Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

çocukların ikisinin de burnu tıkalı, fosurduyorlar odalarında kızlar :KK1: duysanız orkesta gibi, biri alıyor biri veriyor hışır hışır nefesi..

şaka bi yana ikisini de melekler gibi uyurken izlemek çok keyifli birşey..Allah sağlık versin tüm yavrulara...

ne güzeldir onları öyle izlemek bende berene dalıp gidiyorum bazen.

canım ilk seansına gittim çok memnun kaldım ama bacaklar fena acıdı, genital koltuk altı ve kollar hiç acımadı, 10 gün sonra bütün tüyler döküldü hala çıkmadılar ufak tefek yerlerde dökülmeyenler var hepsi çıksın tekrar jiletleyi 2. seansına gidicem.

Yaa ben daha merkeze gitmeye firsat bulamadim konusmak icin... Bacaklar aciyo demekk agda yapmaktan daha fazla mi aciyo

canım ilk seansına gittim çok memnun kaldım ama bacaklar fena acıdı, genital koltuk altı ve kollar hiç acımadı, 10 gün sonra bütün tüyler döküldü hala çıkmadılar ufak tefek yerlerde dökülmeyenler var hepsi çıksın tekrar jiletleyi 2. seansına gidicem.

valla benim 3. seans bitti %90 azalma var.ama benim canım çok yanıyor yaa.her seferinde bırakasım geliyor.daha 5 seans 5 kontrol var offf off

ama tekrar çıkma ihtimali varmış az ince ince bana epilasyonu yapan kız söyledi.

evet aynı kökünden alır gibi acıyor benim bikini bölgem çok acıdı

kızlar biraz özel mi olacak bilmiyorum da özel bölge lazer yapılırken kısım kısım örtü falan mı örtüyorlar nasıl oluyor, orada ulu ortaysa utanırım ben ya :KK5: :KK15::KK30:

Asln hosgeldin canim.
Mervecim galiba bi mesaj vermek istemisti benim koca

evet Silacim dolaylı yoldan birşeyler ima etmeye çalışmış galiba :KK1:

valla benim 3. seans bitti %90 azalma var.ama benim canım çok yanıyor yaa.her seferinde bırakasım geliyor.daha 5 seans 5 kontrol var offf off

kız bana ışını az verdi az başlıycm dayanamassın dedi, seninki hangi cihaz alexandrite mı?

Kizlar korkutmayin yaa simdi heran vazgecebilirim

korkma korkma sonucunu düşün canım. benim 2. seans muhtmelen haftasonu olacak istersen beraber gidelim konuşalım merkezle belki indirim yaptırabilirim.

İlknur cum bende caiz degil diye biliyorum esime sordum oda aynisini dedi

yattı o zaman benim iş:KK1:

kızlar biraz özel mi olacak bilmiyorum da özel bölge lazer yapılırken kısım kısım örtü falan mı örtüyorlar nasıl oluyor, orada ulu ortaysa utanırım ben ya :KK5: :KK15::KK30:

valla benimki tam boyutlu görüntü:KK9:

geçen gün yeni açılan bir merkeze kapıdan zorla soktular indirim tanıtım diye...ve hiç acı yok diyerek anlattılar, vay yalancılar vayy :KK15: zaten hiç gözüm tutmamıştı onları...:KK1:

:KK1: örtü falan yok canım

Kızlar selaaam... İmkaniniz varsa gidin yaptiri n lazere.... Cooook rahat edersiniz...
dogum yaptınız bacılarım siz:KK1: onun acısı ne ki:KK37:

Ayy hersey ulu ortami ben cok utanirim. İlknurcum gidecegin zaman soyle ozamana kadar karar verirsem gelirim tabi. Buarada ucreti pesin mi verdin canim

kız bana ışını az verdi az başlıycm dayanamassın dedi, seninki hangi cihaz alexandrite mı?

korkma korkma sonucunu düşün canım. benim 2. seans muhtmelen haftasonu olacak istersen beraber gidelim konuşalım merkezle belki indirim yaptırabilirim.

cihaz alexandrite ışını da16-17 galiba.esmer olduğum için daha azı işe yaramz dedi dr.toplam 15 dk sürüyor ama bazen bağırıyorum valla acıdan ne yalan söyleyeyim.

X