Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Canim bize konak nerdeyse hic olmadi su kafadaki cukur yer varya bingildak diyolar galiba orda azcik olmustu drumuz zeytinyag sur yika gecer dmisti ve gectide bi dahada olmadi. Ne bileyim belki bahardan falanda olabilir bizde sebamed kullaniyoruz sampuan mustelanin konak onleyici sampuani var ondan kullanabilirsin canim belki iyi gelir tabi dra da goturmekte fayda var bakalim ne diyecek

Belli değil ne zaman gelecekleri ama Eylül Ekim falan...

Şilacığım benim de eşimi yalnız bırakmak içimden gelmiyor ama ikizler bugün çok yordu, havalar tamamen ısınsa hemen kaçıcam :)

Alisirsin canim merak etme bu bebeklerin gunu gunune tutmuyor 3 gundur canimi okuyan bebeler bugun sanki evde hic bebe yokmus gibi rahattim aman masallah diyeyimde baslamasinlar yine...

Lalecim o kotu planlari bizde esimle yapioruz gece yarisi sabahin korunde kaldiricaz diyoruz yasasin kotuluk

merhaba kızlar

sueda normale döndü şükür,gece uyudu ve mızmızlığı yok şu an bakalım

canım kargo ücreti nedir malum yurtdışından geliyor
çokta geç geliyormuş ya,aslında ben netten kıyafet almıyorum da tütü hoşuma gitti
ben hangi ayda hangi meyve verilir diye bakmıyorum aslında ne varsa veriyorum
portakal mandalınada yedirttim hele mandalınaya bayılıyordu sularını nasıl çekiyordu
sen tüm mevsim meyvelerinden ver canım...
suedanın başı öyle terlemez,enseside geçti sayılır
egzama kremi var zaten bizim önceden hep çıktığı için
teni çok hassas,kuru cilde sahip...
bizim ilk aylarda sadece bıngıldak tarafında ve etrafında vardı konaklar
ben onları ellerimle alıyordum,yarısıda kafasında kaldı
1 kez zeytinyağı,1 kezde karbonatlı su sürdüm dr tavsiyesiyle nette öyle yazıyor
ama pek fayda görmedim bende kendi halıne bıraktım.kendikendine gitti şuan konak yok..

neyse gelir inşaallah en kısa zamanda
yurtdışından kuzenleri gelmişti onlarla geziyor ilgileniyor olabilir...

merhaba kızlar çok sık yazamadığımdan unutuldum galiba. bebeği uyumayan annelerein Allah yardımcısı olsun benim oğlum geceleri 2 defa kalkıyor ve emip uyuyor bazende bir uyanıyor cin gibi inanın çekilmiyor ama son 2 gecedir hiç uyanmıyoruz maaşallah --ben böyle dedim ya kesin uyanmalar başlar:) en büyük sorunumuz bebeğimin ben odadan çıkınca ağlaması illa yanında olacağım kızımı okula götürene kadar ne kadar iş yaparsam kar o oyalıyor biraz olsun ama daha sonra ne ev işi ne yemek misafir gibi oturuyorum.heralde bir gün düzelir. kızım da böyle olmamıştı. bizden haberler bu kadar..ilknura giden tüm yollar kesilmiş umarım iyidir.

mehaba canım pkos bendede var ama doğumdan beri dr.gitmedim sen tedavi oluyormusun?

suedanın uykudan kalkıp oyun oynamasıyla 4 te kalktık.
dişlerine bakıyım derken alttan 2.dişi çıkmış kuzumun
daha dün baktım bişi yoktu sürekli kontrol ederim gece pırtlamış demekki
dünki huzursuzluğu belkide bundandır,gerçi odadan çıkınca hala ağlamaya devam ama daha sakin...

hayırlı sabahlar
peygamber efendimizin (s.a.v) kutlu doğum haftasını tebrik ederim..
cumanız mübarek olsun ...

Eklentiler

• $kutlu-dogum-haftasi-resimleri-1.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Size de hayırlı cumalar kızlar, ikizler gece uyutmadı gözlerim yarı açık yarı kapalı kahvaltı hazırlayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…