Buras da benim olsun.........

------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
özelden msj atın kızlar konusma ortamı saglanınca.. bu arada yakın zamanlarda sohbet odasına taşınalım. orda daha hızlı konusuruz...

emine ne güzel bi hayırlı olsun msjı o öyle ben konu acsam bana ne yapardınız.. adıüstünde seksi sinek =)

kızlar benim canım cok sıkılıyo ya.... kardelencim hosgeldin canım..

aynen benimde canım ... düğün tv izliyordum düğün vardı kapattım geldim buraya dedim SeksiSinek bekliyordur beni naniknanik

hoşbulduk bu arada sende hoşgeldin gülüm...........................

benim pc kasmaya basladı kapatmam lazım insallah internet tekrar baglanırda girebilirim

teşekküredrim cnm.Çocukları uyutup ancak oturabildim başına hafta sonu olunca bütün vaktim evde çocuklarla geçiyor.Bir de ikizler tahmin edersin ne halde olduğumu.Sen nasılsın?

teşekküredrim cnm.Çocukları uyutup ancak oturabildim başına hafta sonu olunca bütün vaktim evde çocuklarla geçiyor.Bir de ikizler tahmin edersin ne halde olduğumu.Sen nasılsın?

ikizlerr mii maşallah canım ne kadarlıklar çok yoruluyorsundur yaaa

iyiyim bende ne olsun yaa .............

canım 16 aylık olacaklar.Ama gel gör halimi.İki erkek birde koca etti üç erkek sana.Ne yapılır anca çıldırılır inan ki bazen deliriyorum.Hatta deliriyorum değil artık delirdim.İnan ki bazen oturup ağlıyorum halime.Ama sonra toparlanıyorum.Canları sağ olsunda bu günler geçecek diyorum.öyle gel gitlerle büyütmeye çalışıyorum zuzuları.Sen evli misin?Var mı çocuk?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…