum alışverişe, kuaföre falan,
bakıyor mecburen

Neyse kizlar ben kacar herkese iyi geceler tatli ruyalar artik sabah okurum yazilanlari

ben de gidiyorum kızlar
Allah rahatlık versin hepinize ve minişlere....

Bak herkesi yavas yavas uyutuyorum ve amacima ulasiyorum tekrardan herkese iyi geceler

kızlar

suedanın üstüne uzun kollu çıtçıtlı badi

çorap ve ayaklı pijama var

ateşi 37.8 napıyım üşürmü yoksa giydiriyimmi bilemedim

kızlar

bence üstü iyi sırtına da bez koy terini de çeker canım insallah hemen düşer.gecmiş olsun

Arkadaşa gezmeye gittim geldim sayfalar uçmuş yarım saattir sayfa okuyorum. Gülfemi yeni uyuttum ayaklarımı uzattım. inanın şu halde de uyumadan durabilirim. Sessizliği dinliyorum gözlerim kapalı Allah hepinize ve kuzucuklara rahatlık versin.

oh ne güzel gezmişsin dinlen bakalım canım.

sağol canım amin
hala uyku düzenimiz yok
12 de uyuduk 2,5 saat kadar
şimdi tekrar uyutmaya çalışıyorum

aynen katılıyorum.ikisi beraber büyür aradan 2. de cıkmış olur falan derler ama demek ki öyle değil.çok zor insanı 2 defa yıpratıyor.

ikiz bebek bakmak üç çocuğa aynı anda bakmak kadar zordur diyordu, ikiz bebeği olan bir çocuk dr. u bir yerde..çok doğru gerçekten de..

kızlar bende yatayım malum yarın tempolu bir gün olacak ara ara girmeye çalışırım iyi geceler öpüldünüz.

evet sizin için koşturmacalı ama çok güzel bir gün olacak kolay gelsin şimdiden..anne-kız kombin resimlerini koyacak mısın bize
Canim eskiden uykum okadar hafiftiki cita hemen uyanirdim simdi yorgunluktan bebekler agladiginda duymuyorum bile ee esimde uyuyayim diye kalkip mamalarini veriyo saolsun amin canim

sağolsun, çok merhametliymiş eşin cnm
kızlar

nasıl geçti geceniz cnm merak ettim sizi,
rahat uyumuştur kuzucuk insaallah..

Son düzenleme:

ne güzel gezmişsiniz anne kız, sağol cnm görüşmek üzere...
sağol canım amin
hala uyku düzenimiz yok

Allah kolaylık versin prensescim,
en yakın zamanda düzene girsin uykuları insaallah minik paşanın..

Günaydın kızlar

günaydın canımmm erkenciyiz bugün

koyarım tabi canım evde aile arasında olacak.

kızlar

canım suedanın ateşi şimdi nasıl?

ohh ne güzel gezmişsiniz benide yattıktan sonra uyku tutmadı döndüm durdum kaç saat

sağol canım amin
hala uyku düzenimiz yok

çok zor canım yaa tez zamanda düzene girer inşallah uykularınız.

günaydın canımmm erkenciyiz bugün

koyarım tabi canım evde aile arasında olacak.

benide yattıktan sonra uyku tutmadı döndüm durdum kaç saat

Günaydın İlknurcum evet en erken biz açtık sayfamızı
miniğimi uyuttum bir yandan yoğurdu mayalanıp kahvaltısı hazırlanacak, bu arada da buraya bakıyordum ben de işte

siz neler yapıyorsunuz ikramda neler olacak akşama

kızlar şu reklamlarda bişey var kesin beren her reklam çıktığında kilitleniyor herşeyi yapabilirsin sesi bile çıkmıyor

canım sarma, su böreği, tavuklu pilav, Amerikan salatası, kurabiye,galete ve pasta olacak. bakalım hayırlısı artık bu enişte en çok benim işime yarayacak kendisi mental aritmetik dersi veriyor beren sayıları öğrendiği gibi onun yanında alacak soluğu

ımmh menü süpermiş ellerinize sağlık,
sizin enişteden her eve bi tane lazım o zaman Beren çok şanslı olacak desene..

kızlar şu reklamlarda bişey var kesin beren her reklam çıktığında kilitleniyor herşeyi yapabilirsin sesi bile çıkmıyor

çok hızlı çok renkli ve çok sesli olduğundan; adeta hipnoz etkisi yapıyor çocuklara....

biz annişime kahvaltıya gideceğiz kızlar ablamız uyansın onu bekliyoruz, geldiğimizde uğrarım yine ..

öptük sizleri

Herkese gunaydin... Doruk bey bizi sabahin 7 sinde dikti ayaga anca girebildim ama.
Mervecim saolsun yardimci oluyor dusuncelidir benin kocam.. İlknurcum kardesin simdi nekadar heycanlidir menude supermis haa. Elifcim umarim sueda guzel bir gece gecirmistir sorun olmamistir..
Sedacim gezmelere gidilmis aksam iyi yaptin kizz . Kizlar ben bugun pek ugrayamam herhalde cok isim var buzdolobini temizlemem lazim yemek yapmam lazim evi supurmem lazim ve aradada bebeler var tabi hadi herkesi optum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…