Buras da benim olsun.........

ayy canım benim yaaa.... kıyamam sana.... ama olsun her güclügün güzel bi tarafı var... hem daha cok gencmissin ne güzel... allah analı babalı büyütür insallah.. saglıklı güzel büyrler umarım.. :1hug:

zordur tabi canım.. ben bi bebegi kucaklamaya bile korkuyorum.. tırsıyorum bebek görünce resmen.. bide sen ikisine birden... ufff düşüncesi bile zor..

ben kactım fıstıklar.. bulaşık yıkıcam şimdi... cok heveslendim ev işine hadi bana kolay gele =))

girdim sonunda siteye =)) (bunlara mı sevinir olduk yuh halimize.. site ne yavastır yahu)

ya umarım rahatsız etmedim bişey paylaşıcam bide bişey anlatcam bide bişey sorcam.. ama gülmeyin olurmu..

şimdi 2 sene önce okuldan bi cocuk benle cıkmak istedi.. yemek yedik biraz görüştük ama ben yapamicamı söledim olmadı.. sonra bu baskasıyla cıkmaya basladı ee bende sevgilimle birlikteyim.. ama kız beni her gördügü yerde süzüyo koca üniversitede nerede görse arkadaslarına gösteriyo.. kız benden kısa kilolu ama ne bilim bugün gördüm kızı bi havalr gelmiş falan kendimi kötü hissettim bende gayet spor gitmiştim.. simdi o kızla karsılasıcam bogasım gelio.. göstermesin beni ilgilenmesin benle.. ne yapim ya.. sinir oldum

aynı durum bendede vardı canım o kız beni süzüyordu bende onu tabiki:jeyyar::jeyyar:

bu hep böyle olur kızın senden haberi varsa hava atar ya

ayy var evet... ama ben istemdim o cocugu alakam bile yok salakla.. bende onu mu süzim şimdi:çok üzgünüm: uff ya.. kızında havası inletiyo valla yerigögü.. sinir sey ya:dilcikar: ya kompleks yapmaya gerek yok degilmi.. bakar bakar durur.. bende ona baksam.. ya zaten baktıgım için hareketlerini görüyorum ama o daha bi bakıyo daha bi süzüyo.. ben alıskın degilimki bukadar atraksiyonakafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…