Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

bu kıza trt çocuk ta keloğlanı açıyorum izlesin diye
başka şeyler yapıyor onun yerine ben izliyorum
ama çok komik bu çizgifilm kesinlikle izleyın
ben ne zaman izlesem çok gülüyorum
karakterler çok başarılı :KK1:

Hosbulduuuuuk....:)

Kızlar bebeklerinize nasıl bi kahvaltı yediriyorsunuz ...
benimki kesinlikle yemek istemiyor yumurtasını artık ...
bikti mı ki acaba
oglene kadar sadece beni emıyor...
oyle sütüm cok olsa hadi neyse ... Güç bela yetiyor, yetmiyor...
kilomuz iyi 21 Haziran doğumlu kızım 10 kilo 76 cm.
bana kahvaltı icin ne önerirsiniz ... Bizde henüz koca totomuzu kaldırıp emeklemiyoruz. Tırtıl gibi istediği yere gidiyor ama
baba diyoruz ...bide abimize bakıp ...(2.5 yasında ) bi diyoruz....:) Bide sıklıkla amuda kalkıyoruz
...
agzimiZda 6 disimiZ var... Tembel annesi henüz disbugdayini yapamadı

ben yumurta sarısı keçi ve koyun peyniri
birazda pekmez ama ayrı ayrı yediriyorum
yemek istemezsede hiç zorlamıyorum
mesala bugün ne kahvaltı yaptı ne çorbasını yedi
kendi yediğimiz yemeklerden yediriyorum ben artık
ama pek iştahlı bi çocuk değil
acıkırsa yer çok zorlama sorunda yapma...

Boşver izlemesin, zaten Drlar da önermiyor televizyonbizim evde zaten tv yok. Annemlerde de sadece kumanda tv ilişkisini sevdiklerinden kumandadan aç kapa yapıyoruz o kadar. Kendiliğinden akan görüntüler havale otizm ve dikkat eksikliği yapıyormuş 3yaşına kadar yasak

Boşver izlemesin, zaten Drlar da önermiyor televizyonbizim evde zaten tv yok. Annemlerde de sadece kumanda tv ilişkisini sevdiklerinden kumandadan aç kapa yapıyoruz o kadar. Kendiliğinden akan görüntüler havale otizm ve dikkat eksikliği yapıyormuş 3yaşına kadar yasak

Canim sizde mi izlemiyosunuz tv

Bizdede oyle canim cok nadir acarim ama ben izlerim yine kizimin ilgisini biraz cekiyoda oglan nerdeyse hic bakmiyo

Evet canım izlemiyoruz DVD den dizi film falan öyle geçiyor akşamlarımız maç falan olduğunda annemlere misafir oluyoruz :)

Benim esimin tarafi cok duskundur tv ye ben gunduzleri hic acmam ama esim yada kv lidem gelsin hemen tv yi acar kv lidem evinde uyanir uyanmaz tv acar

evet banada eczacımız söylemişti otistik yaptığını ama bazı arkadaşlar kabul etmemişti
demek doğruluk payı var işte
bizim gün boyu tv açık napıyım ben izliyorum bayada düşkünüm
kızımda arada bakıyor oyun oynarken

kizlar bisey sorucam, diger haziran anneleri opiginde noldu? kim gelip burasi temizxlendi yazdi ben gormedim
Kazen mi sildi acaba? bu arada Utopya vardi artik haziran annelerine gelmiyor sanirim, baska topiklerde gordum onu

ilknur 2.msjı gönderdim aldınmı
ne videosu o

almadım canım, videoda berenin göbek atı videosuydu:KK1:

rabim hepinizin yavrularını sizlere bağışlasın...
her daim mutlu ve huzrlu olun inşallah...:KK16:

amin cümlemizinkini canım...

geldim kızlar, hayırlı cumalar...
son iki gündür kk'da biraz fazla oyalandığımdan işlerim birikmişti, minnoşum da tam iki buçuk saat uyuyarak anneciğine yardımcı oldu sağolsun,
bir de benim için çok çok değerli birini, kaybetmemin yıl dönümü, onun için de dua ettim biraz..
sizler nasılsınız?

tv.leri ünitenin duvarına monte ettirin kızlar, aman Allah korusun...anlık bir hamleyle indirirler aşağıya Allah korusun...bizim tv bayağı yüksekte ama kablolar bizimkinin de favorisi, ayaklansa tüm kabloları çekiştirip kafasına indirecek alet edevatı :KK1:

Allah bağışlasın oğlunu lagrima, hoşgeldin aramıza En Büyük TÜRKİYE

** Suedaya maşaallah, zeytin gözlü güzel kız, bahtı da yüzü gibi güzel olsun inşaallah...hep mutlu günlerini gör annesi...:KK16:

hoş geldin canım, Allah rahmet eylesin yakınını.

kızlar bugün benim nişan yıldönümüm :KK16:

Nice yılları beraber sağlıkla görmek nasip olsun inşallah.

Hosbulduuuuuk....:)

Kızlar bebeklerinize nasıl bi kahvaltı yediriyorsunuz ...
benimki kesinlikle yemek istemiyor yumurtasını artık ...
bikti mı ki acaba
oglene kadar sadece beni emıyor...
oyle sütüm cok olsa hadi neyse ... Güç bela yetiyor, yetmiyor...
kilomuz iyi 21 Haziran doğumlu kızım 10 kilo 76 cm.
bana kahvaltı icin ne önerirsiniz ... Bizde henüz koca totomuzu kaldırıp emeklemiyoruz. Tırtıl gibi istediği yere gidiyor ama
baba diyoruz ...bide abimize bakıp ...(2.5 yasında ) bi diyoruz....:) Bide sıklıkla amuda kalkıyoruz
...
agzimiZda 6 disimiZ var... Tembel annesi henüz disbugdayini yapamadı

arkadaşlar yazmış canım bende o standartta gidiyorum.

Tesekkur ederim Mervecim, muhtemelen cani baya acidiki cok agladi, cunku Ece cani tatli bir cocuk degil kolay kolay aglamaz kuzum.
bir de disten slklntisi var ust uste gelince o da bosaltti icini aglayarak :)
ya bu arada dun siz konusmussunuz ama ben kacirmistim kilo muhabbetini. bende kilo konusunda baya dertliyim. hem hipotiroid hastasiyim hem de pco var maalesef :KK43:
evlenmeden once 55 kiloydum ama evlendikten sonra doktorlari ihmal edince tombalak biri haline geldim :KK43:
77 kiloyla hamile kaldim, hamilelikte cok az kilo aldim ama son haftalar odemden 7-8 kilo falan sismisimdir heralde. ellerimi hissetmiyordum ve kullanamiyordum artik.
96 kiloyla doguma girdim, kacla ciktim bilmiyorum tartilmadim hic. ama lohusalik doneminde 20 kilo verdim kendiligimden. goren soka girdi naptin diye
valla dedim hicbir sey yapmadim 7/24 emzirdim, uyumadim, acidan agladim surekli ve yemegi bile ancak teyzemler zorla yedirirse yedim dedim :)
(lohusaligim zordu benim) ama lohusalik bitipte regl olmayinca kilo almaya ve deli gibi tatli istemeye basladim. dogal olarakta 6 ayda 10 kilo aldim.
neyseki 2 ay once regl oldum ve tatli krizleri gecti. ama regl olunca sutumde azaldi :KK43: dukan amcanin diyetiyle 3 kilo verdim ama meyvesizlige dayanamyinca biraktim
bende isi profesyonle birine birakip kilo vermeye karar verdim. 3 hafta once diyetisyene basladim ve bugune kadar 3 kilo verdim.
simdi regl arifesindeyim ve canim tatli istiyor, o yuzden dun cikolata yedim :KK30: pişman miyim, evet ama napim elimde degildi.
pco'dan dolayi hayatim boyunca kilolarimla ugrasicam ama umidimi yitirmedim. tiroid icin gittigim doktorum hamile kalip cocuk dogurarak pco'ya veda edebilirsin dedi
hatta fazla beklemeden 2. cocugu yaparsan tamamen kurulursun dedi ama bana 1 cocuk yetti sanirim :) simdilik regl duzenli gidiyor ve regl ile birlikte de her ay 1 kilo veriorum
insallah kizimin dogumgununde zayiflamis bir annesi olucak :)
aranizda pco'lu olan veya hipotiroidi olan var mi kizlar?

geçmiş olsun canım, kiloları düzenli spor ve diyetle vermek mümkün ama rahatsızlık olunca zor tabi.

Ece'ye sabahlari 60cc aptamil+1 tatli kasigiceviz+1 tatli kasigi zeytin+1 tatli kasigi pekmez+1/2 dilim bebek ekmegi+gun asiri yumurta sarisini karistirip veriyorum
her gun ayni istahla yemiyor ama yiyor. bir de bakici teyzesi tanidik bir doktordan mi ne duymus; misir unu+tereyag ve peynirden mihlama gibi yapiyor haftada 1-2 gun.
ben taraftar degilim gerci ama inatlasiyor benimle. doktoruna sorucam verme derse bende verdirmiycem. kendi torunu gibi seviyor Ece'yi ama bazen canimi slkmiyor degil yani.
biii derken tipini tahmin edebiliyorum, oyyyyy cok seker oluyor dimi :))

bence o mısır unu karışımı çok faydalı olsun yesin annesi zaten büyüyor artık minişler. belki bana kızacaksınız ama ben pek çok şeyi skuyorum ağzına bu yüzden hiçişeyi ayırt etmiyor:KK1:

bende izliyorum o keloğlanı benimkide izlemiyor ama tek sevmediğim yanı keloğlanın gülüşü :KK9:

Benim esimin tarafi cok duskundur tv ye ben gunduzleri hic acmam ama esim yada kv lidem gelsin hemen tv yi acar kv lidem evinde uyanir uyanmaz tv acar

bende senin kayınvalidendenim canımm:KK1:

kızlar teyzem geldi yarınki nişan için üst baş bakacaktı kendine avmye gittik annemlere çok yakın beylikdüzünde ya her yer avm dolu, kadın ne kararsız mahvetti beni berenin arabasıda yoktu yanımda neyse en sonunda bişeyler beğendirebildik geldik, beren kıza da bikaç parça bişey aldım ama çok yoruldum berende öyle şimdi uyuyor:KK1:

kızlar teyzem geldi yarınki nişan için üst baş bakacaktı kendine avmye gittik annemlere çok yakın beylikdüzünde ya her yer avm dolu, kadın ne kararsız mahvetti beni berenin arabasıda yoktu yanımda neyse en sonunda bişeyler beğendirebildik geldik, beren kıza da bikaç parça bişey aldım ama çok yoruldum berende öyle şimdi uyuyor:KK1:

Ne kadar tv duskunu arkadasim varmis.. Canim annen beylukduzunde oturuyo galiba benim esim de bu evi satip oradan site icinde ev almak istiyo nasil iyi mi oralar ben annemlere uzak diye pek yanasmiyorum

kizlar bisey sorucam, diger haziran anneleri opiginde noldu? kim gelip burasi temizxlendi yazdi ben gormedim
Kazen mi sildi acaba? bu arada Utopya vardi artik haziran annelerine gelmiyor sanirim, baska topiklerde gordum onu

sanırım kazen sildi banlanmasak barii:KK1:

Ne kadar tv duskunu arkadasim varmis.. Canim annen beylukduzunde oturuyo galiba benim esim de bu evi satip oradan site icinde ev almak istiyo nasil iyi mi oralar ben annemlere uzak diye pek yanasmiyorum

evet canım buralar süper, keşke benim eşimde burdan istese 1 dk düşünmezdim her imkan ayağının altına şehir planlaması süper zaten, annemler burdaoturduğu için düşünmüyorum olmasada kesinlikle isterdim, benim eşimin istememe sebebi işine çok uzak hergün 2 saat trafikte kalır adam sinir hastası olur bizim tükkan çemberlitaşta:KK1:

X