Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Selamlar güzel anneler anneler gunünüz kutlu olsun....
Bebisleriniz , ailelerinizle mutlu olun hep ins.
Elifsueda canım zayıflamaya niyet etmiştin ne ettin bacım ...
Bi iki yazdın sonra kayboldun...
Gel arkadasım vaz geçme birlikte zayıflayalım :KK54:

selam canım,sen neden uğramıyorsun buraya bakim hep diyet topğindesin?
kelebeğim ben zayıflamayı düşünüyorum ama diyetisyene gidecem kızın doğumgününden
sonra inşaallah, çocukla diyet yapabilecekmiyim bilmiyorum
artık gitgide dahada kg alıyorum ipin ucu kaçtı yani,az yemekte kesmiyor
sürekli acıkıyorum,düzensiz besleniyorum,obez olacam :KK1:
diyete başlayınca geleyim o zaman nereye,hangi topiğe gelecemki?

Son düzenleme:
selam canım,sen neden uğramıyorsun buraya bakim hep diyet topğindesin?
kelebeğim ben zayıflamayı düşünüyorum ama diyetisyene gidecem kızın doğumgününden
sonra inşaallah, çocukla diyet yapabilecekmiyim bilmiyorum
artık gitgide dahada kg alıyorum ipin ucu kaçtı yani,az yemekte kesmiyor
sürekli acıkıyorum,düzensiz besleniyorum,obez olacam :KK1:
diyete başlayınca geleyim o zaman nereye,hangi topiğe gelecemki?

Canım benim var bende 2 tatlı sipa :) her iki topike de yetişemiyorum ....
Hatta cogu zaman orayı da aksatıyorum dogrusu...
Ama sizi okumayı seviyorum fırsat bulursam :)
Canım bi ara yazdın ...
Ben mı yanlış hatırlıyorum ?:KK31:
Emziriyorum veya diyetlere harfiyen uyamiyorum diye başlıyor bizim diyet topikimiz:KK8:
Sen gel bak hersey bi bahane...
Cok kati Uygulamasan da birkaç seye dikkat ettiginde bak nasıl zayıflayacaksın...
Doğumdan beri 14 kilo filan giitti benden... Hala başlamamalı icin bi bahanem vardı .. 2 kilo kaldı hamile kaldığım kiloya inmeme ...
Diyetisyenine yine git... Ama ondan önce bi kaç kilo da olsa verirsin...
Hem bak yaz geldi....
Gel bacım yemenin sonu yok...
Emin ol seni cok iyi anlıyorum...
Gel eski incecik kızlar olalım yine :KK70:

Son düzenleme:
Günaydın anneler ve sevimli bıcırıklar.
Nasılsınız bakalım. Nasıl geçti anneler gününüz. Ufaklıklar üzmedi inşallah sizleri. Benim prenses hanım güne 8:15 te başladı akşam on gibi kendisi uyuyarak bitirdi. Babasıyla bana gün boyu sürpriz yaptılar.

Güzel bir gündü...Öpüyorum sizleri ve bıcırıklarınızı.

Selamlar kızlar hepiniz iyisinizdir inş ilk anneler günümüzüde kutlamış bulunuyoruz hayırlısıyla:)

Buarada teyzeleri doruk yurumeye basladi 6 7 adim atip hop popo ustu oluyo masallah ogluma...

Oh maşallah doruk beye annesi
bugun ogle tatilinde cuma pazari,na gittik arkadasla. evdeki masaya sehpaya falan runner yapmak istiyordum. kumas baktik. yastik kilifi icinde cok guzel kumaslar bulduk derken yan tezgahta hazir dikilmisini 5tl ye gorunce yuuupppiii diye havaya uctum :)) evi degistirmek istiyorum biraz, cok slklldi,m tek duzelikten. buyuk yastiklara kilifi hazir aldim ama kucuklere kendim dikicem. evi ucuk mavi ve ucuk pembeyle biraz romantik bir sekle sokmak istiyorum. salonumun perdeleri de ucuk sariydi onlari degistirip yerine beyaz dantel-tul den perde dikicem. ikeadaki cok hosuma gidiyor. bugun benim dogumgunum bu arada. 33 doldurup 34 ten gun almaya basladim ama ben soranlara 33 diciiiim tabiki :)))) kayinvalide telefon acip dogumgunumu kutlarken bu runnes yastik kilifi olayindan bahsedince "aaa bende hic kullanilmamis Almanya'dan getirdigim dikis makinesi var" dedi bende "neeeeee anne onu bana vermelisin" dedim :))))
"ayy vereyim tabiki kizim ooooyle duruyor dolapta, al tepe tepe kullan" dedi eksik olmasin :) en super dogumgunu hediyem oldu bugun. esimden bisey var mi bilmiyorum. sabah telefonda "ben sana bisey alamadim hic zamanim olmadi" falan dedi ama belki bilerek oyle demistir bilmiyorum. normalde istemiyordum hediye falan ama aslinda istiyormusum :)

Lalem nice sağlıklı mutlu yaşlara

içli köfteyi yediğinde daha 7 aylıktı bide...

Afiyet olsun suedacığa :)

hayeala cnm onun adi bahar yorgunlugu.genelde Evli ve çocuklu bayanlarda olurmus.

Ayy benimde guzel bi foto cekmem lazim yaa bide bu var.. Nekada onceden siparis vermek gerekiyor biliyo musun gulden

Hangi siteden sipariş vereceğine bağlı canım. Bazıları 1 hafta bazıları 3 iş gününe diyor. Modele karar versem sitede belli olacak ama nerde bakalım bu akşam koçişle karar vermemiz lazım son dakikaya kalmasını istemiyorum.

Canım benim var bende 2 tatlı sipa :) her iki topike de yetişemiyorum ....
Hatta cogu zaman orayı da aksatıyorum dogrusu...
Ama sizi okumayı seviyorum fırsat bulursam :)
Canım bi ara yazdın ...
Ben mı yanlış hatırlıyorum ?:KK31:
Emziriyorum veya diyetlere harfiyen uyamiyorum diye başlıyor bizim diyet topikimiz:KK8:
Sen gel bak hersey bi bahane...
Cok kati Uygulamasan da birkaç seye dikkat ettiginde bak nasıl zayıflayacaksın...
Doğumdan beri 14 kilo filan giitti benden... Hala başlamamalı icin bi bahanem vardı .. 2 kilo kaldı hamile kaldığım kiloya inmeme ...
Diyetisyenine yine git... Ama ondan önce bi kaç kilo da olsa verirsin...
Hem bak yaz geldi....
Gel bacım yemenin sonu yok...
Emin ol seni cok iyi anlıyorum...
Gel eski incecik kızlar olalım yine :KK70:

ne kadar doğru demişsin yemenin sınırı yok canım
o eski incecik kızlar olabilirmiyiz dersin,inşaallah olalım be canım :KK48:
ben diyet topiğine uğramadım hiç ama burda beril'le kılo kunusunda lafladık onları görmüşsündür
inşaallah uğramaya çalışırım...

X