Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

Batircak kaynini vallah :KK53:

Ous esizade oliiii :KK1:
O kizda ilk esine asilip simdide kaynini ayartti :KK53:

allah ıyılıgını versın koptum yaa:KK52::KK9::KK9::118:

nööö:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: kim senin eşine asılıyoduuuuu:KK53::KK53: kayının sevgilisimi kim ölmüş:KK53::KK53::KK53:

evet kaynımın sevgilisi bi iki ay öncesine kadar ousa asılıordu sonra baktı bişi olduğu yok kaynımı ayarttı kaynımı benim üstüme saldı kavga ettik, sonra kaynım benle kavga etti diye bütün sülale onla kavga etti

Kaynın bilmiyor mu eskiden kardeşine asıldığını :26::26:
onu bile bile mi devam ediyor

biliyordu eskiden ben onada söylüyodum böle bi aşifte var elimde kalacak bi gün diye. sonra kaynım dediki bana faceyii ver onun ağzına s.....cam dedi.
öle böle çıkmaya başladılar şimdide kaynım diyoki kız abime asılmadı sen paranoyaksın :KK53:
ousada sormuş bu kız sana asıldımı demiş ousta evet demiş ama onada inanmamış :KK14:

biliyordu eskiden ben onada söylüyodum böle bi aşifte var elimde kalacak bi gün diye. sonra kaynım dediki bana faceyii ver onun ağzına s.....cam dedi.
öle böle çıkmaya başladılar şimdide kaynım diyoki kız abime asılmadı sen paranoyaksın :KK53:
ousada sormuş bu kız sana asıldımı demiş ousta evet demiş ama onada inanmamış :KK14:
kız çok mu güzel çok mu akıllı
anlamıyorum ben bu erkek milletinin kafasını yaa :26:

Birak carrie yaaa kaynin anlat yakinda boynuzu yedimi :KK53:

carrie dua ette bunlar evlenmesinn :26:

bende onu diorum kaynanama
hani gönül eğlendiricekse eğlendirsin ama beni karşısına almasın o kız için. kimseyi karşısına almasın
ama kaynım ciddi valla, hepimizi karşısına aldı.

kız kendini yamayacak birilerini arıyodu ve buldu. çünkü 30 yaşına gelmiş, bi erkekle senelerce bi evde yaşamış erkekte tekmeyi koymuş ona. ailesi tutucu o yüzden namusunu temizleme peşinde.. :KK14:

kız çok mu güzel çok mu akıllı
anlamıyorum ben bu erkek milletinin kafasını yaa :26:

güzel değil, kapkara birşey, zaten roman asıllı çingene yani.
çokta akıllı değil, internet bağımlısı. gündüzleri uyur geceleri pc de sabahlara kadar oyun oynar.

bende onu diorum kaynanama
hani gönül eğlendiricekse eğlendirsin ama beni karşısına almasın o kız için. kimseyi karşısına almasın
ama kaynım ciddi valla, hepimizi karşısına aldı.

kız kendini yamayacak birilerini arıyodu ve buldu. çünkü 30 yaşına gelmiş, bi erkekle senelerce bi evde yaşamış erkekte tekmeyi koymuş ona. ailesi tutucu o yüzden namusunu temizleme peşinde.. :KK14:
valla kötü olur bütün aile için onun aranıza girmesi
kız çok fena birşey yaa şeytan gibi :26:

valla kötü olur bütün aile için onun aranıza girmesi
kız çok fena birşey yaa şeytan gibi :26:

6 senedir evliyim kaynımla hiç kavga etmemiştim. o kızla çıkmaya başladı beni düşman ilan etti. bundan sonra ne benim adımı ne kızın adını ağzına almıycaksın dedi :KK14:

güzel değil, kapkara birşey, zaten roman asıllı çingene yani.
çokta akıllı değil, internet bağımlısı. gündüzleri uyur geceleri pc de sabahlara kadar oyun oynar.

anlamaz, o eski kız arkadaşlarındanda boynuzu yemişti ve hala daha ayrılmamak için direniyordu

Kiz carrie erkek facei ac iyice ayart kizi :KK53:
Hepsini kaydet dök ortayaaaa :26:

X