Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

kızlar yataklarınızda yatmak nasıl bi duygu
ben aylardır yatamıyoruda,epey bi yatamıcam bu gidişle

Bı ara benimki de alışacak sandim ama şimdilik ayrı yatıyoruz bakalım ne olacak ilerde

Ben yemek yaptığıma şükredıyorum çamaşır ütü vs isleri ya uyurken yada esim evdeyken

Ece 6 aylikken kendi odasina gecirdik biz, sepetiyle yanmizdaydi ama uyurkn cok donmye baslayinca korktuk.
Kend yataginda done done uyuyor. Emmeyide biraktigi icin bazi geceler sabaha kadar uyanmiyo. Bazen sanirim kabus goruyo
Aglayip hickirarak uyaniyor. O zaman da ywnimiza aliyorum hemen uyuyor. Valla utuleri bazen bakicimiz yapiyo, cokta utu yapan yaptiran bir
Insan olmadigi.dan idare ediyoruz. Ama yemek isi kasiyo, tezgahta ne yaptigmi gormek istiyo goremeyincede kiyamet kopuyo
Olmadi gidip copu karistirmaya calisiyo son ta kavga ediyoruz :) hazir eevdeyim diye ymekleri yapip dolaba atayim dedim
1 tanesni zr bitirdim. Bibe dolmasini sabah biraktim icini hazirlayip. Yattim esimin macinin bitmesini bekliyorum, sonra
Dizi izliycez

Bı ara benimki de alışacak sandim ama şimdilik ayrı yatıyoruz bakalım ne olacak ilerde

Ben yemek yaptığıma şükredıyorum çamaşır ütü vs isleri ya uyurken yada esim evdeyken

Ece de genelde sabah uykusu dan sonra yatana kadar 8-9 saat uyanik kaliyo canim, ne kadR zor oldugunu biliyorum

eymen tam 6 saattir uyanık, vera uyudu uyandı o daha uyuyacak uyku duzeni diye bisey kalmadı

Hilalim basbasa kalmisiz:) herkes uyku hazirliginda sanirim. Ece uyudu 8.30 gibi cok sukur bende kiymali taz fasulyeyi bitirdim
Hobbit uyuyunca duduklude hemen pisti. Cok bitkinim butn gun pesinde kostumaktan ama
Ya bugun sorucam sorcam unuttum, ece nin yuzunde bi suru alerji gibi kabartilar cikti. Sivilceyede benziyo.
Basniza veldi mi boyle bisey?

Zeynepyarenin de cene bolgesinde var ya
minik minik gecer ins bugün farkettim
Biraz beklicem yoksa gideriz b doktora

eymen tam 6 saattir uyanık, vera uyudu uyandı o daha uyuyacak uyku duzeni diye bisey kalmadı

Benim kizda biara uzun süre uyumuyordu şimdi düzene girdi gibi

Kayiplar geri donmus:) hepcik, lagrima, beril, sibeeeel,guldeeeen hosgeldinz :)) birileri daha vardi sanirim ama teldn griyorum cok zormus be geri donup bakamadim kusura bakmayin. Ece zorla uyudu 12'de bende mutfagi toplayip siz bakayim dedim.

sağol canım hoşbuldum :)

ben de ev işlerini pek yapamıyordum işe başlayınca iyice kaldı. maşallah eceye yürüdüğü için daha zor oluyor sanırım, bizimki henüz emeklemediği için bizde de kucak istediğinden zor oluyor.

Oooo nerdesiniz kizlar, 1 mayis diye beyler evde sanirim kimseler yok burda.
Benim esim calisiyo her zamanki gibi oglen evi supureyim dedim ama hobbit makibe
sesinden korktugu icin cok zor oldu. Pazartesi temizlife kadin gelixek gerci ama
o gune kadar iyice batariz dedim. Ece her yere gidiyo eller toz ve sac oluyo iyyyy
Supurup silmek izdirap oldu . Yatak odasini falan biraktim esim gelince yapicam.

Canim sanirim sicaktan oluyo, gecen sene de butun yaz isilikle gecmisti. Cilt sorunlari benim
sinirlerimi bozuyo yaa her aksam bicibici yapucaz artik.

Zeynepyarenin de cene bolgesinde var ya
minik minik gecer ins bugün farkettim
Biraz beklicem yoksa gideriz b doktora

Benim kizda biara uzun süre uyumuyordu şimdi düzene girdi gibi

Oyyyy elifim cok zor yaa kendi yataginda uyumuyo mu? Esin napiyo bu durumda )

ah lalem ah bilmiyomusun biz yerde yatıyoruz yani suedayla ikimiz
salonun ortasına kocaman yer yatağı yapmışım
gece gündüz orada pinekliyoruz

Cok zor canim her yere pesimden geliyo, yerleri silerken ayaklari islandi tabi pis pis siritiyo yaa:))
Mutfaga girmeyi hic istemiyorum valla cinnet geliyo. Yurumeden oncede ilaa kucak istiyodu yine is yapamiyodum.
Her durumda zor anliycan

lalecim eşim hiçbişi demiyor,sanırım yatağında yanlız mutlu
doğduğundan beri beraber yatıyoruz,beşiğe koyduğum zaman uyanıp ağlıyor
çok sıkta emmeye kaktığı için uyanıyor,1 sene olacak artık, bakalım daha ne kadar sürecek...

Son düzenleme:
Ohhh koca yatakta done done uyuyordur keyfe bak :)
Yavas yavas alistirmaya calissan canim, uyuduktan sonra yataginakoyup uyaninca yanina alsan. Sonra tekrar goturursun yatagina
Gerci emdigi icin seni istiyrdur. Ece de emdigi donemlerde defalarca uyanrdi ama artik pek uyanmiyo. Ilerde ayrilmasi daha zor olur gibime geliyor ama.

gunaydin kizlaaaar nasilsiniz?
sonunda pc'ye kavustum, ne o oyle telefonda iskence gibi yazmak yaa :)
acaip guzel bir hava var, insanin ise falan gelesi yok. deniz kenarina gidip pineklemek istiyorum...

hadi darisi 1 yasina :)) bu ay kutlamalar basliyor vay beeee
ha dogdular ha dogacaklar derken 1 yaslarina geldi biciriklar masallah :)

agbimler yegenime disarida bir yer ayarlamislar dogumgunu icin. brunch seklinde yapicaklarmis, cok mantikli geldi bana.
esimle detayli konusamadik ama bizde mi oyle yapsak diye dusunuyorum. bizim ilk dogumgunu diye kalabalik olucak.
o kadar insan icin zaten cok masraf olucak. ozgurluk parkinda yapariz diye dusunmustum ama orda da daginik olucak
ayyy bilemedim yaa

Günaydin kızlar...
Vee 11 aylık olduk biz :)

Evet canim ya zaman su gibi akip gitti. Gecensene bu zamanlarda ya erken dogarlarsa kuvezde kalirlarsa diye endiselenirken suan karsina gecmisler bana sevimlilik yapiolar. Bende disarda dusunuyodum sonra evde olsun dedim ama hala kararsizim biz aile icinde kutlayacagiz ama bizim aile 30 kisi oluyoruz nerdeyse nasil yapicam onuda bilmiyorum

Son düzenleme:

:) Zaman geçip gidiyor 1 yaş kutlamaları başlamak üzere...Ama nasıl yapcaz , ne giyilecek,nerde ,kimlerle ,ne ikram edilecek ,hediye ne verilecek hiçbirşey belli değil.
Buda beni rahatsız ediyor. Hadi hayırlısı......
Kızımla oyun oynamaktan hazırlığa fırsat kalmıyorki. Of of (

Evet yaa dun bari giysilerini halledeyim dedim ama oyle cok guzel bi elbisede bulamadin doruga begendim gibi ama kararsiz kaldim biraz daha bakimde sonra karar veririm artik. İkramlara falan hic girme hicbir planim yok aslinda simdiden yapip buzlaga konulabilecekleri koysam iyi olur

Havadan mıdır nedir. Çalışasım yok.. Kızım hep aklımda gidip onunla oynamak istiyorum.. Kocamla hep beraber gezip tozmak. yetmedi bu tatil bana
Hakikadan napcaz biz yaaa. Off offf .Hep özenirdim şimdi fikir bile yok aklımda napcam netcem..İlk doğum günü SIKILDIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…