Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

En temizi galiba zaten esimde bu bir isaret en iyisi sen hasema giy demisti

şaka maka kapanmayı çok isterim, eşime ben kapanıcam dedim izin vermedi kendi 5 vakit namazlı niyazlı bir adamdır, nedenini sordum önce 5 vakit namazını kıl ama öyle 1 hafta değil 2 ay 3 ay ben göreyim ondan sonra layığıyla kapan dedi, adam haklı bana güvenmiyor 2 gün sonra açılırım diye Allah hepimize iman aşkı versin ona daha ço yönelmeyi nasip etsin inşallah.

ben küçükken etekli mayom vardı onlardan giyersiniz siz de biraz demode gerçi ama kamufle eder simitleri çatlakları
ahahaha bende de vardı ondan rengi de cırt turuncuydu ayy aklıma geldi şimdi üzüldüm kendime

yeni topiğimiz hayırlı olsun o zaman,tadımız kaçmadan:)

hoş geldin canımmm, kaçmaz bundan sonra umarım kaçarsada kaçıranı burdan kaçırırız

Bak kocan kesin izin verir ozaman

heveslendirmek lazım adamı önce daha 5 yıl sonraya ancak yaptırırım yavaş yavaş işlerim beynine şimdiden çalışmalara başlıyım ben epilasyonu 3 senede ancak işleyebildim

keşke koyabilseymişsin hayırlısı olsun ama cnm
amincnm
öyle canım
amin inş
amin canım sağol
seninkini de Rabbim bağışlasın

musab:yiğit, güçlü demek
çok sevdiğim bir sahabe

hb sağol
oğlumun 3.dişi de patladı
ama bizi çok yıpratıyor

süeda canım diş ateşidir muhtemelen
benim oğlumun da oluyor ateşi[/QUOTE]

[/COLOR]

çocukların ikisinin de burnu tıkalı, fosurduyorlar odalarında kızlar duysanız orkesta gibi, biri alıyor biri veriyor hışır hışır nefesi..

şaka bi yana ikisini de melekler gibi uyurken izlemek çok keyifli birşey..Allah sağlık versin tüm yavrulara...

Aminn canim benim esimde namazinda niyazindadir canim bende senin esin gibi dusunuyorum mesela benim annem namazini kilar ama aciktir kadin bi tuu kapanamiyor

neyse ben çıkıyorum hanımlar. oğlumu bi uyutmaya çalışayım uyumaz gibi ya deneyeyim. sabaha görüşürüz fırsat bulurda girebilirsem. Allah a emanet olun

ilk cim epilasyona baslamıstın nasıl memmnun musun canım?

canım ilk seansına gittim çok memnun kaldım ama bacaklar fena acıdı, genital koltuk altı ve kollar hiç acımadı, 10 gün sonra bütün tüyler döküldü hala çıkmadılar ufak tefek yerlerde dökülmeyenler var hepsi çıksın tekrar jiletleyi 2. seansına gidicem.

amin insaallah, senin de gönlünden gecen nasib olur insaallah cnm..

ilk cim epilasyona baslamıstın nasıl memmnun musun canım?

evet ben de aynı soruyu soracaktım ama çok olmadı galiba başlayalı??

Aminn canim benim esimde namazinda niyazindadir canim bende senin esin gibi dusunuyorum mesela benim annem namazini kilar ama aciktir kadin bi tuu kapanamiyor

olsun cnm hepsinin yeri ayrı neticede namaz kılıyor olması da çok güzel birşey..Allah kabul etsin..

neyse ben çıkıyorum hanımlar. oğlumu bi uyutmaya çalışayım uyumaz gibi ya deneyeyim. sabaha görüşürüz fırsat bulurda girebilirsem. Allah a emanet olun

iyi geceler lagrima, çok geç uyuyormuş senin bıcırık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…