buralarda yeniyim :)

cisemb

''RABBİM ŞÜKÜRLER OLSUN''
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2013
857
31
34
herkese merhabalar ben önceden kadınlar kulübünü üye olmadan takip ederdim son 1 haftadır konuşulan konular fln çok hoşuma gitti dün akşam üye oldum . . .tam bugün 4 ay oldu evleneli herkese nice uzun ömürlere evlilikte . . .kimileri için daha erken diye düşünselerde ben ve eşim istiyoruz çünkü ikimizde çocukları çok seviyoruz hata kızımız olursa adını Çisem koyacaz kullanıcı adım olarakta bu ismi yazdım zaten herkesin muradı neyse Allah onu versin amin

hoşgeldin canım.erken flan değil bence sonuçta istiyosun herşeyin hayırlısını versin rabbim inş.biz de yeniydik diye istemedik.Hatta hapla korundum bile.Ama çocuk isteğim artınca bıraktım ve bana son 5 ayımı zehir etti.pko çıktı birsürü sorun.olmuyo hatta hiç olmayacak diye düşünmeye başlamıştım.Ama allahıma şükür şimdi 5 haftalık hamileyim.Allah sana da nasip etsin canımm.

canım benim kusura bakma ben yeni olduğum için bilmiyodum açtığım konuya nasıl bakılıyo fln diye çok özürdilerim biraz geç cevap verdim hemde bayaaaa affına sığınıyorumAllah'ım analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla kucaına almak nasip eder Rabbim . . . bende daha bvebek fln yok eliizden geleni yapıyoruz ama zamanı değilki olmuyo en kısa zamanda Rabbim banada bütün isteyenlerede çocuk verir amin . . . yazarsan sevinirim tekrardan kusura bakma olur mu çok özürdilerim Allah'a emanet ol . . . .

ne kusuru canım olur mu öyle şey güzel dileklern için çok teşekkür ederim .Rabbim sanada en kısa zamanda sağlıklı,hayırlı bi bebiş nasip etsin inşallah..

ne kusuru canım olur mu öyle şey güzel dileklern için çok teşekkür ederim .Rabbim sanada en kısa zamanda sağlıklı,hayırlı bi bebiş nasip etsin inşallah..

çok teşekkür ederim anlayışın için . . . dileklerim inşAllah kabul olur rica ederim ne demek . . . kaç yaşındasın ilk bebeğin mi bu doğacak bebek . . . .

çok teşekkür ederim anlayışın için . . . dileklerim inşAllah kabul olur rica ederim ne demek . . . kaç yaşındasın ilk bebeğin mi bu doğacak bebek . . . .

Teşekkür ederim canımm. 23 yaşındayım ilk olucak Allahın izniyle

Teşekkür ederim canımm. 23 yaşındayım ilk olucak Allahın izniyle

rica ederim canım bende 26 yaşındayım biraz özel oluyo ama ben deniyorum 4 aydır çocuk fln olmuyo şuan için sen nalı başardın bu işi

biz de mart ayında bıraktık korunmayı eylülde hamile kaldım.internetten ovulasyon testi bile aldım takip edip ona göre yapıyım diye.12 kutu flan vardı içinde her paket çift test içeriyodu.3 paketi bitirmeden hamile kaldımama ben çok dua ettim sonunda güzel Rabbim kabul etti. inşallah sanada hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin Allahım

4 ayda hamile kalmışsın şükürler olsun senin adınaşimdiden upppp uzuUUUUUUnnnnnnnNNNNNN ömürler versin Allah . . . .darısı bana bende çok dua ediyorum bu ay yasin okumaya başladım inanırmısın dua ederken ister istemez ağlamak geliyo çimden ve tutamayıp kendimi hem dua ediyorum hem ağlıyorum istem dışı oluyo içim buruklanıyo dilerim Rabbim senin tattığın mutluluktan bana da tattırsın amin ve dilerim herkes tatsın bu mutluluğu. . . .bu internetten aldığın ovulasyon testni nasıl aldın bana yazar mısın hangi internet sayfası bende alayım olur mu .. . .çok teşekkür ederim güzel temennilerin için Allah'ın verirse olur mutlaka kurban olayım ben dileğimi muradımı saldım mevlama . . . .

Çok teşekkür ederim canımmm Rabbim en kısa zamanda sana da nasip eder hiç merak etme.daha yenisiniz.ben bugün hastanedeydim tam 3 aylık olduk.doktor herşey istediğimiz gibi dedi.zeka testi yaptırmak istiyomusun diye sordu.eğer aldırmayı düşünmüyosan,strese girmene gerek yok dedi.bende istemedim.Rabbim sağlıklı bi şekilde dünyaya getirmeyi nasip etsin bana da bütün anne adaylarına da inşallah.
testleri de gittigidiyordan almıştım canım.surelab markası.

maşallah maşallah nazar değmez inşAllah . . . .yok canım zaten Allah olmayanlara versin ne aldırması kıyar mı insan o sabiye herşeyden önce yazık günah canavarlık olur bu ama neyseki sen akıllı bir annesinRabbim herkese versin amin . . . .canım teşekkür ederim test bilgileri için çok saol

rica ederim canım benim ne demek. . .İnşAllah canım çok istiyorum bir tane evde dolaşan 2 velet olsun . . . yok canım 3 aylık bebek aldırılır mı cinayettir bu caniliktir şey olmaz ki sen de çok tatlı bir annesin aldırmak gibi bir niyetin olmadığınıda kendin söyledin kutlarım seni. . .ben o testi alırım önümüzdeki ay bu ay hamiş olurum da inşAllah gerek kalmaz Allah büyüktür hayırlısını versin Rabbim herkese teşekkür ederim testin bilgilerini verdiğin için saol canımın içi. . .hamile bayanların duası geçöermiz benim için dua edermisin rica etsem . . .

ederim canım Rabbim en kısa zamanda çifter çifter nasip etsin sana inşallah testler de şans getiriyo sanırım kullanamadan hamile kaldım valla önce rabbime sonra da annemin dualarına inanıyorum.doktor herşeyi görmek istediğimiz gibi dedi ters bi durum yokmuş.boşuna strese girmeye gerek yok dedim ben de inşallah sağlıkla gelir,adağım var onun için

Son düzenleme:

ağzın bal yesin canım çok teşekkür ederimanneler ah anneler en iyisini hep çocukları için en iyisini istiyolar saolsun benim annemde bana hep dua eder . . . .oohhh senin adına sevindim canım Allah tez zamanda sağlıkla kucağına verir inşAllah . . .. Allah kabul etsin canım adağını bende hayırlısıyla hamile olursamda eli yüzü düzgün olsun sağlıklı olsun bir tanede kısmet olursa ben kesecem . . . .

saol canım benim inşallah

Seemünaliyküm canım rica ederim kuzum benim ne demek . . . .benim bata 19 gün var arada bir kasıklarıma sancı giriyo sırtım ağrıyo neden böyle olduki acaba:44::44: bunun dışında çok afedersin beyaz bir akıntı var kokusuz üşüttüm herhalde . . . .:44::44:

A.S. cnm dikkat et üşütme.ayağını flan sıcak tut özellikle.belki de bebiş vardır hadi hayırlısı

A.S. cnm dikkat et üşütme.ayağını flan sıcak tut özellikle.belki de bebiş vardır hadi hayırlısı

canım zaten soğuktan kıvranıyorum ama üşütmüyorum kazak patik matik giyiniyorum...inşAllah vardır inşAllah amin Allahherşeyin hayırlısını versin ne diyim. ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…