bunlarda benim nişan resimlerimmm :)

yasmine8383

KUĞU GELİN :))
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
2.160
0
bu kilolu halimi özellikle koydum ki gelinlik resimlerimi koyunca waaawwww ne kadar zayıflamışsınız diyin diyeee :roflol:

URL=http://img18.imageshack.us/my.php?image=dsc8090v.jpg]
[/URL]

Son düzenleyen: Moderatör:
yasemine bence resimler harikaaa
hiçte ole kilolu değilsin ayrıcaaa.s.

canım maşallah maşallah kıyafetin ayrı güzel sen ayrı bi güzel
Allah tamamına erdirsin ömür boyu mutluluklar dilerimmma.s.

maşallah çok tatlı olmuşsunuz canım, Allah mutluluğunuzu daim etsin inş:))))
fotoğraflar dışarda mı çekilde çok hoşuma gitti yaa çok şeker

yasemin çook hoş fotolar hele 1. resime bayıldım bu arada benden 1 hafta sonra düğünün düğün resimlerimizi 1 hafta arayla görecez Allah nasip ederse mutluluklar dilerim tatlıma.s.

canım maşallah çok güzel olmuşsun kıyafetin çok yakışmış rengi falan çok güzel
Allah tamamına erdirsin inşallah

yasemin çook hoş fotolar hele 1. resime bayıldım bu arada benden 1 hafta sonra düğünün düğün resimlerimizi 1 hafta arayla görecez Allah nasip ederse mutluluklar dilerim tatlıma.s.

aa evet canım farkettim çok az kaldı valla inşallah herşey çok çok güzel olur hepimiz içinn Şeniz

yasmineeeee kız seni yerim ben maşallah maşallahhh tüüühh tütütütütüttüüüüüüüüüüü

Masallah hic kilon yok nerde kilo ?
Allah tamamini erdirsin insallah pek guzelsin, esin olcak adam da sana yakismis hehehe:lepi: Allah bozmasin insallah, hele o kiyafet pek bi sen super yani, tam istedigim elbiseydi ama almadilar, alamadilar senağlama

yasmineeeee kız seni yerim ben maşallah maşallahhh tüüühh tütütütütüttüüüüüüüüüüü

bende seni yerimmm ne güzel içten yazmışsın kıss çok hoşuma gitti kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim canım yaa ama öyle dedin çok üzüldüm neden almadılar klava: keşke kiralık olmasaydı elbisem sana verirdim giyerdinn Şeniz

canim yaaa cok guzelmissin masallah. hic de oyle deli kilon yokmus. ama verdikten sonra daha guzellesmissindir tabi.

kuğu gelinim maşallahın var senin yaa..
düğüne nasıl olursun düşünemiyorum ...

canim yaaa cok guzelmissin masallah. hic de oyle deli kilon yokmus. ama verdikten sonra daha guzellesmissindir tabi.

kuğu gelinim maşallahın var senin yaa..
düğüne nasıl olursun düşünemiyorum ...

hihi şımarcam şimdi vlla... yok yok ne kuğusu benim kuğu olabilmem için 5 kilo vermem şart.. inşallah 1.takımdan mezun olup çıkıcammm sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…