Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Amaaan yemediler yaaaa sinirden mutfağa gittim hopladım hopladım geldim. Bu bebeler Allah'ın izniyle büyür adam olur ama benim ömrüm yarıya iner
Suedanın huzursuzluğu diştenmiş demek ki hayırlı olsun ikinci dişiniz

canım boşver yemezse yemesinler valla ben yemeyince bırakıveriyorum
acıkınca yiyor gerçi pekte acıkmıyor ya neyse
ben hemen büyüsün istemiyorum şu hallerine iyice doymak istiyorum...

Canim ben artik kendimi yipratmiyorum yemediklerinde yemezlerse yemesinler modundayim keyifleri bilir zorlamiyorum boyle onlarda daha huzurlular ama benim icim gidiyo ama ne yapalim oylede buyuyolar boylede kendimizi yipratmaktan bi ise yaramiyo zorlamak.

Ayy benim cok isim var bugun camasirlari katladim iki makine camasir attim astim carsaflari degistirdim icerdeki odalari supurdun silinmeyi bekliyolar iste salona gecicem temizlemek icin yikanan camasirlar var daha onlarida asicam insallah yagmur yagmazda kururlar hemen yoksa okadar camasiri nrrde kuruturum ben ara ara ugrarim kizlar hadi hepinizi optum bebeleri uzmeyelim lutfen ( regl olddum cok sakinim nedense insan rahatliyo yaa enerjik oluyorum)

Kendimi üzsem de yemiyorlar üzmesem de, en azından kendimi üzmeyim diyorum ama dayanamıyorum yaa peyniri kendim yaptım yumurtası köyden geldi mis gibi organik yumurta hergün 2şer kase çöpe giriyo

Kendimi üzsem de yemiyorlar üzmesem de, en azından kendimi üzmeyim diyorum ama dayanamıyorum yaa peyniri kendim yaptım yumurtası köyden geldi mis gibi organik yumurta hergün 2şer kase çöpe giriyo

hilal niye atıyorsunki onları sen yesene
ben suedanın artıklarını hep yiyorum...

tatlı tuzlu farketmiyor bana kaşıklıveriyorum hemen bitiyor

Pekmez de eklediğimden tatlı tuzlu karışık bir tad oluyo midem bulanıyor, sanırım ikizlerin de midesi bulanıyor yiyemiyolar içinden pekmezi çıkarıp denicem bir de. Uyuttum bebişkoları mercimek çorbası yapıcam salçasız sarı renkte olan çorba var ya ondan yapıyorum hem ikizler yiyebiliyor hem de biz

aslında karıştırmasan daha iyi olur hemadem mideleri bulanıyor niye karışık veriyorsun?
pekmezi kahvaltıdan önce ver,ben yumurtayla peynir karıştırıp veriyorum aradada ekmek veriyorum
çok şükür 2 haftadır falan kahvaltısının hepsini yiyor...

Merhaba anneler bende 2012 Mayıs ayında kızımı dünyaya getirdim. Ne çabuk geçti bir yıl d.günü telaşı sardı dört bir yanımı :)))

Deneyim bakalım inşallah yerler oyuncanavarı oldular ya 1dk oturup bişeyle ilgilenmiyorlar hep orada buradalar peşlerinde dolanıp duruyorum

Deneyim bakalım inşallah yerler oyuncanavarı oldular ya 1dk oturup bişeyle ilgilenmiyorlar hep orada buradalar peşlerinde dolanıp duruyorum

inşaallah yerler bakalım,afiyet olsun kuzulara
aynen hiç durmuyor benimkide,sürekli biryerleri karıştırmak istiyor
ben hiç karışık vermedim hatta yumurtayla peyniride ayrı veriyordum
baktım yumurta kuru oluyor zor yutkunuyor bende ikisini harmanladım
bizim kahvaltı menümüz bunlar hep aynı verdim hiç değiştirmedim...

Merhaba anneler bende 2012 Mayıs ayında kızımı dünyaya getirdim. Ne çabuk geçti bir yıl d.günü telaşı sardı dört bir yanımı :)))

merhaba,evet zaman nasılda geçiyor anlamıyoruz doğrusu,su misali...
ömürde böyle geçiyor işte...
daha dün gibiydi ama şurda 2 ay sonra 1 yaşında olacaklar
hey gidi yıllar hey,pek efkarlandım be

bizde bu gece feryat figan uyananlardanız. sanki düşmüş gibi birden ağlamayla uyanan oğlumun sabah sol alt dişinin patladığını gördüm. bu ikinci dişimiz.

bizde bu gece feryat figan uyananlardanız. sanki düşmüş gibi birden ağlamayla uyanan oğlumun sabah sol alt dişinin patladığını gördüm. bu ikinci dişimiz.

Hayırlı uğurlu olsun Zeynep, damağı yarıp çıkıyor dişler kim bilir nasıl acı çekiyorlardır diş çıkarırken

merhaba,evet zaman nasılda geçiyor anlamıyoruz doğrusu,su misali...
ömürde böyle geçiyor işte...
daha dün gibiydi ama şurda 2 ay sonra 1 yaşında olacaklar
hey gidi yıllar hey,pek efkarlandım be

Geçen yıl bu zamanlar doktorum her an doğum olabilir demişti de erkenden doğum iznine çıkmıştım 1yıldır evdeyim, son 23 yıldır ilk defa bu kadar çok evde durdum, okula 6yaşımda başladım o zamandan bu zamana ya okudum ya çalıştım.

yani senin için zaman uzunmu kısamı geçti?

yani senin için zaman uzunmu kısamı geçti?

Benim için de çabuk geçti, 1yıldır evdeyim ama daha dün gibi işten ayrılışım.
Şimdi bebişler ayda kaç gr almalı? Yani yemiyorlar diye kendimi heder ediyorum ya, hafta başı 10 aylık olacaklar Dr kontrolümüz yok ama sağlık ocağında kilo boy takibi yaptırıcam ne kadar alsalar yetiyor acep?

kızlar size bi püf noktası veriyim
malum istanbulun suları çok kireçli
o yüzden çaydanlıklar kireç oluyor
(((şunuda söyliyim parantez içinde,istanbulun suları içilebilir bir su
damacanalardaki sular hep mikroplu
ve damacanın plastiğinden suya kansorejen madde geçiyor
bende hala damacana su içiyorum çünki su kokuyor kokmasa çeşmeden içicez
ama bugün komşumdan öğrendim 2 aydır su almıyormuş
çeşme suyunu doldurup ağzını tülbentle kapatıp
balkonda bekletiyormuş klor kokusu gidiyormuş
bana sende yap dedi )))
1 yemek kaşığı limontuzunu çaydanlığa koyun
kireç olan yere kadarda su koyun kaynatın
sonuç tertemiz çaydanlık
tellemeye yada kireççözücüsüne gerek yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…