Buras da benim olsun.........

daha ne olsun...
ya boş ver anlatıpta sizi de kasmayım...
hey kızlar nerdesiniz yaaa,biraz şamata yapmaya ne dersiniz....

ya kalkınsana artık be akşam oldu.Sabahın altısından beri ayaktayım.Siz evinizde fosur fosur oh ne ala.Kalkınnnnnnnnnnnnnnnnn kıskançlıktan çatlıycam şimdi.

fıstıklar nbr.. ya ben mi gecikiyorum kimse olmuyo yoksa baska bi durum mu var bilemedim.. yetişemiyorum kimseye.. kimse yok.... =(

ahhhhhhhh cok yoruldum.. carsıya git onu al bunu al bulamıyınca bide oraya bide dönmesi cabası.. canım cıktı... ne kadar ii oldugumu sen düşün =)) sende ne var ne yok.. nasıl gidio..

ahhhhhhhh cok yoruldum.. carsıya git onu al bunu al bulamıyınca bide oraya bide dönmesi cabası.. canım cıktı... ne kadar ii oldugumu sen düşün =)) sende ne var ne yok.. nasıl gidio..

aynen dün ben öyleydim alışverişe gittim bi tane badi aldım başkada bişey almadım gez gez bi hal oldum bide geri dönme yordu beni öyle işte bugünde evdeyim dinleniyorum güzelim....

12de uyandım ben :roflol:
tembel sey seni... güzellik uykusuna mı yattın..:dilcikar: bizde sabah afyonumuz patlamadn yola koyuluyozkaydirigubbakcemile3

Aha şu kardelen valla daha yeni geldi.naniknanik
bide topik sahibi olacak bizleri agırlayacak sözde... :1closedeyes: ah ah ben ev sahibi olacaktımki neyse.. burası güzel fazlasıyla yeter ....

aynen dün ben öyleydim alışverişe gittim bi tane badi aldım başkada bişey almadım gez gez bi hal oldum bide geri dönme yordu beni öyle işte bugünde evdeyim dinleniyorum güzelim....

ahh dinlen tabi canım ya.. ben ide okula gitcem 5te..-tatlicadiarzu- bide iftara yetiş.. bilmem ne.. bugün yasamak yok bana..kaydirigubbakcemile

ya ben hep yazarken gec kalıyorum.. sohbet menüsünü kullansak ya.. oraya girebiliomusunuz

bide topik sahibi olacak bizleri agırlayacak sözde... :1closedeyes: ah ah ben ev sahibi olacaktımki neyse.. burası güzel fazlasıyla yeter ....

Sorma cnm ya ne bir ağaırlama var ne birşey anca yatıyoo.Birde 12 de kalkmış dalga geçiyo.Gitsek mi ne etsek kııı burdan.:roflol:

X