Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Bende anlafimda canim cevap olarak bi daja dogurursam kesin giyerim hasemayi dedim ozaman yok yok giyme tamam dedi. İki bebe agir geldi galiba kocacigima..

geçen gün yeni açılan bir merkeze kapıdan zorla soktular indirim tanıtım diye...ve hiç acı yok diyerek anlattılar, vay yalancılar vayy zaten hiç gözüm tutmamıştı onları...

kız kardeşimin canı çok tatlıdır o yaptıysa ben hayda hayda yaparım dedim.ama onun canı çok az yanmış.galiba beyaz tenli olduğundan.

Ayy hersey ulu ortami ben cok utanirim. İlknurcum gidecegin zaman soyle ozamana kadar karar verirsem gelirim tabi. Buarada ucreti pesin mi verdin canim

tamam canım söylerim ücreti kredi kartına 10 taksit yaptırdım, 1900 tl demişlerdi tanıdığımı soktum araya gittiğim zaman 1500 indiler kredi kartına iade ettiler parayı tekrar çekim yaptırdım.

Bak bide esmerlerde daha cok mu aciyomus yok ben vazgectim.. Ama kime sorduysam acimiyo demisti demek beni kandirmislar

tamam canım söylerim ücreti kredi kartına 10 taksit yaptırdım, 1900 tl demişlerdi tanıdığımı soktum araya gittiğim zaman 1500 indiler kredi kartına iade ettiler parayı tekrar çekim yaptırdım.

Fiyat cok iyiymis canim birde taksitle

cihaz alexandrite ışını da16-17 galiba.esmer olduğum için daha azı işe yaramz dedi dr.toplam 15 dk sürüyor ama bazen bağırıyorum valla acıdan ne yalan söyleyeyim.

sen hangi bölgeye gidiyorsun canım bu seansta benimde çoğaltacaklar sanırım ışın derecesini bacaklarımda bende bağırıyorum bazen

Bak bide esmerlerde daha cok mu aciyomus yok ben vazgectim.. Ama kime sorduysam acimiyo demisti demek beni kandirmislar

dayanılıyor canım sonra unutuyorsun o acıyı gözünü korkutma.

canım kişiye göre değişir bence.yapan kız da benim kadar canı yanan birini görmediğini söylemişti:)ama genel olarak yaptıranlar acımadığını söylüyordu.bak aklıma geldi şimdi haftaya kontrolüm vardı anaaaaaammmm!

benimki tüm vücut.sadece genital acıyo bende.

Tabikide kisiden kisiye degisiyodur ama kesin benimkide acir

beni niye kimse kontrol etmiyorr:44: çağırmadılar beni kontrole:44:

Hadi kizlar uyumuyomusunuz yaa bak bebisleriniz sabah erken kalkicak uykusuz kalirsiniz ( aklim burda kalicakya sizide uyutmaya calisiyorum)

Bende anlafimda canim cevap olarak bi daja dogurursam kesin giyerim hasemayi dedim ozaman yok yok giyme tamam dedi. İki bebe agir geldi galiba kocacigima..
gece çocuk mu baktırdın kocana yoksa, üçüncüye yok yok demiş direkt baksana

kız kardeşimin canı çok tatlıdır o yaptıysa ben hayda hayda yaparım dedim.ama onun canı çok az yanmış.galiba beyaz tenli olduğundan.

ben de beyazım ama tüyler ince olunca mı az acıyor yani

benim görüştüğüm yerde 1500 civarında birşey demişti galiba promosyon fiyatı.

ama 15 dk çok kısa sürüyor seninki ben 45 dkdan önce çıkamıyorum:44:

evet kısa sürüyor.koltukaltı 2 dk bacaklar 5 dk geri kalan da işte malum.her seanstan 15 gün sonra kontrol için gün veriyolar.sizinkinin fiyatı çok uygunmuş ne güzel benimki 2100 tl 10 taksit.hatta burada bir merkezde 3500 dediler ama orası bitene kadardı.

Nerden anladin kiz gece esim mama veriyo bebelere

Nerden anladin kiz gece esim mama veriyo bebelere

Silacim işin sırrını söylediğin iyi oldu, bizimki maşaallah geceleri fosur fosur uyur; iki çocuğa da bir kez kalkıp bakmamıştır gece,
o yüzden demek ki; bana üçüncü muhabbeti yapıyor..dur sen , iki üç gece baksın da, üçüncü mü aman yok yok desin bizimki de

şaka yapıyorum, o da bakacak tabii, ikiz anne babası olmak kolay mı Allah güç kuvvet versin size..

Neyse kizlar ben kacar herkese iyi geceler tatli ruyalar artik sabah okurum yazilanlari

pamuk helva benimki de çok güzel sever bebeği ama o kadar daha ilerisi olmaz hiç beceremez

aynen katılıyorum.ikisi beraber büyür aradan 2. de cıkmış olur falan derler ama demek ki öyle değil.çok zor insanı 2 defa yıpratıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…