Bunlarda benim cekimlerim ; Dubai

Arkadaslar Dubai 'de her yerde devasa shopping mall'lar var. En populer yerler ; Mall of Emirates, Ibn Battuta (Cin, Tunus, Hindistan vb ulke konseptlerine uygun tasarimlari var)
simdi Ibn Battuta 'nin ic mekanindan birkac kare ; benim objektifimden tabii yerimseniben

3917zepp1.jpg

6605zepp2.jpg

oglusum ne cok eglenmisti o gun :asigim:
fotografta gordugunuz yakisikli ;oglum Selim Mert :asigim:

7025zepp3.jpg

paylasımın ıcın cok tesekkurler bayıldım fotolara super bır yer ................

resimler harika ellerine sağlık canısı paylaştığın için tşk. ederim gerçekten güzel yerler benim kardeşimde askerliğini nato askeri olarak yaptı ve bütüm arap emirliklerini gezdiler anlatmakla bitiremiyor

vay anam vayyyy manane manane bende gitmek istiyom buraya aynalı resme bayıldımmmmmmmmmm çok komiklülülülülülü

offf hemen gidesim geldi
tek kelimeyle harikaa
emeğine sağlık canım

resimler harika ellerine sağlık canısı paylaştığın için tşk. ederim gerçekten güzel yerler benim kardeşimde askerliğini nato askeri olarak yaptı ve bütüm arap emirliklerini gezdiler anlatmakla bitiremiyor

cok sevdim cok guzelmis sahiden dubaii

begeniler icin tsk ederim
hala elimde foto var eklemedigim vakit buldugumda eklerim kaydirigubbakcemile5

Fotolar çok füzel.Yerlerde çok güzel.
Ne kadar temiz ve düzenli görünüyor.

burj arapta konaklama fiyatları ne civarlarda acaba arkadaşım.Bir de size neden bedava bize de indirim yaptıramaz mısınız :) çok istiyorum gitmeyi

burj arapta konaklama fiyatları ne civarlarda acaba arkadaşım.Bir de size neden bedava bize de indirim yaptıramaz mısınız :) çok istiyorum gitmeyi

: )
sadece giris ucreti 200 dolar
en ucuz suitlerinin fiyatları 1000$ - 6000$ arasında
daha pahalıları 15000$'a kadar çıkiyor delikafadulden

resımler cok guzel paylastıgın ıcın tesekkurler pekı sen dubaı gıbı yerden gelıp bıngole alısabıldınmı zeppım :)

ben hala geldıgım yere alısamadımda :KK43:

süper yerler ve süper çekimler paylaşım için emek için saol...

resımler cok guzel paylastıgın ıcın tesekkurler pekı sen dubaı gıbı yerden gelıp bıngole alısabıldınmı zeppım :)

ben hala geldıgım yere alısamadımda :KK43:

sen bu soruyu hic sorma zetacigim delikafaduldenmafoldumben

süper yerler ve süper çekimler paylaşım için emek için saol...

tsk ederim kaydirigubbakcemile5

Kis aylarinda cok SIK olur bu goruntuler
bunlari eklememisim yeni hatirladim : )
sizler icin

kumq.jpg

kum1.jpg

kum4.jpg

Dikkatimi çeken şey herşeyin ne kadar düzenli ve temiz olması oldu..Göze çirkin gelicek hiç bir şey yok resimlerde.. Ayrııca ferah bir ülkeye benziyor İİstanbul gibi karma karıışşıık değğil :)

X