Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

acaba şu çatlakların bir çaresi yok mu?

musab sahabelerden birinin ismi. Turab da Peygamber Efendimizin hz Alyiye koydugu lakabı.Hz Alinin özelliklerini taşısın diye koydum genel anlamıda toprakan gelen topragın babası demek.
Musab ve Turab ın anlamları nedir kızlar?

musab sahabelerden birinin ismi. Turab da Peygamber Efendimizin hz Alyiye koydugu lakabı.Hz Alinin özelliklerini taşısın diye koydum genel anlamıda toprakan gelen topragın babası demek.

benimkilerde fena ya

diş ateşi olabilir canım, berenin 3-4 gün önce ateşi çıkmıştı sonra da dişi çıktı. başka huysuzluğu var mı burun akıntısı, hırıltısı falan?

hayır hiç bişisi yok çok şükür
niye daha evvel demediniz
eşim hatırlattı banada
sizin ateşiniz kaçtı peki?

gerçekten güzelmiş anlamları, ben ecmel koymak istemişim kızımın ismini babası karşı çıktı, o da erkek sahabelerdenmiş ama unisex bir isimdi ben bebeğin cinsiyeti belliolmadan hiç duymadığım ve rüyamda gördüğüm bu isim gökyüzüne yıldızlarla yazılmıştı ve kızımda ne hikmetse kandil günü normal doğumla dünyaya geldi şuan koymadığıma çok pişmanım

Son düzenleme:
İlknur cum tv de gormustum lazerle gidiyor diye esimin kuzenin esi estetik cerrah unlu bi dr hemde ona sordum ama o yok gitmiyo yaptirmaya degmez dedi tabi bende cok uzuldum galiba catlaklarla yasamaya alismam laxim

şu ünlü cerrah kimmiş bakem?

hayır hiç bişisi yok çok şükür
niye daha evvel demediniz
eşim hatırlattı banada
sizin ateşiniz kaçtı peki?

aklıma gelmedi ama ateş düşürücü ver ihmal etme doktorumuz bize ateş düşürücü verin demişti 37.9 38.1 lere seyrediyordu ama yinede yarın bi doktora götür, idrar testi falanda yapsınlar, idrar yolları enfeksiyonuda ateşe sebep olabilir.

öyle canım
amin inş

[/QUOTE]
amin canım sağol
seninkini de Rabbim bağışlasın
musab:yiğit, güçlü demek
çok sevdiğim bir sahabe

hb sağol
oğlumun 3.dişi de patladı
ama bizi çok yıpratıyor

süeda canım diş ateşidir muhtemelen
benim oğlumun da oluyor ateşi

İlknur cum tv de gormustum lazerle gidiyor diye esimin kuzenin esi estetik cerrah unlu bi dr hemde ona sordum ama o yok gitmiyo yaptirmaya degmez dedi tabi bende cok uzuldum galiba catlaklarla yasamaya alismam laxim

evet onlarla yaşamaya alışmamız lazım, pikini giymek yok artık

vaay kadınlar kulübünde de bu doktor adına topik açılmış, karısına yapıyo mu kız estetik?

ben 2. bebişten sonra ikizleri kaldırtmayı düşünüyorum ama sadece düşünüyorum kocam mahveder sanırım benii

Bilmemki dur esim icerde somdo seslenemiyom bebeler uyanir gelsin sorarim ve geldi sordum bilmemki dedi kaldir kiz tabi once kocadam izin cikmali

bebeleri uyuttum geldim kızlar, Sueda'yı merak ettim, iyiymiş, Elifcim dişten de olabilir haklısın bizim henüz dişimiz çıkmadı, kızımda da ateş olmazdı ama diş kaynaklı ateş fazla yükselmiyor diye biliyorum..
prenses çok güzel görünüyor herşey, Allah sağlıklı hayırlı ömürler versin Musaba..geceleri uyuyor mu artık? sık sık aklıma geliyordun bahsetmiştin ya uyumadığından..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…