Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

enemm okuyon ve evlisin nasol oluyo o kız
okula gidip mi geliyonn:44::44::44::44::44:
yaşn kaçç
kaynının sevgilini napcen boşver kız :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
bende sevgi
bekarım
20 yaşndayım
avukat katibiyim
malesef bugunde çalışıyorumm
bunlar bana melake cadısı derler
bugun hafta sonu topikte pek kimse olmaz
büle işte:KK53::KK53::KK53:
hayatını özet geçmiş 2 dkdaa :KK52:

evet ya cıldırtan bır sıcagı var delırıyorum klıma olamadan oturulmuyor onuda cok acamıyorum bebıslerden dolayı suan bıle hava sıcak ama bunaltmıyor allahtan.. denızı super ama:KK16:
esımın calıstıgı fabrıka burda oyuzden kalmaya mecburuz cam sanayı her sehırde yok maalesef.
cook tskler cnm benm
:KK54: fırsat buldukca gelırım artık.

evet canm mersinin havasi cidden cok kötü hele yazın
insanı yapış yapış eidyooo ama denizi mükemmel gerçektennnnnnnn:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
hmm anladm canm napceno zaman mecbur alışacan:KK31::KK31::KK31::KK31:
ne demekk hep bekleriz bizim kapımız herkeze açıktır:KK16::KK16:

oh iyi bakalımm balımm gez dolaş sende açılırsınnn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
annenler hala ordamııııı:44::44::44onlar türkiye de yaşıyo normalde dimiii:KK30:

niye len gel gel biz de yapcez bol bol yeriz:KK56::KK56:
ulen o kadar smile gönderdim tepkisiz insan insan bi tepki verir lan pühh:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

Yok leeeennn annemlerde almanyada yasiyooooo :KK76:

Hosgelmisennn bacummmm :KK57:
Surlamadimi kaynin daha o kizi :KK1:

şimdi bir aşifte vardı ousa asılıyordu şıllıqqqqqq. oustan bişi çıkmayınca ousun erkek kardeşiyle netten tanıştı onunla çıkmaya başladı.
o kızı elime verseler gebertirim
ousun kardeşiyle netten tanıştı 2-3 hafta konuştular sonra kız kalktı istanbuldan ousun memleketine gitti 1 hafta kaldı ousun kardeşiyle beraber otelde kalmışlar :KK52:

okula gidip gelmiyorum. sınavlara gidicem bi tek çünkü yurtdışında mezun oldum burda sadece denklik almak için bi sene okuycam.

o kızı öldürücemmm
az önce girdim baktım faceyine yine sıfatına türkürdüğüm :KK52:

ouis kim laa:KK53::KK53:
hiç bişi anlamadım
bu kıza neden bu kadar taktın napıyo kız sana o kız:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

şimdi bir aşifte vardı ousa asılıyordu şıllıqqqqqq. oustan bişi çıkmayınca ousun erkek kardeşiyle netten tanıştı onunla çıkmaya başladı.
ousun kardeşiyle netten tanıştı 2-3 hafta konuştular sonra kız kalktı istanbuldan ousun memleketine gitti 1 hafta kaldı ousun kardeşiyle beraber otelde kalmışlar :KK52:

okula gidip gelmiyorum. sınavlara gidicem bi tek çünkü yurtdışında mezun oldum burda sadece denklik almak için bi sene okuycam.

o kızı öldürücemmm
o zaman haklıymışsın :KK47::KK47: baktı seninkinden iş yok hemen kardeşi kaptı:KK4:

o zaman haklıymışsın :KK47::KK47: baktı seninkinden iş yok hemen kardeşi kaptı:KK4:

kötü bişey yapmam lazım ona yaaa
diyorum ki şimdiden mi yapsam yoksa ousun yanına gittiğimdemi yapsam :KK14:

kaynanamı gazamı getirsem? ki getirdim zaten
başka şeylerde yapmam lazım :KK52:

kötü bişey yapmam lazım ona yaaa
diyorum ki şimdiden mi yapsam yoksa ousun yanına gittiğimdemi yapsam :KK14:

kaynanamı gazamı getirsem? ki getirdim zaten
başka şeylerde yapmam lazım :KK52:
senden korkulur
kız yandı :KK1::KK1:
görünen o ki getirememişsn baksana telefon almş en pahalısından
:KK52:

o kızı öldürücemmm

allah ıyılıgını versın koptum yaa:KK52::KK9::KK9::118:

X