Buras da benim olsun.........

bide topik sahibi olacak bizleri agırlayacak sözde... :1closedeyes: ah ah ben ev sahibi olacaktımki neyse.. burası güzel fazlasıyla yeter ....

Sorma cnm ya ne bir ağaırlama var ne birşey anca yatıyoo.Birde 12 de kalkmış dalga geçiyo.Gitsek mi ne etsek kııı burdan.:roflol:

senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamazaten kimse yok gitmeyinnn

sohbet odası kitlenmiş resmen.. herkes aynı soruyu soruyo.. kusura bakmayın kızlar kötü fikir.. özür herkesden =(

gülmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

eee anlatın bakalım ne var ne yok SeksiSinek Aşk durumların nasıl?

canımcım 3 senelik bi ilşkim var.. ii kötü götürüyoruz bakalım..:asigim:

eeee okul var bu arada.. yas olmus 22.. yasıtlarım evlendi coluk cocuk sahibi.. ben hala okuyorum..-tatlicadiarzu- bakalım kısmette neler var gelecege dair.. sende durumlar nasıl...

ayy derya ne sanslısın valla. evde 3 erkek var.. cocuklarda buyuyunce sultan olursun sen sultan.....:icecream:

canımcım 3 senelik bi ilşkim var.. ii kötü götürüyoruz bakalım..:asigim:

eeee okul var bu arada.. yas olmus 22.. yasıtlarım evlendi coluk cocuk sahibi.. ben hala okuyorum..-tatlicadiarzu- bakalım kısmette neler var gelecege dair.. sende durumlar nasıl...

ayy derya ne sanslısın valla. evde 3 erkek var.. cocuklarda buyuyunce sultan olursun sen sultan.....:icecream:

benim durum karışık canımmsenağlama:1no2:CADIARZUfisfisfis

Seksi sineğim valla neyleyim o zaman ki sultanlığı yaş gelmiş 28'e ben benden gidiyor.Hiç birşey yapamıyorum bundan iki buçuk yıl önce böyle benim gibi zottirik bir kız bu hallere düşecek deseler vallahi inanmazdım.Kız tuvalete bile gidemiyorum.

X