Buras da benim olsun.........

ya benimle tanışmayacakmısın kadelen ben reyhannn...:teytey::teytey::teytey:

kızlar günaydın şükür kavuşturana.Vallahi hayatımda buranın o kadar büyük yeri varmış ki.sanki koca nette girecek başka site yokmuş gibi öyle sıkıldım bunaldım ki.Hele ki arkadaşlarım sizlerden ayrı kalmak sanalda olsa görmesemde sizlerle konuşmak nasılda güzel bir duyguymuş.Vallahi hepinizin kıymetini dahada iyi anladım.güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle.Hepinizi öpüyorum.

kızlar günaydın şükür kavuşturana.Vallahi hayatımda buranın o kadar büyük yeri varmış ki.sanki koca nette girecek başka site yokmuş gibi öyle sıkıldım bunaldım ki.Hele ki arkadaşlarım sizlerden ayrı kalmak sanalda olsa görmesemde sizlerle konuşmak nasılda güzel bir duyguymuş.Vallahi hepinizin kıymetini dahada iyi anladım.güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle.Hepinizi öpüyorum.

hoşgeldin canım evet zor oldu sitenin kapalı olması yapacak birşey bulamadım bende girmedim nete fazlaa... bebişler nasıl....

canım sabah saatlerinde girebiliyorum çalıştığım için akşamları hiç fırsat olmuyoo.Çocuklar yemek uyku derken fırsatım yok.O yüzden gündüz akşam 17.30'a kadar buralarda oluyorum.

off yaa karşılaşamıyoruz hiç.....senağlama

ben önceki gibi konuşmayı çok özledim SeksiSinek te hiç uğramıyor bile baksana ...

slm kızlar nasılsınız bayadır yoktum yeni yeni geldim ama cok uzun takılmadan cıkıyodum ne yapıosunuz nasıl gidior.... deryacım kardelencim özledim sizleri...

slm kızlar nasılsınız bayadır yoktum yeni yeni geldim ama cok uzun takılmadan cıkıyodum ne yapıosunuz nasıl gidior.... deryacım kardelencim özledim sizleri...

nerdesin sen hee :mymeka: :mymeka: :mymeka:

kimselerde gelmiyor yalnız bıraktınız beni burda senağlama deryada gelemiyor zaten

nerdesin sen hee :mymeka: :mymeka: :mymeka:

kimselerde gelmiyor yalnız bıraktınız beni burda senağlama deryada gelemiyor zaten

canım ne yapayım ya... canım cıkıyo valla bu sene yazınki gibi rahat degilimki... arada derede acıp acıp kapatıyorum siteyi... ne yapıosun nasıl gidio...

kızlar nihayet buraya uğramışsınız nerelerdesiniz ya vallahi kardelen ve ben kalakaldık burada ne güzel konuşuyorduk dertleşiyorduk ben akşamları giremiyorum nete inşallah gündüzleri karşılaşırız.

X