Buras da benim olsun.........

slmlar................................ =(

slm hoşgeldin gülüm naber

bende heyecanla benimkini bekliyorum ablamı getirecek eve giyin süslen göreyim seni dedi

bayram diye ablam onun yanında arkadaşı çalışıyor yardıma gidiyor ...

bütün gün benimkinin dükkanında yani öyle kıskanıyorum ki anlatamam....

=) ayaya ayaya heyecanda yaparmıs kıskanclıkta yaparmıs..... giyinip süsülenseydin iice...

=) ayaya ayaya heyecanda yaparmıs kıskanclıkta yaparmıs..... giyinip süsülenseydin iice...

yok be giyinmedim bile ne varsa üzerimde öyle ... ama trip yaptım çıkmadım kapıya daha doğrusu

geliyorum diye msj attı bende trip yapıcam ya cvp falan yazmadım...araba durdu kapının önünde nasıl ses çıkıyor arabadan geldiğini anlayayım diye neyse geç çıktım kapıya açtım ablama dedim çabul içeri gir o o sırada arabayla dönüyormuş yoldann...

ablam dediki 2 dk durda görsün gelene kadar başımızın etini yedi görücem görücem diye neyse durdum kapıda gördü gittii...

canım benim neyin var hayırdır inşallah.

dün cok agladım yaa.... kavga ettik benimkiyle.:kızgın:. sacma sapan seylerden dolayı..:mymeka:. aglamaktan helak oldum.. bide sinir olunca aglıyorum aglayınca durmuyorum.... sinirlerim cok bozuldu aptal gibiyim.kafamçokkarıştı. ekrana bakacak halim bile yok gözlerim okadar agrıyo :emir_bebek: :emir_bebek: ama nedense muzurluk var içimde sırnaşık şey takamicam galiba bi geceden fazla..... sen nasılsın ne yapıosun cocuklar nasıl...:1hug:

canımbenim ya şimdi ne desem bilemedim ki üzülme düzelir diycem ama sanırım şu anda pekde üzüldüğünsöylenemez dimi.Bizde nasıl olalım monoton hayatımızın bir gününe daha monoton bir şekilde başlayıp sanırım aynı şekilde de bitmesini bekliyoruz.

canımbenim ya şimdi ne desem bilemedim ki üzülme düzelir diycem ama sanırım şu anda pekde üzüldüğünsöylenemez dimi.Bizde nasıl olalım monoton hayatımızın bir gününe daha monoton bir şekilde başlayıp sanırım aynı şekilde de bitmesini bekliyoruz.

bişey demene gerek yok düşünmen yeter:icecream: kavgalar olur gecer yeterki aşk baki kaldınsırnaşık şey:roflol: yok valla o an sinirimden aglıyorum ama ertesi güne belkide gecesine bişeyim kalmıyo kin tutmuyorum allahtan.... cünkü yarın bi gün ne olacagımız belli degilki... bi arkadasım erkek arkadasını kaybetti gecenlerde:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: ben kimseye kin tutamıyorum unutmam ama unuturum işte...

ee monotonluktada bi hayır vardır canım.. bizler evlenmedik calısmıyoruz ama bizdede aynı....kaydirigubbakcemile aynı adam aynı tantanalar aynı muhabetler aynı yer aynı seyler sırnaşık şey olsun varsın.... üzüntü keder olmasında... ayy ben ucuyorum bu arada biri beni durdursun... sacmalamaya gider bu yazı en iisi yollayayım... bu arada edit bölümü kalkmıs:1shok: nasıl yani.. düzeltme yapamicaz mı...kaydirigubbakcemile

hımm anne baba ayrı anne bi yerde baba bi yerde ben üniversitede
üniversitem evden uzak yani tek yasıyorum.
en fazla bir ay boyunca bizimkilerin yanında kalıyorum
yazında yaz okuluna kalıyrum bilerek =))
buradada tek yasıyorum.. arada bi arkadasım gelir erkek arkadasım gelir okadar...=))

hımm anne baba ayrı anne bi yerde baba bi yerde ben üniversitede
üniversitem evden uzak yani tek yasıyorum.
en fazla bir ay boyunca bizimkilerin yanında kalıyorum
yazında yaz okuluna kalıyrum bilerek =))
buradada tek yasıyorum.. arada bi arkadasım gelir erkek arkadasım gelir okadar...=))

oh valla ne güzel.Bak kızım keyfine bayılırım böyle kendi kendine yaşayan bayanlara.Herşeyi kendi idare eden canı ne isterse yapan.Yaşa hayatını valla özendim sana tatlım.

oh valla ne güzel.Bak kızım keyfine bayılırım böyle kendi kendine yaşayan bayanlara.Herşeyi kendi idare eden canı ne isterse yapan.Yaşa hayatını valla özendim sana tatlım.

saol canım :1hug:
bazıları acınası bi halim varmış gibi görüyo ama bende seviyorum bu halimi.. yani yanlız olmayı seviyorum.. biraz deli biraz melankolik birazda cılgın bi yanım var elim kolu baglı olursam cıldırırım galiba.. bakalım ilerde biz ne olcaz.. bende kucagımda iki cocuk yazarım belkide artık "derya benim cocuklar cıldırıyo galiba yada ben cıldırıyorum " diyesırnaşık şey sırnaşık şey hihoyyyt

selam kızlar nasılsınızz....

canım nerelerdesin slm sanada neredesin canımcım... görüşemedik.. alanınıda işgal ettik gibi oluyo sanki-tatlicadiarzu-

günaydın kızlar... nerelerdesiniz... deryacım herzamanki gibi erkenci ve burada onun dısında kardele sen nerelerdesin bak yie denk gelemedik.. gündüz kalkmaz gece yatmaz der nenem bu duruma... biz yatıoz hatun kalkıyo =)))

günaydın kızlar... nerelerdesiniz... deryacım herzamanki gibi erkenci ve burada onun dısında kardele sen nerelerdesin bak yie denk gelemedik.. gündüz kalkmaz gece yatmaz der nenem bu duruma... biz yatıoz hatun kalkıyo =)))

canım sanada günaydın.evet ben nöbetçi erkenden burdayım ben artık hiç karşılaşamıyorum kardelenciğimle.Vallahi gecede mümkün olmuyor ki nete girmem bebelerimden.

X