Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Sağol canım limontuzunu denicem, benim çaydanlıklar da kireçli istediğin kadar ov geçmiyor telle ovunca da çizik çizik oluyo

benim içinde çok çabuk geçti daha dün çocuktum ne zaman büyüdüm...
neden heder ediyorsun kendini inan kızıyorum sana şuan...
senin bebelerin boy kg su gayet iyi tamammı
seninkilerin kgsı benim kızdan fazla ama ben böyle tasa etmiyorum
çünki kgsu normal andan tasa etmiyorum..
hele senin hiç etmemen lazım..

Sağol canım limontuzunu denicem, benim çaydanlıklar da kireçli istediğin kadar ov geçmiyor telle ovunca da çizik çizik oluyo

birşey değil canım bende hep eşime ovduruyordum
birgün eşim işten geldi elinde limon tuzuyla
işyerindeki mimar kız çaydanlığı kaynatıyormuş
eşimde napıyorsun banada öğret
yoksa akşama çaydanlık ovacam demiş
valla o gün bugün böyle yapıyoruz çok makbule geçti...

Haklısın ama yumurta ve peynirden alacakları besini alamıyorlar diye üzülüyorum muhallebi yapmıyorum yesinler istemiyorum ama kahvaltıyı yeselerdi iyiydi,

Eşin ne iş yapıyo da mimarla çalışıyor? Ben de mimarım ya merak ettim :)

benim eşim mimarlık bürosunda çalışıyor muhasebe ve şirketin idari işlerine bakıyor...
sen özelde mi devlettemisin?

bende hiç muhallebi yapmıyorum..

benim eşim mimarlık bürosunda çalışıyor muhasebe ve şirketin idari işlerine bakıyor...
sen özelde mi devlettemisin?

bende hiç muhallebi yapmıyorum..

Özeldeyim canım devlet isterdim özelde ctesi akşama kadar çalışıyorduk biz daha önce neyse de şimdi 2 bebikle zor olacak. başörtülü olduğum için devlete girmemiştim, şuan birçok kademede serbest ama bilemiyorum ikizler biraz büyüsün bakalım

inşaallah girersin canım,eşim sürekli anlatır mimarlar için daha doğrusu herkes için devlette hem rahat hem maaş daha yüksek diyor...

kızlar bu pizzayı sabah yaptım kahvaltı için eşimle yedik
bir sıra kalmıştı onuda sonra götürdüm ben ve tepsi bitti
içinde sadece sebzeler var.mantar,biber,domates,mısır ve zeytin
salam,sosis,sucuk yok,çünki eve sokmuyorum bunları...
bu aralar hamur işine bayağı sardım...

Son düzenleme:
niye unutulasin canim :) aman dilini isir ve totonu kasi :) ben de ne zaman Ece uyanmadi sabaha kadar desem o gece nobete dikiyor beni. ya zaten su cucueler buyuyene kadr ev isini salin gitsin. ben oyle yaptim valla hic dert etmiyorum artik. amaaaan begenmeyen gelmesin diyorum:) superman olmadigimiza gore herseyi yetistirmenin imkani yok. valla ilknur a daha nasil ulasiriz bilemiyorum, cikip gelir insallah.

merhaba canim, dogum sonrasi ilk 2 regl duzenli olunca bende gitmemistim doktora ama 3. regl11 gun gecikince kostura kostura gittim ve ultrason goruntusune doktor nerdeyse islik calacakti. sakir sakir pkossun yine birikmisler dedi ( anladm zaten dedim yuzumdeki sivilce kolonisinden ve kilolardan glucophage verdi hemen, en az 1 sene kullanicaksin ve kilo vereceksin baska caren yok dedi. gecmeyen bir hastalik oldugu icin menapoza kadar birlikteyiz pkoscugumla :) eger bir slklntin varsa mutlaka git canim doktora bekletme.

mehaba canım pkos bendede var ama doğumdan beri dr.gitmedim sen tedavi oluyormusun?

hahahaha bende oyle copcu baliklari gibi kalanlari goturuyorum ziyan olmasin diye :)

tatlı tuzlu farketmiyor bana kaşıklıveriyorum hemen bitiyor

merhaba yesil hosgeldin :) ben simdiden basladim hazirliklara, bugun seker hamurlarim geldi, artik onlarla oynar dururum en iyisini yapana kadar :) pastayi ben yapicam hobbitime :) sende hazirlik var mi?

Merhaba anneler bende 2012 Mayıs ayında kızımı dünyaya getirdim. Ne çabuk geçti bir yıl d.günü telaşı sardı dört bir yanımı :)))

ahhh o dis ahhhh cin iskencesi gibi neyse 2. diste gelmis hayirli olsun canim, bundan sonrakiler kolay gelir umarim :)

bizde bu gece feryat figan uyananlardanız. sanki düşmüş gibi birden ağlamayla uyanan oğlumun sabah sol alt dişinin patladığını gördüm. bu ikinci dişimiz.

bende son 1 senedir limon tuzuyla temizliyorum kettle icini, super bisey :)
suyu hala damacanadan iciyoruz, cevremdeki herkes kizdi bana musluk suyu iciyorum diye. hamilelikte musluk suyu iciyordum ben ozellikle bebise zararli bisey gecmesin diye. sanki damacana saglikliymis gibi kizmislardi bide bana. bu dedigin yontemi bir deneyeyim ben canim tesekkurler :)

Hosgeldiiiiin, cok sevindim gelmene :) ama kimsenin olmadigi saate denk gelmissin ya tuh

kimseler yok ama bi selam vereyim dedim

Psikopat ediyor bu cuceler insani yaaa halimize bak nihahahahah :)

Ya hocam gec kagidi alamadim mudur yardimcisi odasinda degildi
bi arkdasim keceden bebek sekeri yapiyorda ona yardim ettim bugun, kendimi kece kesmeye verdim gelemedim buraya.
ozlemisim ama yaa gecen sene bu zamanlarda bende deli gibi keceyle seker yapiyordum :) ayyyy 1 sene gecti yaa ne cabuk....

lale geç geldin canım geçkaldı kağıdın nerde cezalısın

lale benim bi yakınımında pkosu var ama çok zayıf yüzündede sivilceleri çıkıyor
netten bakmıştım pkosu olanlar ya çok zayıf yada kilolu olurlarmış..
ben sana kargo ile alakalı soru sormuştum cevap bekliyorum efem...

kizlar dun aksam omrumden omur gitti; Ece'nin altini degistiriyordum. artik yerde yapiyoruz alt degisimleri ve ust degistirmeleri. tam pijamalarini giydirdim, benim arkam kapiya donuk. Ece dikti gozunu kapiya bakiyor boyle korkarak! kizim ne bakiyorsun dedim bende baktim bisey yok. acaba Recel mi geldi diye bakiyorum ama yok. ay deliricem bi kapiya bakiyo bi bana. tovbe tovbeee dedim sinirim bozuldu. yahu neye bakiyorsun diyorum. esimi aradim, nerdesin sen dedim, yoldayim 15 dakkaya evdeyim dedi. aman dedim cabuk gel Ece biseyler goruyor ben korkudan altima edicem kactim salona. Ece nerde odada mi biraktin dedi yaaa :)))) heee dedim biraktim cocugu odada kactim tek basima :)))) sizin basiniza geldi mi kizlar boyle bisey? bir arkadasim yasamisti aynisini, kizi kapiya bakip anne orda biri var kim bu demis. arkadasim öluyordum korkudan demisti, alip cocugu sokaga firlamis. ayyy tuylerim diken diken oldu yine yaaa. gecenlerde de sinemaya gittigimizde bir korku filmi fragmani verdiler. ben senelerdir korku filmi izlemiyorum. uykumda yurume durumum var, esimi kalpten goturuyordum birkac kere korku filmleri yuzunden o yuzden biraktim. o fragmani gorunce kufuru bastim zaten, simdi yine gece karanlikta tirsiyorum bazen yaaa. ben ne zaman buyuyecem acaba:)

kız o halde çocuğu niye bırakıyorsun ee çocuk ağlamaya devam etmedimi?
peki ece nasıl oldu sonra?
neyse bizim başımıza böyle bişi gelmedi,ama çocukluğumdan beri çok korkarım
hep arkamda biri varmış gibi sağa sola arkaya bakarım,karanlıktan korkarım bazen
ama arkadaşınınki hakikaten çok korkunçmuş ben büyülü filmlerden çok korkarım
hatta birgün film izlemiştimde ışıkları bile söndüremedim o gece birkaç kez sıçrayarak kalktım korkudan
canım gece yatarken ayetelkürsi felak nas ihlas fatiha oku eviniz sabaha kadar korunur ALLAH'IN izniyle ben hergece okurum
eceyede arada oku..

Son düzenleme:
ayy canim pardon yaa onuda alintila demistim ama becerememisim anlasilan.
canim bak asagidaki fotoda isretledim, shipping yazan yerde kafrgo ucreti yoksa FREE yazar,

eger kargo ucreti varsa mutlaka fiyati yazarlar asagidaki gibi;

odeme sayfasina gectiginde paypal diye bir sayfa cikar, bu uluslararasi guvenli bir odeme secenegidir. kredi karti bilgilerini girersin, her seferinde otomatik odeme yapilir. odemende turk lirasina cevrilip kartindan cekilir.

ben sanssiz olanlardanim pkos'ta, maalesef ben kilo aliyorum. ama bu sabah acaip moralimi duzeltti ofisteki arkadaslar. sen cok kio verdin yaa napiyorsun dediler. yuupppiiiii diye havalara ucacaktim valla :) 8 kg verdim ve devam ediyorum. pc ekranina eski halimin fotosunu koydum, gorup gaza geleyim diye :)

kaç kilosun?
ya kzılar pizzamı beğenmedinizmi hiç yorum yapmadınız aşk olsun

daha elossanın topiğinde paylaşacam pizzamı...

yok yahu Ece'yi birakir miyim ? direk kucaklayip salona kactim, dolapta misafir catal bicaklari var, onlar geldi aklima koruma olarak :)))) sonradan dedim kendime manyak misin kizim, ruhani bisey olsa catal bicak napacak :) ayyy benim korkunca cenem falan kitlenir aklima dua etmek gelmedi. bu aksam okuyayim mutlaka. aslinda sabah bakiciya soyleseydim o mutlaka okurdu yaaa, Ece huysuzlandiginda hep okur o. tutsu falan yakayim eve gidince. kac sene once tatile gittik arkadslarla, devremulkteyiz ama ev cok eski, denize sifir. salas bir yer. ben salak gibi deniz tarafindaki odayi istedim. gece yattik esimle, odada somine var. ama yazlik yerde bortu bocek cok olur ya(bocek fobim var) taktim kafaya ben somineden bocek falan gelir mi diyorum. saga sola done done uyudum uzun sure sonra. bir ara uykumda esimi durtup duvari gostermisim, orda bisey var deyip durmusum. zavallim diyor ki "sabahi zor ettim uyandiramiyorumda seni, mahvettin beni" :))))) durup durup adami durtmusum orda bisey var, ustumde bisey geziyor diye :)))) yok ya krku filmi bilmemne izlemek saglikli degil, benden uzak dursun. ilk evlendigimizde de gece bir anda uyanip duvara yapismisim yardim edin diye bagirmisim. komsular kimbilir ne dusunmustur :))) kac kere uykumda esime yumruk atmisligim vardir hahahahah psikopatlik var biraz

Ocak ayinda 88 kioyu gordum ve tamam bitti doktora gidiyorum ben dedim. simdi 80.5kg'a dustum, kizimin dogumgununde farkli bir lale olucam diye hem kizima hem esime soz verdim.

pizzani begenmediiiimmmmmmmmmmmm cunku ben yiyemiyorum ve gorunce kotu oluyorummmmmmmm
ekrandaki pizza goruntusune saldirmak istedim canim o denli guzel gozukuyordu yani, ellerine saglik :)

kaç kilosun?
ya kzılar pizzamı beğenmedinizmi hiç yorum yapmadınız aşk olsun

daha elossanın topiğinde paylaşacam pizzamı...

iyide insan ben demeden beğenir dimi
zorla beğendirecem pizzamı

hilal sen neredesin yahu ortadan kayboldun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…