Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

E
naber sedacım napıyon kımse yok

Bütün iş duruyor hanımefendinin uyumasını bekliyorum. Allahım tutunarak ilerliyor en çok sevdiği alan tv ünitesi düşecek diye ödüm kopuyor ne yapsam vazgeçiremiyorum bıraksam dk olmuyor orada buluyorum oradaki kablolar dikkatini çekiyor. Bu böyle devam ederse tv duvara monte edilir.

sanırım aşılar değişti gerçekten, sadece daha küçükken 2 aylık aşılarında huzursuz olmuştu benim bıdık o zamanda 3 tane vurmuşlardı:KK50:

E

Bütün iş duruyor hanımefendinin uyumasını bekliyorum. Allahım tutunarak ilerliyor en çok sevdiği alan tv ünitesi düşecek diye ödüm kopuyor ne yapsam vazgeçiremiyorum bıraksam dk olmuyor orada buluyorum oradaki kablolar dikkatini çekiyor. Bu böyle devam ederse tv duvara monte edilir.

aynen tvyi içine girip izlemek istiyor özellikle reklamları ben de tvyi üniteye monte ettiricem yoksa üstüne düşürmesi an meselesi Allah korusun. Çok dikkat etmek lazım

E

Aynen canim ya evimizdeki bazi kablolarin yerini bizim oglan sayesinde ogrendim benim simdiye kadar farketmedigim kablolari sagolsun 2 ayda ogretti bana

Son düzenleme:
bende 24 mayısta doğum yaptım canım bir kızım var, maaşallah oğluna.

kızlar biraz işim var gelicem yine görüşürüz:KK16:

ben oturma odasından salona geçtiğim için tv yüksekte gümüşlüğün üstünde
oturma odasındada ünite var ama tv yi alamazdı yinede ünite geniş
tv de baya bi geride kalıyor

rabim hepinizin yavrularını sizlere bağışlasın...
her daim mutlu ve huzrlu olun inşallah...:KK16:

Kizlar aranizda cekmece kilidi kullanan varmi benim oglan mutfaktaki bi cekmeceyi hep aciyo dun parmagini sikistirdi almak istiyorumda ise yariyo mu acaba bilen var mi

kizlar pardon sayfa surekli acik ama isler oldukca zaman asimindan sayfadan dusuyorum.
Ece'de televizyon delisi, simdilik tv ye dogru gitmiyor allahtan, salonda ona bir yer yaptik ordan takiliyor :))
dun biraz kesfe cikmaya kalkisti ama ayni anda hem yuruyup hem arkasina bakinca dusup basini vurdu, cok agladi kuzum :KK43:((
ayaklanmis cocukla ilgilenmek cok zor 1sn gozunu ayirsan bir is ceviriyorlar :) Allah beterinden korusun, ufak tefek kazalara lafim yok tabi onlar olacak

merve bu sabah geç kaldı:KK1:

sağol şilacım evet ya merve gecikti

Buarada merve hala gelmedi

geldim kızlar, hayırlı cumalar...
son iki gündür kk'da biraz fazla oyalandığımdan işlerim birikmişti, minnoşum da tam iki buçuk saat uyuyarak anneciğine yardımcı oldu sağolsun,
bir de benim için çok çok değerli birini, kaybetmemin yıl dönümü, onun için de dua ettim biraz..
sizler nasılsınız?

E

aynen tvyi içine girip izlemek istiyor özellikle reklamları ben de tvyi üniteye monte ettiricem yoksa üstüne düşürmesi an meselesi Allah korusun. Çok dikkat etmek lazım

tv.leri ünitenin duvarına monte ettirin kızlar, aman Allah korusun...anlık bir hamleyle indirirler aşağıya Allah korusun...bizim tv bayağı yüksekte ama kablolar bizimkinin de favorisi, ayaklansa tüm kabloları çekiştirip kafasına indirecek alet edevatı :KK1:

hoşbuldummm 25 martta doğum yaptım bi oğlum var. sizin?

tşk hoşbuldum cnm

hoşbuldum cnm

Allah bağışlasın oğlunu lagrima, hoşgeldin aramıza En Büyük TÜRKİYE

** Suedaya maşaallah, zeytin gözlü güzel kız, bahtı da yüzü gibi güzel olsun inşaallah...hep mutlu günlerini gör annesi...:KK16:

kizlar pardon sayfa surekli acik ama isler oldukca zaman asimindan sayfadan dusuyorum.
Ece'de televizyon delisi, simdilik tv ye dogru gitmiyor allahtan, salonda ona bir yer yaptik ordan takiliyor :))
dun biraz kesfe cikmaya kalkisti ama ayni anda hem yuruyup hem arkasina bakinca dusup basini vurdu, cok agladi kuzum :KK43:((
ayaklanmis cocukla ilgilenmek cok zor 1sn gozunu ayirsan bir is ceviriyorlar :) Allah beterinden korusun, ufak tefek kazalara lafim yok tabi onlar olacak

geçmiş olsun Ece'ye, otururken düşüp hızlıca başını çarpmıştı iki kere benim minnoş da, oy kıyamam ya nasıl acımıştır kim bilir,
Allah büyük küçük tüm kazalardan korusun yavruları..

geldim kızlar, hayırlı cumalar...
son iki gündür kk'da biraz fazla oyalandığımdan işlerim birikmişti, minnoşum da tam iki buçuk saat uyuyarak anneciğine yardımcı oldu sağolsun,
bir de benim için çok çok değerli birini, kaybetmemin yıl dönümü, onun için de dua ettim biraz..
sizler nasılsınız?

tv.leri ünitenin duvarına monte ettirin kızlar, aman Allah korusun...anlık bir hamleyle indirirler aşağıya Allah korusun...bizim tv bayağı yüksekte ama kablolar bizimkinin de favorisi, ayaklansa tüm kabloları çekiştirip kafasına indirecek alet edevatı :KK1:

Allah bağışlasın oğlunu lagrima, hoşgeldin aramıza En Büyük TÜRKİYE

** Suedaya maşaallah, zeytin gözlü güzel kız, bahtı da yüzü gibi güzel olsun inşaallah...hep mutlu günlerini gör annesi...:KK16:

Masallah bebisine ne guzel uyumus oyle bende bugun burada takilicam diye temizligimi falan hep aksamdan yaptim izleyecek dizimde yoktu simdide hem utu yapicam hemde size eslik edicem
mervecim allah bol bl rahmet eylesin dualarini kabul etsin canim

X