Buras da benim olsun.........

ben geldim kim ne yapmıs ne demiş ne olmuş okumadım ama ii seyler vardır diye umuyorum nasılsınız kızlar....

slm kızlar,nasılsınız...
bayram tatiliniz nasıl geçti...
ben dun bursadaydım kardelencim...
emir sultan türbesi ve camisi,teleferik,yeşil türbe özdilek alışveriş merkezi derken epey bir gezdik...akşamı nasıl ettik bilmem...bursayı hep çok sevmişimdir...

aynı canım bi değişiklik yoksenağlama
nefret ediyorum bu durumlardan:kızgın::kızgın:

arkadaşım sana ulaşamıyorum ziyaretçi mesajın ve özel mesaj bölümün kapalı , anlayacağın sana cevap yazamıyorum ...
sakın üzüleyim deme seni üzenler üzülsün ,:teselli:hem oda seni üzdüğünün farkına varıp özür dileyecektir kızlar üzülmeyin hadi bakalım neşeli olma zamanıkaydirigubbakcemile5:lepi:hihoyyyt

arkadaşım sana ulaşamıyorum ziyaretçi mesajın ve özel mesaj bölümün kapalı , anlayacağın sana cevap yazamıyorum ...
sakın üzüleyim deme seni üzenler üzülsün ,:teselli:hem oda seni üzdüğünün farkına varıp özür dileyecektir kızlar üzülmeyin hadi bakalım neşeli olma zamanıkaydirigubbakcemile5:lepi:hihoyyyt

canım yaa bende o mesaj kısımlarını açmaya çalışıorum ama açamıorum bana yardımcı olurmusun:icecream:

canım inşallah biran önce barışırız:Saruboceq:
uzakta olmanın dezavantajlarını yaşıoruz zaman zaman.
inşallah kimse üzülmez hepimiz mutlu oluruza.s.a.s.

Topik sahibesi yatmak üzere olduğu için kolaçan etmeye geldim burayı istek üzerine kaydirigubbakcemile3
Birazdan ışıkları kapatmayada gelirim :roflol:
Uğrayanlar kimseyi bulamazsa yan topiğe geçsinler orda sohbet devam ediyo -tatlicadiarzu-

Işıkları kapatıyorum artıkın kimselerde gelmemiş :ecrin_bebek:
İyi geceler kardelenin fıstıkları görüşmek üzere Şeniz

iyigeceler1.gif

X