Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

lale ben daha evvel yazmıştım banyoda yıkadığımı hatta artık kendi küvetinde yıkamıyorum diye
ben hiç odada yıkamadım doğduğundan beri banyoda yıkadım hep bunuda yazdım...
sen iyi okumamışsın :KK9:

yürüyünce bakacaz artık ama ben odaya bıraktığımda kapısını kapatıyorum
yoksa oda dibimde bitiveriyor,bide bi hızlı geliyoki pıtır pıtır :KK1:

Son düzenleme:
Valla bende ayni sorunla ugrasiyorum canim, yani cakil karakterin yanina recel koymak ve altina istediklerimi yazmak :)
1-2 arkadasa mail attim bakalim yapabilirler mi diye ama senin davetiye basan tanidigin varsa onlar yapar zaten. onlarda sablon bile vardir. bu siseleri artik nikah sekeri olarakta kullaniyorlarmis cunku.

Tabi tabi bende oyle dusunmustum zaten.. Canim yaa icine kolonya olarak bildigimiz kolonyadan mi doldurucaz. Bide senin verdigin su resmin altina benim bebelerin ismini yazip cikti alabilir miyim yada nerde yaptirabilirim bi fikrin varmi esimin davetiye basan bi arkadasi var ona yaptirabilirmiyiz ki

ben kacirmisim Elifim yaaa bosuna yorgunluk olmus bunca zaman neyse zararin neresinden donulse kardir :)
odasina kapattiginda aglamiyor mu? bizimki evi basimiza yikar sanirim heheheh

lale ben daha evvel yazmıştım banyoda yıkadığımı hatta artık kendi küvetinde yıkamıyorum diye
ben hiç odada yıkamadım doğduğundan beri banyoda yıkadım hep bunuda yazdım...
sen iyi okumamışsın :KK9:

yürüyünce bakacaz artık ama ben odaya bıraktığımda kapısını kapatıyorum
yoksa oda dibimde bitiveriyor,bide bi hızlı geliyoki pıtır pıtır :KK1:

Valla bende ayni sorunla ugrasiyorum canim, yani cakil karakterin yanina recel koymak ve altina istediklerimi yazmak :)
1-2 arkadasa mail attim bakalim yapabilirler mi diye ama senin davetiye basan tanidigin varsa onlar yapar zaten. onlarda sablon bile vardir. bu siseleri artik nikah sekeri olarakta kullaniyorlarmis cunku.

ben kacirmisim Elifim yaaa bosuna yorgunluk olmus bunca zaman neyse zararin neresinden donulse kardir :)
odasina kapattiginda aglamiyor mu? bizimki evi basimiza yikar sanirim heheheh

dedim ya canım alıştı artık,kapının önünde bazen yatıyor bazen oturup beni bekliyor
arada ağlıyor tabi,ama sonra susuyor...
o yüzden dedim senin kız yaramaz diye...

Günaydın sevimli bıcırıklar ve fedakar anneler...
Nasılsınız bakalım...
Bizi soracak olursanız, bizde işler yolunda :)

Ece hanım 6-7 adım atıyor pat oturuyor. Basket oynamaya başladı .Evet evet şaka değil dolabına yapıştırmalı basket potası aldım minik toplarla tik tik diye diye atıyoruz içine maşallah prensesime...
Uyuyan halasını git annecim uyandır halayı diyorum, hızlıca yanına kimi emekliyor kimi adımlıyor sesleniyor bir iki kere sonrasında gel annecim uyusun daha gel gel diyorum hop bana doğru geliyor. Maşallah nerdeyse tüm söylenenleri anlıyor işine gelince :))
Yemek yememiz düzene girdi. Uyku düzenimiz eh girdi gibi bi kaç kere kendi kendine yastıkta ben yanında birlikte uyuduk :))
Kırmızı araba aldık kızımıza.Bayılıyor kornasına basmaya.Sokağa çıktığımızda düt düt diye diye dolanıyoruz :))

Eki Görüntüle 705588 Eki Görüntüle 705589

Gelelim düğünümüze.. Bol eğlenceli kına-düğün oldu bol bol oynadım kurtlarımı döktüm :) Prenses hanım bindallı ve gelinlik giydi.
Eki Görüntüle 705597 Eki Görüntüle 705598 Eki Görüntüle 705599 Eki Görüntüle 705622

Şimdilik bu kadar azcık çalışayım :)

sanada kızınada kocaman maaşallah çok güzelsiniz.

arkadaşlar ortalıkta moruk rafları dolaşıyor rekor 1978 le benimdir kimseye kaptırmam. Eymene maaşallah yürümeye başlamış zor dönemler başladı. benim oğlumda bırakınca 2 3 adım atıyor sonra pat. birde bizim dişlerimiz alttan 1 üstten 1 ve sanırım yan alttan 1 şeklinde ilerliyor çok komik. görümcemin kızıda öyle olmuş ona çekti heralde.

Selamlar iki gündür doğru düzgün giremedim valla bu arada ilk defa telden giriyorum :)
Dün kahvaltıya misafirim vardı öğlen gittiler yemek yap derken akşam oluvermiş sonrada sızımışım kızım beni çok yoruyor artık yaa
Doğumlar doğum günleri temizlikler evler oh oh Allah muhabbetimizi arttırsın :)
Lalem benim suyum gece gelmişti hemen gittik hast. Öğlem doğmuştu kuzum ah ah zaman ne çabuk geçiyor
Elifim anam kıyma uedamıza sen boşver rusları onların genlerinde vardır :))
Bugün biz arkadaşlarla aldık ikramları piknik yerine gittik çam havası oh mis gibiydi ama doluya yakalanıyorduk nerdeyse arabaya bindik dolu başladı aniden
Neyse annişler sizlere iyi geceler bebişlerinizi koklayarak öpüverin...

Selamlar iki gündür doğru düzgün giremedim valla bu arada ilk defa telden giriyorum :)
Dün kahvaltıya misafirim vardı öğlen gittiler yemek yap derken akşam oluvermiş sonrada sızımışım kızım beni çok yoruyor artık yaa
Doğumlar doğum günleri temizlikler evler oh oh Allah muhabbetimizi arttırsın :)
Lalem benim suyum gece gelmişti hemen gittik hast. Öğlem doğmuştu kuzum ah ah zaman ne çabuk geçiyor
Elifim anam kıyma uedamıza sen boşver rusları onların genlerinde vardır :))
Bugün biz arkadaşlarla aldık ikramları piknik yerine gittik çam havası oh mis gibiydi ama doluya yakalanıyorduk nerdeyse arabaya bindik dolu başladı aniden
Neyse annişler sizlere iyi geceler bebişlerinizi koklayarak öpüverin...

:KK1: tamam kıymıcam zaten,ohh iyi yapmışsınız benim yerimede gez :KK1: sanada iyigeceler canım...

Selam canım ben bugün iptal durumdayım ikizler 20dk uyudu kalktı ne evi temizleyebildim ne yemek yapabildim
Fenalardayımmm :KK43:

bırak dağınık kalsın :KK1:
dert etme akşam eşin gelince yaparsın işlerini
benimkinin pek gündüz uyku alışkanlığı bile yok arada uyursa işte,oda kuş uykusu...

bu arada yine kimse yok kendikendime konuşuyorum burda :KK9:
kimse olmazmış ben günlerce burda konuşurmuşum
kızdırmayın beni çıkın ortaya çabuk
şila hanım ben hep topikte olurum diyordun hani ama seni hiç göremiyoruz burda :KK36:

bu arada yine kimse yok kendikendime konuşuyorum burda :KK9:
kimse olmazmış ben günlerce burda konuşurmuşum
kızdırmayın beni çıkın ortaya çabuk
şila hanım ben hep topikte olurum diyordun hani ama seni hiç göremiyoruz burda :KK36:

Yoğurt savaşı yaptık kavgayla bitti :KK43:
Kahvaltı yeme yoğurdu yeme yemeği yeme... Eee ne yicekler anlamıyorum yaaa:KK43:

X