Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

kızlar topuğumu incittim akşam tezgahtan aşağı atladım,üstüne basamıyorum çok acıyor :KK5:

kimseler yok yine
sueda sabah ateşlendi hiçbişisi yokken,ishal de oldu,2 kaşık muz vermiştim zorla, onuda kustu
bizde hemen hastaneye gittik,kanında ve dışkısında enfeksiyon çıktı
pazar gezeriz diye heveslendiydim,saatlerce hastanede kaldık tahlil sonuçları falan
bu pazarımızda böyle geçti neyse sağlık olsunda...

Elifcim cok gecmis olsun umarim suan ikinizde iyisinizdir

Günaydınn;
Sevimli bıcırıklar ve tatlı anneleri....
Naptınız bakalım hafta sonu.. Buraya Elif hariç kimsecikler gelmemiş. Canım bu arada tekrar geçmiş olsun..

Biz gezdik tozduk. Ece hanım atlarla,ördeklerle tanıştı pek bir sevdi. Habire sevmek istedi atı. Gezerken yörükler şenliğene denk geldik biraz izledik ece hanıma hatıra fotoğrafı çekildi. Açık havada meyve yedi, çimlerde yürüdü, arabasını gezdirdi.. ohh çok güzeldi yine haftasonu olsun :) İşte güzel haftasonundan kareler.

Eki Görüntüle 715944 Eki Görüntüle 715945 Eki Görüntüle 715946 Eki Görüntüle 715947 Eki Görüntüle 715948 Eki Görüntüle 715949

Evett sizden haberleri bekliyorum....
Ne guzel gezmis ece hanim bizde hafta sonu piknige gittik parklarda oynadikama telden resim cekmedim foto makinesinde resimler oyuzden yukleyemiyorum keske teldenceksweydim neyse artik bidahakine

Ohhh hilalcim ne guzel canim biz burda sicaktan kavruluyoruz ama hicde şikayetçi degilim kistan iyidir bu aradayolculiugunuz nasil gecti ve ikizlerle tatil zor oluyor mu

Yolculuk iyiydi canım son anlarda biraz cıvıttılar ama inişe yaklaşmıştık zaten
Annemlerin yazlığına geldiğimiz için tatil bana çok kolay eymen anneannede vera da dedeye aşık olunca eşim ve ben çok rahatız

Yolculuk iyiydi canım son anlarda biraz cıvıttılar ama inişe yaklaşmıştık zaten
Annemlerin yazlığına geldiğimiz için tatil bana çok kolay eymen anneannede vera da dedeye aşık olunca eşim ve ben çok rahatız

Ozaman sizde keyfini cikarin canim. Yine yan yana mi oturdunuz iki bebeyle

Ozaman sizde keyfini cikarin canim. Yine yan yana mi oturdunuz iki bebeyle

Evet oturduk canım iki cam kenarı ve bir koridor almıştık aradaki beye rica ettik cam kenarını vericez deyince hayır demedi birini ona verdik 3koltuk yanyana bizim olmuş oldu. Hostesler zaten bişey demiyor yanyana gittik

Son düzenleme:
Ana kız nazar değmiş size canım ya ..Çook geçmiş olsun. Umarım sueda da daha iyidir. Ayağın nasıl oldu peki..

sağol canım :KK16: nazarmı değdi bilmemki :KK9: ayağım daha iyice basıyorum,azıcık acısı kaldı
sueda suan daha iyi ateşi hafif yükseliyor,dün ilaçlarını içtiği gibi kusuyordu
emdiği sütü bile kusuyordu yavrum,dün nöbetçi dra götürmüştüm
bugün sabah kendi drumuza götürdüm 3 iğne verdi ve serum takıldı
çok ağladı serum takılırken hemşireler yanına geldiğinde ağlıyordu artık o derece
kolunda serum sürekli kucağımda çok zordu...
5 saat hastanedeydik serumun daha yarısı bitmişti düşün,dr geldi bu kadar yeterli
yoksa 12 ye kadar bitmez dedi,serumda büyüktü...
2 gündür yorgun uykusuzum,hastanede öyle kötü oldumki uyuacam resmen
neyse ALLAH güç veriyorda duruyoruz..

Günaydınn;
Sevimli bıcırıklar ve tatlı anneleri....
Naptınız bakalım hafta sonu.. Buraya Elif hariç kimsecikler gelmemiş. Canım bu arada tekrar geçmiş olsun..

Biz gezdik tozduk. Ece hanım atlarla,ördeklerle tanıştı pek bir sevdi. Habire sevmek istedi atı. Gezerken yörükler şenliğene denk geldik biraz izledik ece hanıma hatıra fotoğrafı çekildi. Açık havada meyve yedi, çimlerde yürüdü, arabasını gezdirdi.. ohh çok güzeldi yine haftasonu olsun :) İşte güzel haftasonundan kareler.

Eki Görüntüle 715944 Eki Görüntüle 715945 Eki Görüntüle 715946 Eki Görüntüle 715947 Eki Görüntüle 715948 Eki Görüntüle 715949

Evett sizden haberleri bekliyorum....

benim yerimede gezin,ohh nefis olmuş ne güzel gezmişsiniz canım...

Günaydın bıcırıklar ve onların fedakar anneleri.
Çook uykum var çok...Gece prenses hanım habire uyandı ,mızladı...Anlamadım gitti. Uykusuz kaldım :KK43:
Neyse ki sabah 6bucuk ile 7 arası sakin uyudu oda bana yetti :) çok bile :)):KK52:

Günaydın kızlar, biz havadan mıdır nedir gece hiç uyanmadık sabah 7de emip tekrar uykuya yattık hala uyuyoruz
Gülden eceyi de gönder Bodrum'a

Günaydın kızlar, biz havadan mıdır nedir gece hiç uyanmadık sabah 7de emip tekrar uykuya yattık hala uyuyoruz

Ah hilalcim ah. Hemencik yolluyorum :)) Yok ya kesin benim kızda sorun var bu gece tüm arkadaşlarımın bıdıkları deliksiz uyumuş bizimkisi nöbet tutmuş şaka gibi.Aman hasta olmasında razıyım uykusuzluğa.
Ohh mis gibi uyuyorlar desene.Sende keyif yaparsın.Ohh maşallah :))

Ah hilalcim ah. Hemencik yolluyorum :)) Yok ya kesin benim kızda sorun var bu gece tüm arkadaşlarımın bıdıkları deliksiz uyumuş bizimkisi nöbet tutmuş şaka gibi.Aman hasta olmasında razıyım uykusuzluğa.
Ohh mis gibi uyuyorlar desene.Sende keyif yaparsın.Ohh maşallah :))

Zaten 2bebek var. ha iki ha üç ne farkeder, masaya bir kase daha koyarız :)
Yalnız bizimkiler biraz kıskanç ona göre:)
Arada bir olur annesi bu gece mis gibi uyur inşallah

Hilalcim ha 2 ha 4 benimkileride gondereyim mi? Hatta ve hatta analarinida kabul eder misin? Canim hangi hava yoluya uctunuz bide 3 kisi oldugunuz icinmi 3 bilet aldiniz cunku bebeker 2 yasina kadar kucakta gidiyo diye biloyorum yanlosmi biliyorum acaba

Ben bir seklinde pasta yaptiricam iki tane biri pembe biri mavi olucak canim

Bende 1 şekli ile dikdörtgen üstüne 1 şekli arasında gidip geliyorum misafir sayısı 40-50 kişi olunca 1 şekli sanki yetmeyecek yada minnacık ikram olucak :) of bilmiyorum zor bir karar .yada 2 pasta mı yaptırsam :))

Fikir bekliyorum....

Bende 1 şekli ile dikdörtgen üstüne 1 şekli arasında gidip geliyorum misafir sayısı 40-50 kişi olunca 1 şekli sanki yetmeyecek yada minnacık ikram olucak :) of bilmiyorum zor bir karar .yada 2 pasta mı yaptırsam :))

Fikir bekliyorum....

Canim benim misafirlerim 30 kisi ama ben 20 kisilik pasta yaptiricam cunku yetiyomus halam oyle dedi hatta 20 kisilik bie fazla dedi de ben yok yeterdedim. Bir seklinde iki tanede yaptirabilirsin ama nereye yaptirican pastayi bide hic sekerhamurlu pasta yedin mi seker hamurunun tadi kotu mu oluyor

Son düzenleme:
Canim benim misafirlerim 30 kisi ama ben 20 kisilik pasta yaptiricam cunku yetiyomus halam oyle dedi hatta 20 kisilik bie fazla dedi de ben yok yeterdedim. Bir seklinde iki tanede yaptirabilirsin ama nereye yaptirican pastayi bide hic sekerhamurlu pasta yedin mi seker hamurunun tadi kotu mu oluyor

Şeker hamurlu pasta yedim güzeldi. Ama yediğim yer kapandı.Başka bir pastaneye yaptırcam ama kararsız kaldım :) 1 şeklinde normal pastamı yaptırsam minnie Mouse resimli falan ..vs bilemedim...

Birde 1 şeklini en düzgün 30 kişilikten yapıyorlarmış 5-6 pastaneci öle dedi birde dilim fiyatından hesaplıyorlar dilimi 8 tl veya 5 tl diye fiyat değişiyor ... para çokta önemli değil izmirdeki fiyatlar böyle :)

canım ben 1 şeklinde yaptırcam Allah kısmet ederse.

1 şekli ee başka detay yok mu?

Son düzenleme:
X