Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

afiyet olsunn:KK54:
evliyim iki aglum var biri 2bucuk yasında biride 4bucuk aylık....
suan kafayı yedırtcekler bana ya ıkısı aynı anda aglıyor oynatmaya az kaldı
:KK52::KK52::KK52:
sagol tatlımm
ayy öylemi allah bagışlasın rabbim saglıklı uzun ömürler versinn kuzummmmm kaderleri güzel olsun inşallah
kaç yıllık evlisin başka neler yapıyorsn bakım:emir_bebek:
Beraber hazirladikkkk :123:

Bunun günah almakla alakasi yokki, ikiside kötü niyetlide demiyom, ama ben rahatsiz olurdum esimin bi bayanla
Kötü niyet olmasada yada ortada bisey olmasada böyle samimi yazismasina, heleki daha bayanin kim oldugunu
Dahi bilmiyosam....

Hazirlaniyom ben cikcam birazdan :KK53:

Hosgelmisenizzzz :KK3::KK3:

nereye cıkcan bakımm
:KK8:

sagol cnm allah razı olsun olmayanlarada versin..
evlenelım 5 bucuk yıl oldu.. simdi boyle deyınce bır tuhaf oldum o kadar gecmısmı yaa
:KK53::KK53:
2 cocuk bırde babaları (oda cocuk sayılır)3 ettı....:KK9:kendıme zaman ayıramaz oldum onların yuzunden.
bir burada takılıyorum fırsat bulunca.

sagol cnm allah razı olsun olmayanlarada versin..
evlenelım 5 bucuk yıl oldu.. simdi boyle deyınce bır tuhaf oldum o kadar gecmısmı yaa
:KK53::KK53:
2 cocuk bırde babaları (oda cocuk sayılır)3 ettı....:KK9:kendıme zaman ayıramaz oldum onların yuzunden.
bir burada takılıyorum fırsat bulunca.

ehehehehhh:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: allah seniiiii:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
canm benm sen mutlu olda onlar tatlı yorgunluktur ne güzel rabbim herkeze nasip etsin:nazar::nazar:
bende sevgi 20 yaşndayım bekarım
avukat katibiyim konyalıyım:KK16::KK16:

ehehehehhh:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: allah seniiiii:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
canm benm sen mutlu olda onlar tatlı yorgunluktur ne güzel rabbim herkeze nasip etsin:nazar::nazar:
bende sevgi 20 yaşndayım bekarım
avukat katibiyim konyalıyım:KK16::KK16:
aramızda 6 yas varmıs..
ayyy bu arada konya cook guzell oglusumun gobegını gommeye geldık bırkac ay once mevlanaya hayran kaldım cok guzel memleketın var
:KK16:

aramızda 6 yas varmıs..
ayyy bu arada konya cook guzell oglusumun gobegını gommeye geldık bırkac ay once mevlanaya hayran kaldım cok guzel memleketın var

aa öyle miii:KK9::KK9: bakalım ben ne zaman evlenecemmmmmm:KK9::KK9::KK9::KK9:
güzeldir memleketimmmm taşına topargına kurban olurummm:KK16::KK16::KK16::KK16:mevlanasınıda yedin mi gelmişkenn:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:
sen nereldin canmmmm:KK19:

aa öyle miii:KK9::KK9: bakalım ben ne zaman evlenecemmmmmm:KK9::KK9::KK9::KK9:
güzeldir memleketimmmm taşına topargına kurban olurummm:KK16::KK16::KK16::KK16:mevlanasınıda yedin mi gelmişkenn:KK56::KK56::KK56::KK56::KK56:
sen nereldin canmmmm:KK19:
tez zamanda evlen bence cocuk icin diyorum dunyanın en guzel seyi herhalde anne olmak tavsiye ederim cnm..
bir suru sey aldım konyadan hatıra olarak sekerınıde zaten cok sevıyordum ama sarmasını ılk defa yedım bayıldım tadına benkı o tarz seyler asla yemem cok hosuma
gecenlerde esıme canım sarma cektı dedım.... sana nerden bulayım sımdı dıyor adam haklı olarak:KK1:
ben aslen gazıanteplıyım ama esımden dolayı mersınde yasıyorum.. bende cok ozledım memleketımı

tez zamanda evlen bence cocuk icin diyorum dunyanın en guzel seyi herhalde anne olmak tavsiye ederim cnm..
bir suru sey aldım konyadan hatıra olarak sekerınıde zaten cok sevıyordum ama sarmasını ılk defa yedım bayıldım tadına benkı o tarz seyler asla yemem cok hosuma
gecenlerde esıme canım sarma cektı dedım.... sana nerden bulayım sımdı dıyor adam haklı olarak:KK1:
ben aslen gazıanteplıyım ama esımden dolayı mersınde yasıyorum.. bende cok ozledım memleketımı

ayhh bilmyirmm ki aslında ben evlilkten korkuyorum
herkez senin gibi şanşlı değil ki kuzum burda nice konular görüyoruz insan korkuyo valla
ama daha bir 3 sene felan evlenmem sanırsamm:KK53::KK53::KK53:
öyle mi
mersine tatile gideriz biz yazınları buraya 4 saatcik birşey sanrm yakınmışız o kadar uzak değiliz
annenler memlekettem mii sen orda sadece eşinlemisin tatlım:26:

valla bugün geçmiyoo
akşama gelcen dimii

gelcemm canm gelcem
bugun inş 3 de cıkarım annemle çarşıya gitcez
ordan dişçiye gitcez
gecen hafta telciler gelmemiş la annem tarihi yalnış biliyormuş
gittik baktık kimse yok:KK53::KK53:
tam bi rezillik:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
6 bucukta ordan gelirim işte 8 e feln girerimm mutlakaa:21::21::21:
sen şimdi gtcen mi:26:

gelcemm canm gelcem